strona głównaPrzedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

Zagęszczenie i przedłużanie rzęs rzęsami jedwabnymi

 Zabieg przedłużania i zagęszczanie rzęs niezmiernie naturalnymi rzęsami syntetycznymi z proteinami jedwabiu polecany jest praktycznie każdej kobiecie, aby nadać jej oczom i twarzy wyrazisty wygląd.
Przedłużone rzęsy to absolutna  wygoda i brak konieczności ich tuszowania- co jest bardzo wygodne na lato !!!

Efekt przedłużania rzęs potrafi utrzymywać się od czterech do sześciu tygodni, co jest związane z budową oka i sposobem pielęgnacji okolic oczu po zabiegu. Jednak aby stale cieszyć się rzęsami w zadowalającej kondycji i świetnym wyglądzie, uzupełnianie należy powtarzać co ok. 3-4 tygodnie.

 Rzęsy syntetyczne z proteinami jedwabnymi są lekkie, naturalnie wygięte, świetnie wyglądają i jednocześnie nie obciążają naturalnych rzęs. Są giętkie i elastyczne, bardzo lekkie i nie odkształcają się podczas ich noszenia. Przez swój naturalny wygląd i niewygórowaną cenę są bardzo  popularne  i   gwarantują trwałość i zadowolenie Klientek.
Rzęsy  występują w różnych długościach, grubościach, kolorach, oraz posiadają różny stopień podkręcenia. Ich dobór zależy wyłącznie od oczekiwań. Najczęściej stosuje się rzęsy średniej długości, o średnim stopniu podkręcenia w kolorze najgłębszej z czerni co sprawia, że nie ma potrzeby ich malowania oraz podkręcania .

Jak przygotować się do zabiegu?
Na zabieg przedłużenia rzęs zaleca się przyjść bez makijażu oczu oraz wyjąć soczewki kontaktowe. Powieki i rzęsy muszą być całkowicie czyste i suche.

Jak przebiega aplikacja rzęs?
Aplikacja pełnego zestawu rzęs trwa zwykle od 90 do 150 minut, a uzupełnienie od 60 do 90 minut.
Czas uzależniony jest od ilości rzęs naturalnych. Procedurę wykonuje przeszkolona stylistka przyklejając rzęsy pojedynczo do rzęs naturalnych, przy użyciu specjalnie opracowanego, bezpiecznego kleju, przy użyciu precyzyjnych szczypczyków pozwalających na dokładne odseparowanie każdego włoska. Zabieg jest niezwykle staranny i precyzyjny.  Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej na wygodnym fotelu kosmetycznym, nie jest więc – pomimo długości trwania – uciążliwy ani męczący. Wiele Klientek zasypia podczas zabiegu.

Jak pielęgnować rzęsy  po zabiegu?
Bezpośrednio 48 godzin po zabiegu nie należy moczyć rzęs oraz narażać ich na działanie pary, największe znaczenie dla ich trwałości ma pierwsza doba po zabiegu. Nie należy przecierać i trzeć oczu, używać natłuszczających kosmetyków pielęgnacyjnych na bazie olejków  w okolicy oka, by nie osłabić działania kleju. Należy  unikać  tuszy wodoodpornych.Trzeba także uważać przy demakijażu – najlepiej zrezygnować z tłustych preparatów na bazie oleju na rzecz płynu micelarnego.  Rzęsy syntetyczne są odporne na wodę, pot i łzy. Można więc z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez przeszkód.

 

Cennik zabiegów :

pełna aplikacja metodą 1:1     199 zł         czas zabiegu do 2 h             uzupełnienie:  99 zł-149zł

pełna aplikacja metodą objętościową 3D    249 zł   czas zabiegu do 2,5 h   uzupełnienie:  119-149 zł

usunięcie rzęs  30 złW celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.