strona głównaKUPONY PREZENTOWE

Kupony Prezentowe-doskonały pomysł na prezent !

Kupon  Prezentowy na zabieg kosmetyczny można podarować z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Urodzin, Imienin, Rocznicy, Ślubu,Walentynek, Dnia Kobiet, Dnia Mamy, Dnia Taty lub też całkiem bez okazji :) 
  Mamy czasem problem, jaki prezent dla kogoś wybrać i dlatego jego zakup  sprawia nam nie lada kłopot. Bywają też niestety prezenty nie trafione....
Z pomysłem na nasz Kupon z pewnością to się nigdy nie wydarzy, gdyż możemy jeden wybrany przez Ciebie zabieg zastąpić drugim w tej samej cenie i obdarowana osoba otrzyma dokładnie to, czego najbardziej potrzebuje!
Z pewnością każdy taki prezent przyjmie z radością  i będzie długo o nim pamiętać. 
Obdarowana osoba w ciągu 3 miesięcy może zadzwonić do Salonu i ustalić dogodny dla siebie termin skorzystania z Kuponu.

 

Proponujemy Państwu  Kupony Prezentowe w formie:

  •  kuponu o wartości np.150,00 zł, 250,00 zł, 500,00 zł ( lub innej) na dowolnie wybrane zabiegi
  •  jednorazowego dowolnego zabiegu - wybierając go spośród naszej bogatej oferty salonu
  •  karnetu na pakiet zabiegów

                                           Z przyjemnością doradzimy przy wyborze!!!

Najbardziej lubiane zabiegi według opinii naszych Klientów:

 

Sprzedaż i odbiór  Kuponów Prezentowych prowadzona jest:

  • bezpośrednio w Salonie
  • telefonicznie lub poprzez email (płatność przelewem)  Ideabank 81 1950 0001 2006 0137 4711 0002 (wysyłamy pocztą pod wskazany adres).

Kupon Prezentowy jest wykonany na ozdobnym papierze i  wręczany w pięknej, prezentowej  kopercie, lub wysyłamy zaproszenie na zabiegi na adres email obdarowanego.

  

                                                             Regulamin obsługi kuponów:
1. Kupon o określonej wartości jest ważny w okresie 3 miesięcy od daty jego wystawienia.
2. W razie umówienia terminu realizacji kuponu i nie stawienia się w salonie w tym terminie bez uprzedzenia z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem, kupon uważa się za zrealizowany. Za skuteczne uprzedzenie uważa się rozmowę telefoniczną z pracownikiem salonu lub też wysłanie wiadomości email albo sms na nr telefonu recepcji i otrzymanie wiadomości zwrotnej o anulowanej wizycie.
2. W razie spóźnienia się na wizytę powyżej 15 min. usługa nie zawsze będzie mogła być zrealizowana lub też będzie zrealizowana częściowo.
3. Zakupione kupony prezentowe NIE PODLEGAJĄ zwrotowi. Mogą być jedynie wymienione na inne zabiegi o takiej samej wartości. Nie ma możliwości spieniężenia Kuponów Prezentowych przez osobę obdarowaną.

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.