strona głównaKUPONY PREZENTOWE

Kupony Prezentowe-doskonały pomysł na prezent !

Kupon  Prezentowy na zabieg kosmetyczny można podarować z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Urodzin, Imienin, Rocznicy, Ślubu,Walentynek, Dnia Kobiet, Dnia Mamy, Dnia Taty lub też całkiem bez okazji :) 
  Mamy czasem problem, jaki prezent dla kogoś wybrać i dlatego jego zakup  sprawia nam nie lada kłopot. Bywają też niestety prezenty nie trafione....
Z pomysłem na nasz Kupon z pewnością to się nigdy nie wydarzy, gdyż możemy jeden wybrany przez Ciebie zabieg zastąpić drugim w tej samej cenie i obdarowana osoba otrzyma dokładnie to, czego najbardziej potrzebuje!
Z pewnością każdy taki prezent przyjmie z radością  i będzie długo o nim pamiętać. 
Obdarowana osoba w ciągu 6 miesięcy może zadzwonić do Salonu i ustalić dogodny dla siebie termin skorzystania z Kuponu.

 

Proponujemy Państwu  Kupony Prezentowe w formie:

  •  kuponu o wartości np.200,00 zł, 300,00 zł, 500,00 zł ( lub innej) na dowolnie wybrane zabiegi
  •  jednorazowego dowolnego zabiegu - wybierając go spośród naszej bogatej oferty salonu
  •  karnetu na pakiet zabiegów

                                           Z przyjemnością doradzimy przy wyborze!!!

Najbardziej lubiane zabiegi według opinii naszych Klientów:

Oba pakiety te są honorowane rabatem w wys. 150,00 zł i zamiast 350,00 zł kosztują jedynie 200,00 zł !

Oprócz zaznajomienia Państwa z naszymi umiejętnościami, dają nam możliwość szczegółowej diagnozy Waszej skóry i jej indywidualnych potrzeb, zapoznania nas z jej wymaganiami i reaktywnością oraz doborem, jeżeli jest taka potrzeba, kosmetyków do użytku domowego, z możliwością ich zakupu w naszym gabinecie. 


" EXTRAVAGANCKI ZABIEG POWITALNY" -PAKIET ZABIEGÓW  DLA NIEJ

Jest to zabieg, który w błyskawiczny i widoczny od razu sposób poprawi stan Twojej skóry, oczyści ją i wtłoczy w jej głąb cenne składniki odżywcze, niezbędne dla jej kondycji i zdrowia. "Extravagancki Zabieg Powitalny" składa się z pięciu etapów :
1. kompletnej diagnozy stanu skóry i jej bieżących potrzeb oraz doboru niezbędnych kosmetyków do pielęgnacji domowej.
2. dokładnego oczyszczania skóry twarzy jedną z dwóch alternatywnych metod: poprzez peeling kawitacyjny lub lub poprzez mikrodermabrazję diamentową.
3. wtłoczenie w głąb skóry niezbędnych dla niej substancji odżywczych zawartych w wybranej ampułce za pomocą dwóch do wyboru przez kosmetologa najnowocześniejszych technologii: aparaturą Ionzyme DF do jono i sonoforezy Enron lub lodowatą głowicą do krioterapii Cryolift 3 FILORGA, zwaną potocznie" elektroniczną kostką lodu", dającą dodatkowo natychmiastowy bankietowy efekt wybitnie liftingujący.
4. relaksujący masaż twarzy.
5.Mineralny makijaż
połączony z indywidualnym doborem leczniczych, mineralnych kosmetyków Jane Iredale. Makijaż obejmuje położenie z dobraniem koloru podkładu, korektora, pudru i różu.
Stosując makijaż mineralny masz na twarzy przez cały dzień luksusową maseczkę algowo-mineralną z filtrem 20 SPF. Twoja skóra oddycha swobodnie, jest nawilżona i chroniona przed szkodliwym wpływem środowiska. Możesz w nim nawet pójść na basen, gdyż jest wodoodporny!

Zabieg Powitalny zapozna Cię  z nowoczesnymi metodami i aparaturą najnowszej technologii, które wykorzystujemy w naszym salonie do przenikania grubej warstwy naskórka i " karmienia" skóry właściwej tym, czego najbardziej potrzebuje, a przenikanie aktywnych substancji w głąb skóry jest 4 000 % razy bardziej skuteczne, niż przy tradycyjnych zabiegach kosmetycznych.


  •     " EXTRAVAGANCKI ZADBANY MĘŻCZYZNA"- PAKIET ZABIEGÓW DLA NIEGO
     

Jest to pakiet kompleksowych zabiegów na twarz i dłonie, po którym każdy Pan wyjdzie od nas zadbany i zrelaksowany.

Zabieg " Extravagancki Zadbany Mężczyzna" składa się z pięciu etapów :
1.kompletnej diagnozy stanu skóry i jej bieżących potrzeb oraz doboru niezbędnych kosmetyków do domowej pielęgnacji, z możliwością ich zakupu w salonie.
2.oczyszczania skóry metodą peelingu kawitacyjnego lub poprzez mikrodermabrazję diamentową.
3.wtłoczenie w głąb skóry indywidualnie dobranej ampułki zł za pomocą wybranej przez kosmetologa aparatury.
4.maski na twarz oraz z maski na dłonie
5.relaksacyjnego masażu twarzy


Sprzedaż i odbiór  Kuponów Prezentowych prowadzona jest:

  • bezpośrednio w Salonie
  • telefonicznie lub poprzez email (płatność przelewem)  Ideabank 81 1950 0001 2006 0137 4711 0002 (wysyłamy pocztą pod wskazany adres).

Kupon Prezentowy jest wykonany na ozdobnym papierze i  wręczany w pięknej, prezentowej  kopercie, lub wysyłamy zaproszenie na zabiegi na adres email obdarowanego.

  

                                                             Regulamin obsługi kuponów:
1. Kupon o określonej wartości jest ważny w okresie 6 miesięcy od daty jego wystawienia.
2. W razie umówienia terminu realizacji kuponu i nie stawienia się w salonie w tym terminie bez uprzedzenia z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem, kupon uważa się za zrealizowany. Za skuteczne uprzedzenie uważa się rozmowę telefoniczną z pracownikiem salonu lub też wysłanie wiadomości email albo sms na nr telefonu recepcji i otrzymanie wiadomości zwrotnej o anulowanej wizycie.
2. W razie spóźnienia się na wizytę powyżej 15 min. usługa nie zawsze będzie mogła być zrealizowana lub też będzie zrealizowana częściowo.
3. Zakupione kupony prezentowe NIE PODLEGAJĄ zwrotowi. Mogą być jedynie wymienione na inne zabiegi o takiej samej wartości. Nie ma możliwości spieniężenia Kuponów Prezentowych przez osobę obdarowaną.

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.