strona głównanewsletter

Newsletter

Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszej stronie internetowej !

Jeżeli jakiś zabieg Państwa zainteresował, to z przyjemnością odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania telefonicznie. Zachęcamy także do zapisania się do naszego Newslettera tematycznego, dzięki któremu pozostaniecie z nami w kontakcie i na bieżąco będziecie Państwo informowani o wszelkich naszych nowościach i promocjach.

Każda nowo wpisująca się osoba może skorzystać z naszej niespodzianki - prezentu 150,00 zł na pierwszy Extravagancki Zabieg Powitalny i za zabieg za łączną sumę 350,00 zł zapłacić jedynie 200,00 zł!!!

 

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych

W związku z wchodzącym w życie rozporządzeniem dotyczącym ochrony danych osobowych (RODO) pragniemy dopełnić obowiązku informacyjnego i poinformować Państwo jako subskrybenta newslettera Extravaganza Wyspa Urody, o tym, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.:

1) Administratorem Państwa danych osobowych, zbieranych podczas rejestracji do newslettera i odpowiedzialnym za zapewnienie im bezpieczeństwa jest Beauty Box C Agata Świecka Extravaganza Wyspa Urody adres e-mail: recepcja@beauty-box.pl

2) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania przez Extravaganza Wyspa Urody drogą elektroniczną wszelkich informacji dotyczących oferowanych przez nią usług w formie newslettera na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a.

3) Państwa dane osobowe będą przekazywane do państwa trzeciego na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony (decyzja z dnia 12 lipca 2016 r. wdrażająca umowę Privacy Shield).

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody lub do ukończenia usługi Newsletter.

5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

6) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

7) Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność otrzymywania informacji dotyczących oferowanych przez salon usług w formie newslettera.

8) Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania.

Aby dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności Extravaganza Wyspa Urody zapraszamy do odwiedzenia strony POLITYKA PRYWATNOŚCI.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.


Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Extravaganza Wyspa Urody

imię:
nazwisko:
e-mail:
telefon:
miasto:
Zainteresowania:
makijaż permanentny:
medycyna estetyczna:
kosmetyka twarzy:
zabiegi na ciało:
masaże:
Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Agata Świecka Extravaganza Wyspa Urody adresu e-mail w kontaktach handlowych poprzez wysyłką newslettera salonu
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Agata Świecka Extravaganza Wyspa Urody numeru telefonu w celu przesyłania informacji handlowych SMS
Kod zabezpieczający:

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.