strona głównafilozofia salonu i galeria

Filozofia salonu

 Chcemy wyglądać  młodo  i ładnie,  bez względu na upływający czas.  Nie chcemy  biernie " starzeć się z godnością" licząc kolejne zmarszczki . Aby osiągnąć  satysfakcjonujące   i trwałe rezultaty wymagamy więc profesjonalnej opieki  kompetentnych i doświadczonych  specjalistów zajmujących się wyglądem zewnętrznym .

I właśnie w tym celu powstała w 2006 r. nasza Extravaganza Wy-SPA Urody, która  jest miejscem nietypowym i niezwykłym, miejscem, gdzie dzieją się zadziwiające metamorfozy i czas zaczyna płynąć inaczej -młodniejemy z każdym rokiem, piękniejemy z każdym dniem...

 Naszą ideą było zebranie  wg. nas najlepszych, bezpiecznych i sprawdzonych  metod odmładzania i pielęgnacji  skóry oraz  wykonywanie takich  zabiegów, które mogą odwrócić, a co najmniej spowolnić bezlitosny bieg wskazówek zegara.

Zatroszczyła  się o to specjalistka od wyglądu zewnętrznego , właścicielka salonu- Agata Maria Świecka, która  razem w ścisłej współpracy z kosmetologami oraz  lekarzami medycyny estetycznej   przygotowują dla Was zabiegi pozwalające zmniejszyć niepożądane skutki upływającego czasu.  Hasłem panującym tutaj jest:  

                                                                  „ PIĘKNO W KAŻDYM WIEKU”

Wszystkie osoby pracujące i współpracujące z Extravaganza Wy-SPA Urody to starannie wybrani, najwyższej klasy specjaliści, którym Klient może naprawdę zaufać i dzięki którym z przyjemnością powraca do Salonu, coraz młodszy, piękniejszy, zdrowszy i szczęśliwszy....

 

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim to, że salon jest prowadzony przez doświadczoną i znaną wizażystkę, więc nie ma tu miejsca na nienaturalne i przerysowane efekty. Zmiany, jakie się tu zadziewają są naturalne i subtelne. Jest to niezmiernie ważne, bo dzięki temu Klientki mają do nas ogromne zaufanie, na które pracujemy już kilkanaście lat i mamy nadzieję nigdy go nie zawieść.  Nasza Klientka nigdy nie opuści salonu z ogromnymi, nienaturalnymi ustami, nadmuchanymi policzkami lub wytatuowanym na granatowo makijażem permanentnym.

 Podczas pierwszej rozmowy z Klientką orientujemy się w jej potrzebach i oczekiwaniach, oceniamy, jakie zmiany w jej wyglądzie  są pożądane i jakim sposobem można  je uzyskać. Nasi specjaliści konsultują je ze sobą i układają tzw. beauty plan. Czasem jest to plan rozłożony w czasie, bo dbanie o swój wygląd to nie sprint, ale maraton ;)

Jeżeli Klientka decyduje się na odmładzające zabiegi medycyny estetycznej, wówczas lekarz współpracuje ściśle z kosmetologiem, gdyż kontynuacją zabiegów medycznych są zabiegi kosmetyczne przyspieszające i wzmacniające pożądane efekty.

Klientki mogą też samodzielnie w domu kontynuować wybrane zabiegi poprzez codzienną pielęgnację wybranymi dla nich produktami. Połączenie medycyny z kosmetologią, jak również z konsekwentną pielęgnacją domową, daje niewiarygodne efekty trwałego odmłodzenia wyglądu.

 

Extravagancki makijaż Agaty

Na Wyspie Urody Extravaganza króluje piękno i harmonia, więc oczywistym faktem jest to, że piękny makijaż zajmuje tu pierwsze miejsce. Właścicielka salonu, Agata Świecka, proponuje Klientkom nie mającym czasu na codzienny precyzyjny makijaż - perfekcyjny w kolorze i kształcie makijaż permanentny. Wykonuje go już od prawie dwudziestu lat, więc ma ogromne doświadczenie i praktykę, jak również wiele nagród i sukcesów na swoim koncie. Wykonuje też makijaż okolicznościowy i udziela indywidualnych lekcji makijażu każdej Klientce, która woli swój makijaż wykonywać codziennie samodzielnie.      więcej o Agacie

Salon i jego okolice                   https://www.google.com/maps/@52.2486935,20.9208129,12.42z?entry=ttu

 

Salon jest kameralny  i przytulny,  co zapewnia Klientom intymność i spokój.  Panuje też tutaj przyjemna i rodzinna atmosfera, stworzona przez kompetentny i życzliwy personel . Extravaganza może  wyróżnić spośród innych salonów  nietuzinkowym wystrojem, zaprojektowanym i udekorowanym w najmniejszym szczególe przez jego właścicielkę.  Jak łatwo zauważyć na zdjęciach  w wystroju salonu  sporo  się dzieje. Nie może się on pochwalić białymi, błyszczącymi i  bezosobowymi powierzchniami, jak większość takich miejsc.   Czy wystrój  się podoba, czy też nie, to jest rzecz gustu, ale określa to najcelniej osobowość projektantki wnętrza.
Odpocząć można nie tylko w samym salonie, ale i w jego pobliżu. Wybierając miejsce na salon kierowaliśmy się tym ,  aby można było przenieść  się z tętniącego życiem miasta do wakacyjnej  i egzotycznej oazy  .

 Extravaganza Wy-SPA Urody położona jest bowiem w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch urokliwych parków: Parku Kaskada  na Marymoncie i Stawów Kellera na  Słodowcu.  Znajduje się w nich wodospad zasilany naturalnym źródłem, plac zabaw dla najmłodszych i jeziorka zamieszkiwane przez kaczki.  Spacerowa droga z Extravaganzy do stacji metra Słodowiec lub Marymont prowadzi właśnie przez tereny tych parków. Salon zlokalizowany jest na nowym Osiedlu Mickiewicza, w spokojnej i zielonej okolicy na Bielanach, niedaleko metra Marymont i Słodowiec. Na samym osiedlu znajduje się też placyk zabaw dla dzieci, więc do salonu można przyjść z dzieckiem wraz z osobą opiekującą się nim na placyku.

 

 


Zapraszamy na naszą Wy-Spę Urody!

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.