strona głównaProdukty polecane w naszym gabinecie

Produkty do nabycia w naszym gabinecie


POLECAMY BEZPŁATNY DOBÓR KOSMETYKÓW MINERALNYCH JANE IREDALE połączony z pełnym makijażem.
Stosując  makijaż mineralny -masz na twarzy przez cały dzień luksusową maseczkę algowo-mineralną z filtrem 20 SPF, Twoja skóra oddycha swobodnie, jest nawilżona i chroniona przed szkodliwym wpływem środowiska. Możesz w nim nawet pójść na basen, gdyż jest wodoodporny!
Przy zakupie kosmetyków tej marki  powyżej 1000zł  otrzymasz  5% rabat !


KOSMECEUTYKI ENVIRON  

Produkty ENVIRON są ściśle kontrolowane podczas produkcji w Laboratorium Tretin-Care w Kapsztadzie.
Próbki ze stanowiska kontroli jakości wysyłane są regularnie do akredytowanego, międzynarodowego laboratorium w celu badania sterylności i składu chemicznego produktów. Laboratorium ENVIRON  w Kapsztadzie prowadzi nieprzerwane badania naukowe. TRETINTECH c.c posiada również Laboratorium Prac Naukowo-Badawczych i Postępu, współpracujące z innymi ośrodkami naukowo-badawczymi na świecie. Uzyskiwane są ta drogą nowinki ze świata nauki.
Kosmoceutyki ENVIRON® są dostępne w wielu krajach, na wszystkich kontynentach, w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych oraz praktykach lekarzy dermatologów i chirurgów plastycznych.
Na świecie nie istnieje ekwiwalentny produkt. Jest to jedyny na świecie System Ochrony Skóry zaprezentowany podczas Kongresu Estetycznej Chirurgii Plastycznej.
Kosmoceutyki ENVIRON zostały opracowane dla ochrony przed promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami oraz wolnymi rodnikami.Chronią one przed oznakami przedwczesnego starzenia.
Kosmoceutyki ENVIRON® dają korzyści wszystkim rodzajom skóry. W produkcji używane są tylko najwyższej jakości składniki, produkty nie zawierają konserwantów, środków koloryzujących oraz zapachowych dla uniknięcia reakcji alergicznych. Nie zawierają wyciągów zwierzęcych i nie są testowane na zwierzętach. Nie blokują ujść gruczołów łojowych, są lekkie oraz łatwo penetrujące.Kosmoceutyki ENVIRON® są produktami ekstremalnie profesjonalnymi, przystosowanymi do osiągania maksymalnych rezultatów.

Twórcą ENVIRON jest dr Desmond Fernendes, światowej sławy chirurg plastyczny.
ENVIRON jest pierwszą na świecie firmą KOSMOCEUTYCZNĄ, co oznacza, że produkty te posiadają właściwości farmaceutyczne i są opracowywane na podstawie badań naukowych i medycznych.

 Koncept regeneracji skóry Environ polega na pogrubianiu naskórka od podłoża w górę.
Ideą jest prosta, szybka i skuteczna regeneracja skóry oraz podtrzymanie efektów zabiegów odmładzających.  •  Roll-Cit Kosmetyczny.- to domowe urządzenie w kształcie wałeczka obrotowego z mikroigiełkami długości 0.2mm do mikronakłuwania warstwy rogowej naskórka, które ułatwiają wnikanie preparatów Environ w głąb skóry, znacznie przyspieszając proces odmładzania twarzy i ciała.Poprawa wyglądu skóry występuje już po 1 miesiącu regularnego stosowania
  • Zaawansowana Terapia Witaminowa AVST- to pięć kremów o różnych stężeniach witamin A i C. Wszystkie produkty zawierają antyoksydanty, flawonoidy, składniki zwiększające penetrację. AVST 4 i 5 dodatkowo wzbogacono o białka przyspieszające formowanie kolagenu i elastyny. Długotrwałe efekty uzyskujemy począwszy od 1 aż do 5 poziomu AVST.
  • I-Onzyme Linia Luksusowa (Anti Aging)
    Seria Luksusowa polecana jest dla Pań oczekujących szybkiego i widocznego efektu odmładzania skóry. Związki aktywne w niej zawarte głęboko penetrują skórę, dając spektakularne rezultaty. Efekty stosowania tych produktów są znacznie przyspieszone i widoczne na powierzchni skóry gołym okiem już po kilku tygodniach stosowania. W odróżnieniu od pozostałych preparatów jest delikatnie perfumowana.
  • BetaActive Linia Przeciwtrądzikowa-Produkty z Serii Przeciwtrądzikowej korygują blizny potrądzikowe i zabezpieczają przed ich powstawaniem. Zawierają składniki o dzialaniu przeciwzapalnym, głównie olejek z drzewa herbacianego i depantenol oraz składnik złuszczający nadmierne rogowacenie - kwas salicylowy, jak również witaminę A i colostrum (siarę), wzmacniające system odpornościowy i przyspieszające regenerację skóry. W opornych przypadkach trądzika zalecane jest jednoczesne stosowanie Retinolu 1, 2 ,3
  • Intensive Linia Silnie Regenerująca (Anti Aging)-Produkty Serii Intensywnej stanowią dodatkową opcję dla osób chcących uzyskać zaskakuje rezultaty. Powstały aby przyspieszyć efekty Serii Regenerującej oraz dla skór, które wymagają natychmiastowej pomocy bez wcześniejszego przygotowania jej łagodniejszymi preparatami. Produkty te mogą być stosowane jako samodzielne preparaty.

Marka Peel Mission® nagrodzona Diamentem Beauty 2018
Peel Mission® to polska marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Filary marki to pasja, innowacja i dążenie do doskonałości.
Oferta produktowa Peel Mission® to najwyższej jakości zabiegi skierowane do kosmetologów, które tworzy gama innowacyjnych peelingów chemicznych o farmaceutycznej czystości. Różnorodność stężeń i produktów dostępnych w portfolio marki pozwala na efektywne ich wykorzystanie i zaprojektowanie programu idealnie skrojonego do potrzeb skóry każdego klienta.
Atuty marki Peel Mission®
– Farmaceutyczna receptura bazująca na mono-kwasach, pozwala stworzyć spersonalizowany program inicjujący procesy regeneracyjno-naprawcze w skórze, wpływające na skuteczne redukowanie defektów skórnych o różnym podłożu.
– Działanie systematyczne, dzięki któremu produkt wspomaga walkę z problemami skórnymi, a nie tylko redukuje ich objawy.
– Płynna konsystencja, dzięki czemu nie preparaty nie tylko są bardziej wydajne, ale przede wszystkim ich wpływ na skórę jest zmaksymalizowany, co w rezultacie prowadzi do osiągnięcia spektakularnych efektów.
– Skuteczność i atrakcyjna cena, czyli korzystna relacja kosztów zabiegu w stosunku do uzyskiwanych fenomenalnych efektów.
Peel Mission® to marka, która w kwestii jakości i profesjonalnego zarządzania nie uznaje kompromisów. Firma bierze pełną odpowiedzialność za spełnienie wymagań prawa polskiego, jak również sprawdzonych i powszechnie stosowanych światowych standardów (ISO, GMP). Mając na uwadze bezpieczeństwo klientów i wysoką jakość produkcji Peel Mission® działa w oparciu o standardy Dobrej Praktyki Produkcyjnej. Certyfikat GMP to gwarancja stosowania rygorystycznych wymagań jakości w odniesieniu do procesu produkcji, surowców oraz pełnej kontroli nad ich pochodzeniem.


 


 

 

 

 


 

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.