strona głównafilozofia salonu

Filozofia salonu

Extravaganza Wy-SPA Urody nie jest zwyczajnym salonem kosmetycznym lub kolejną kliniką medycyny estetycznej – jest miejscem nietypowym i niezwykłym, miejscem, gdzie dzieją się zadziwiające metamorfozy i czas zaczyna płynąć inaczej -młodniejemy z każdym rokiem, piękniejemy z każdym dniem...

Troszczą się o to specjaliści od wyglądu zewnętrznego w ścisłej współpracy z lekarzami medycyny estetycznej i kosmetologami.To oni właśnie przygotowują dla Was zabiegi, które pozwalają zmniejszyć widoczne skutki upływającego czasu. Hasłem panującym tutaj jest                    "Piękno nie zna wieku" oraz bardziej humorystycznie-  " Starzeniu z godnością mówimy NIE".

Salon jest kameralny i przytulny, co zapewnia Klientom intymność, panuje też tutaj przyjemna i rodzinna wręcz atmosfera, stworzona przez kompetentny i życzliwy personel.
Odpocząć można nie tylko w samym Salonie, ale i w jego pobliżu. Extravaganza położona jest bowiem w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch urokliwych żoliborskich parków: Parku Kaskada i Stawów Kellera. Znajduje się w nich wodospad zasilany naturalnym źródłem, plac zabaw dla najmłodszych i jeziorka zamieszkiwane przez kaczki. Spacerowa droga z Extravaganzy do stacji metra Słodowiec lub Marymont prowadzi właśnie przez tereny tych parków.

Co nas wyróżnia?

Nad wszystkim tu  czuwa założycielka salonu, psycholog i wizażystka – mgr Agata Świecka, doskonale rozumiejąca sprawy duszy i wyglądu ciała. Podczas pierwszej rozmowy z Klientką orientuje się w jej potrzebach i oczekiwaniach, ocenia, jakie zmiany są niezbędne i jakim najprostszym sposobem można  je uzyskać oraz kieruje na konsultacje do wybranych przez siebie współpracowników. Klientka otrzymuje więc indywidualnie utworzoną dla siebie kartę, gdzie wpisywane są w odpowiedniej kolejności wybrane dla Niej zabiegi, które wszyscy specjaliści konsultują ze sobą.

Jeżeli Klientka decyduje się na odmładzające wygląd zabiegi medycyny estetycznej, wówczas lekarz współpracuje ściśle z kosmetologiem, gdyż kontynuacją zabiegów medycznych są zabiegi kosmetyki leczniczej. To one właśnie powodują, że rezultaty w postaci odmłodzenia wyglądu są szybsze i utrzymuję się dłużej.

Klientki mogą też samodzielnie w domu kontynuować wybrane zabiegi poprzez codzienną pielęgnację koncentratami witamin oraz biopeptydami z kolagenem. Połączenie medycyny z kosmetologią, jak również z konsekwentną pielęgnacją domową, daje niewiarygodne efekty trwałego odmłodzenia wyglądu.

Na Wyspie Urody Extravaganza króluje piękno i harmonia, więc oczywistym faktem jest to, że piękny makijaż zajmuje tu pierwsze miejsce. Właścicielka salonu, Agata Świecka, proponuje Klientkom nie mającym czasu na codzienny precyzyjny makijaż - perfekcyjny w kolorze i kształcie makijaż permanentny (trwały). Wykonuje go już od prawie dwudziestu lat, więc ma ogromne doświadczenie i praktykę, jak również wiele nagród i sukcesów na swoim koncie. Wykonuje też makijaż okolicznościowy i udziela indywidualnych lekcji makijażu każdej Klientce, która woli swój makijaż wykonywać codziennie samodzielnie. Ulubioną marką p. Agaty są mineralne kosmetyki Jane Iredale, które bezbłędnie i bezpłatnie są dobierane Klientkom korzystającym z usług salonu.

Wszystkie osoby pracujące i współpracujące z Extravaganza Wy-SPA Urody to starannie wybrani, najwyższej klasy specjaliści, rozumiejący potrzeby Klientów i umiejący im sprostać. To specjaliści, którym Klient może naprawdę zaufać i dzięki którym z przyjemnością powraca do Salonu, coraz młodszy, piękniejszy, zdrowszy i szczęśliwszy....

Zapraszamy na naszą Wy-Spę Urody!

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.