strona głównaCENNIK zabiegów

CENNIKI ZABIEGÓW EXTRAVAGANZA WYSPA URODY

Wybierz kategorię zabiegów jakie Cię interesują i poznaj nasze ceny 

BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO, JEŻELI ZECHCESZ SPRÓBOWAĆ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG I ZOSTANIESZ NASZYM STAŁYM KLIENTEM !

DLA NOWYCH KLIENTÓW MAMY PRZYGOTOWANE  EXTRAVAGANCKIE PROMOCYJNE ZABIEGI, NATOMIAST DLA STAŁYCH KLIENTÓW KARTY RABATOWE VIP, KTÓRE WRĘCZAMY PO CZWARTEJ WIZYCIE.

  Upoważnia ona do korzystania z zabiegów kosmetycznych  z rabatem 5% na pierwszy i 10% na kolejne zabiegi w danym miesiącu.


DLA NOWYCH KLIENTÓW:


" EXTRAVAGANCKI ZABIEG POWITALNY" DLA NOWEJ KLIENTKI SALONU !

Dla każdej nowej Klientki przygotowaliśmy niespodziankę - 100 zł rabatu w prezencie na pierwszy "Extravagancki Zabieg Powitalny"    

Za pełen bankietowy zabieg na twarz zakończony makijażem

zamiast 250 zł  zapłacisz jedynie 150,00 zł Uśmiech

Jest to zabieg, który w błyskawiczny i widoczny od razu sposób  poprawi stan Twojej skóry, oczyści ją i wtłoczy w jej głąb cenne składniki odżywcze, niezbędne dla jej kondycji i zdrowia. Zabieg ten zapozna Cię również z nowoczesnymi metodami i aparaturą najnowszej technologii , które wykorzystujemy w naszym salonie do przenikania grubej warstwy naskórka i " karmienia" skóry właściwej tym, czego najbardziej potrzebuje. Metody te są alternatywą dla mezoterapii igłowej, lecz są znaczne przyjemniejsze i nie zostawiają śladów, a przenikanie aktywnych substancji jest 4 000 % razy skuteczniejsze, niż przy tradycyjnych zabiegach kosmetycznych.                     więcej o zabiegu

 

  •  PAKIET ZABIEGÓW NA TWARZ I DŁONIE DLA NOWEGO KLIENTA SALONU

                           " EXTRAVAGANCKI ZADBANY MĘŻCZYZNA"

Dla każdego nowego Klienta przygotowaliśmy niespodziankę-prezent 110 zł rabatu  na pakiet kompleksowych zabiegów na twarz i dłonie.

Skorzystaj z zabiegów i zadbaj o Swój wygląd, oszczędzając czas i pieniądze.
Za zabiegi za łączną sumę 260 zł zapłacisz jedynie 150 zł i wyjdziesz od nas zadbany i zrelaksowany  Uśmiech

 więcej o zabiegu


 
  

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.