strona głównaBODY DETOX- oczyszczanie z toksyn

Body Detox- skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn

Nieustannie jesteśmy narażeni na działanie toksyn występujących nie tylko w żywności, ale również i w powietrzu. Pożywienie współczesnego człowieka często jest mieszaniną substancji toksycznych takich jak: konserwanty, dodatki poprawiające wygląd, smak i zapach, środki chemiczne używane w uprawie roślin, antybiotyki i hormony stosowane w hodowli zwierząt. Także rośliny uprawiane w ogródkach, narażone na oddziaływanie kwaśnych deszczów, więc nie są wolne od zanieczyszczeń substancjami toksycznymi. Nasze organizmy same już sobie nie radzą.
Sprawnie pracujący układ pokarmowy, do którego należą wątroba, trzustka, żołądek i jelita, jest niezbędny do zachowania zdrowia, gdyż bierze udział w trawieniu spożytych pokarmów. Wątroba to jeden z najważniejszych narządów organizmu, który uczestniczy w „przetwarzaniu” różnych substancji chemicznych. Jeżeli zbyt wiele toksycznych substancji będzie docierać do wątroby, to jej praca i sprawność w usuwaniu tych substancji może zostać upośledzona.
 Przez jelita usuwane są niestrawione resztki pokarmowe, różne szkodliwe substancje zawarte w żywności oraz toksyny bakterii chorobotwórczych bytujących w tym organie. Za usuwanie nadmiaru wody i zbędnych lub szkodliwych dla organizmu substancji odpowiedzialny jest układ moczowy. Tą drogą usuwane są z organizmu końcowe produkty przemiany materii oraz niektóre leki i metale ciężkie, np. kadm i ołów. Odpowiednio nawodniona skóra ma także duże znaczenie w procesie oczyszczania organizmu z toksyn. Wraz z potem wydalane są między innymi chlorek sodu oraz potas (a raczej ich nadmiar).

Jedną z bardziej skutecznych i bezpiecznych  metod wspomagania naturalnych procesów oczyszczania organizmu, przywracania mu równowagi energetycznej i regeneracji jest zabieg Body Detox.

Jest to  bardzo efektywny sposób na pozbycie się toksyn, bez względu na to w którym miejscu w naszym ciele takie toksyny się nagromadziły. Tym samym usprawnia się lub wręcz przywraca właściwa praca poszczególnych narządów. Dzięki zabiegowi poprawia się nasze samopoczucie a także wygląd skóry – staje się ona jaśniejsza, zaróżowiona, bardziej elastyczna.
Zabieg pomaga też w walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej, gdyż przyspiesza przemianę materii. Ponadto działa bakteriobójczo, zmniejsza  wrażliwość na alergeny, uzupełnia niedobór mikroelementów w organizmie.

To rewelacyjny sposób wspomagania oczyszczania organizmu na poziomie komórkowym. Stymulowana ujemnymi jonami błona komórkowa odzyskuje równowagę energetyczną. To sprawia, że komórka powraca do optymalnej formy, a dzięki temu podstawowe czynności życiowe takie jak wydalanie, przyswajanie, itp. przebiegają poprawnie. Zabiegi stymulujące każdą pojedynczą komórkę sprawiają, że poprawia się funkcjonowanie całego organizmu.

 

body detoks Warszawa

 

Wskazania do zabiegów

Body-Detox został zaprojektowany dla wzmocnienia organizmu i redukcji toksyn,a to może pomóc w:

 • zaburzeniach krążenia,
 • alergiach pokarmowych,
 • bólach pleców, stawów i przy artretyzmie,
 • słabej przemianie materii i otyłości,
 • problemach skórnych - trądzik, plamy wątrobowe, trądzik różowaty,
 • redukcji cellulitu,
 • w chorobach wątroby, nerek i jelit.
 • zmęczeniu/poirytowaniu,
 • bólach menstruacyjnych,
 • obrzękach
 • oraz wielu innych schorzeniach.


Zasada działania urządzenia BODY DETOX

Powszechnie wiadomo, iż ciało ludzkie wytwarza impulsy elektryczne i jest również na nie podatne. Użycie kontrolowanych prądów elektrycznych w leczeniu różnorodnych schorzeń ma szerokie zastosowanie i jest powszechnie rozumiane i akceptowane.

Body Detox - to urządzenie, które dzięki specjalnemu programowi wytwarza odpowiednio zmodulowany prąd o zmiennej biegunowości, który powoduje jonizację wody.W procesie oczyszczania jonowego wytwarzane są dodatnie i ujemne jony (naładowane atomy), które przyciągają i przyczepiają się do przeciwnie naładowanych cząsteczek toksyn i "wyciągają" te cząsteczki poprzez naszą skórę. Stopy zostają zanurzone w wodzie i poprzez pory ( ok. 2000 na każdej stopie) jony przedostają się do organizmu doprowadzając w krótkim czasie zachwiany potencjał komórkowy do właściwego poziomu. Następuje szybki i skuteczny proces energetyzacji organizmu.
Pobudzone w ten sposób komórki zaczynają prawidłowo "pracować" co przekłada się na natychmiastowe intensywne wydalanie toksyn i innych szkodliwych substancji Obwód jest "zamykany” poprzez zanurzone w wodzie stopy, poprze źródło zasilania dostarczany jest do obiegu prąd stały o niskim natężeniu, co powoduje, iż metale zawarte wewnątrz w połączeniu z wodą i solą wytwarzają dodatnie i ujemne jony.

Badania naukowe potwierdziły, iż komórki zdrowego człowieka powinny mieć ujemny potencjał od 70 do 90 miliwoltów. Na tym poziomie przyswajanie składników pokarmowych oraz wydalanie toksyn jest najlepsze. Ujemny potencjał obciążonej lub uszkodzonej komórki może odbiegać znacznie od normy i wówczas zarówno przyswajanie składników pokarmowych jak i wydzielanie toksyn jest zaburzone.Taka sytuacja może nastąpić gwałtownie, w wyniku choroby lub powstawać stopniowo - jako rezultat niewłaściwego sposobu odżywiania, stresującego trybu życia i wpływu zanieczyszczonego środowiska.
W trakcie wielu badań  i serii testów udowodniono,że zabiegi Body Detox usuwają z organizmu wiele złogów i substancji trujących .
Organizm pobierał z wody między innymi żelazo (gdy miał jego niedobory) a wydzielał głównie amoniak, azotany,  fosforany i metale ciężkie. 
Urządzenie odblokowuje błony komórkowe a proces odtruwania odbywa głównie się przez układ wydalniczy i moczowy.
Woda w wyniku jonizacji barwi się na rożne kolory  a substancje szkodliwe wydalane są drogami fizjologicznymi takimi jak: układy pokarmowy oraz moczowy, skóra i płuca.

Cząsteczki rozpuszczające się w wodzie eliminowane są m.in. przez układ moczowy i skórę, a te rozpuszczalne w tłuszczach przez przewód pokarmowy.W trakcie serii zabiegów porównawczych wykonanych w Polsce aparaturą Body Detox udowodniono, że organizmy pobierały z wody między innymi żelazo a wydzielały głównie amoniak, azotany, oraz fosforany. Badania przeprowadzone metodą HMTS - (heavy metal test system) wykazały zmniejszenie ilości pierwiastków ciężkich (ołów, rtęć i inne) po serii zabiegów, badania mikrobiologiczne wykazały, że urządzenie wykazuje właściwości bakteriobójcze.
Intensywne wydalanie toksyn i metali ciężkich następuje również poprzez płyny fizjologiczne co trwa jeszcze jakiś czas po ukończeniu serii zabiegów. Prawidłowo pracujący organizm pobiera równocześnie z wody zdecydowanie lepiej niezbędne substancje i mikroelementy.


Jak wygląda zabieg
Do urządzenia, które przypomina naczynie do masażu stóp, wlewa się  wodę o dowolnej temperaturze i wsypuje szczyptę soli. Następnie zanurza się w nim nogi. Poprzez pory - ok. 2000 na każdej stopie - następuje zabieg oczyszczania i energetyzacji organizmu.
 Po włączeniu aparatu przy elektrodach wydobywa się gaz, co wskazuje, że zachodzi reakcja elektrolityczna. Woda staje się „przedłużeniem" płynów ciała osoby poddawanej zabiegowi, od których jest oddzielona zaledwie cienką porowatą membraną, jaką jest skóra.
 W trakcie zabiegu woda może zmieniać zabarwienie od jasnożółtego poprzez brudną czerwień, zieleń i brąz, aż do prawie czarnego. Są to właśnie toksyny, które wydostały się z organizmu. Niejednokrotnie można zauważyć plamy tłuszczu. U osób palących dają się odczuć zapachy złogów nikotynowych.

      Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

 • rozrusznik serca, implanty magnetyczne
 • przewlekłe wady i choroby serca
 • po przeszczepie serca i przebytych operacjach na sercu
 • pacjenci przyjmujący aktualnie leki i znajdujący się pod permanentną kontrolą lekarską
 • epilepsja
 • po chemioterapii i radioterapii
 • cukrzyca
 • kobiety w ciąży i w trakcie karmienia


 Każdy zabieg trwa około 30 minut i może być wykonany co 2 dzień.


Zalecana jest seria zabiegów : 5 zabiegów raz na kwartał lub 10 zabiegów raz na pół roku.

Karnety płatne są z góry gotówką.

cena za pojedynczy zabieg     - 100,00 zł
cena za karnet 5 zabiegów - 5%  - 475,00,00 zł
cena za karnet 10 zabiegów - 10 %  900,00 zł

 

zanieczyszczone osocze  prawidłowy wygląd krwi

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.