strona głównaDłonie,stopy i paznokcie

Rewitalizacja i pielęgnacja dłoni oraz stóp

Piękna, aksamitna  i delikatna skóra dłoni i stóp - to marzenie każdej kobiety i niezmiernie ważna część jej urody. Szczególnie dłonie  stanowią niestety zwierciadło upływającego czasu. Ich wygląd zdradza naszą metrykę,więc warto o nie zadbać w szczególny sposób.

Dłonie to te części ciała, na których najbardziej widać ślady obciążeń, na które są narażone. Niekorzystne czynniki zewnętrzne,takie jak chlorowana woda, detergenty, substancje chemiczne i czynniki atmosferyczne, to najgorsi wrogowie bardzo delikatnej skóry dłoni, z małą ilością gruczołów łojowych i cienką tkanką tłuszczową . To wszystko sprawia, że ulega ona często przesuszeniu,a procesy starzenia szybciej są widoczne.
Dlatego, aby dłonie mogły być naszą dumą nie wystarczy jedynie codzienna domowa pielęgnacja, lecz odpowiednie, kompleksowe i profesjonalne zabiegi wykonywane w gabinecie kosmetycznym. Zabiegi takie, oprócz nawilżenia, odżywienia i regeneracji skóry, przynoszą wspaniały relaks i odprężenie.
Szczególnie polecanymi, przynoszącymi natychmiastowe efekty, zabiegami będą: zabiegi parafinowe na dłonie, ciepłe kompresy stosowane na maski lub kremy i masaże.
  Zabiegi medycyny estetycznej i peelingi pomogą odmłodzić w widoczny sposób skórę dłoni a właściwa i regularna pielęgnacja pozwoli na utrzymanie ich w jak najlepszej kondycji.

PROPONOWANE ZABIEGI  NA DŁONIE I STOPY:

  • Manicure lub pedicure japoński
  • Manicure biologiczny, klasyczny, vinylowy, hybrydowy     

 Uwaga: wszystkie narzędzia używane do zabiegów  są sterylizowane w autoklawie!

             SZCZEGÓŁOWY CENNIK ZABIEGÓW MANICURE I PEDICURE

 


 

 

 

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.