strona głównaPROMOCJE

Dla Klientek i Klientów, którzy zawitają do nas po raz pierwszy i jeszcze nie znają dobroczynnych właściwości naszych rąk, skuteczności naszej aparatury i działania używanych przez nas podczas zabiegów kosmetyków, przygotowaliśmy specjalne dwa Pakiety Powitalne, osobne dla Pań oraz dla Panów.

Oba pakiety te są honorowane rabatem w wys. 150,00 zł i zamiast 350,00 zł kosztują jedynie 200,00 zł !

Oprócz zaznajomienia Państwa z naszymi umiejętnościami, dają nam możliwość szczegółowej diagnozy Waszej skóry i jej indywidualnych potrzeb, zapoznania nas z jej wymaganiami i reaktywnością oraz doborem, jeżeli jest taka potrzeba, kosmetyków do użytku domowego, z możliwością ich zakupu w naszym gabinecie. 


" EXTRAVAGANCKI ZABIEG POWITALNY" -PAKIET ZABIEGÓW  DLA NIEJ

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 90\n

Dla każdej Klientki, która do nas zawita po raz pierwszy, przygotowaliśmy niespodziankę - 150,00 zł rabatu w prezencie na "Extravagancki Zabieg Powitalny".
Za zabieg na twarz zakończony kosmetycznym makijażem mineralnym zamiast 350,00 zł zapłacisz jedynie 200,00 zł !!!

Jest to zabieg, który w błyskawiczny i widoczny od razu sposób poprawi stan Twojej skóry, oczyści ją i wtłoczy w jej głąb cenne składniki odżywcze, niezbędne dla jej kondycji i zdrowia. "Extravagancki Zabieg Powitalny" składa się z pięciu etapów :
1. kompletnej diagnozy stanu skóry i jej bieżących potrzeb oraz doboru niezbędnych kosmetyków do pielęgnacji domowej.
2. dokładnego oczyszczania skóry twarzy jedną z dwóch alternatywnych metod: poprzez peeling kawitacyjny lub lub poprzez mikrodermabrazję diamentową.
3. wtłoczenie w głąb skóry niezbędnych dla niej substancji odżywczych zawartych w wybranej ampułce za pomocą dwóch do wyboru przez kosmetologa najnowocześniejszych technologii: aparaturą Ionzyme DF do jono i sonoforezy Enron lub lodowatą głowicą do krioterapii Cryolift 3 FILORGA, zwaną potocznie" elektroniczną kostką lodu", dającą dodatkowo natychmiastowy bankietowy efekt wybitnie liftingujący.
4. relaksujący masaż twarzy.
5.Mineralny makijaż
połączony z indywidualnym doborem leczniczych, mineralnych kosmetyków Jane Iredale. Makijaż obejmuje położenie z dobraniem koloru podkładu, korektora, pudru i różu.
Stosując makijaż mineralny masz na twarzy przez cały dzień luksusową maseczkę algowo-mineralną z filtrem 20 SPF. Twoja skóra oddycha swobodnie, jest nawilżona i chroniona przed szkodliwym wpływem środowiska. Możesz w nim nawet pójść na basen, gdyż jest wodoodporny!

Zabieg Powitalny zapozna Cię  z nowoczesnymi metodami i aparaturą najnowszej technologii, które wykorzystujemy w naszym salonie do przenikania grubej warstwy naskórka i " karmienia" skóry właściwej tym, czego najbardziej potrzebuje, a przenikanie aktywnych substancji w głąb skóry jest 4 000 % razy bardziej skuteczne, niż przy tradycyjnych zabiegach kosmetycznych.


  •     " EXTRAVAGANCKI ZADBANY MĘŻCZYZNA"- PAKIET ZABIEGÓW DLA NIEGO

     

Każdy Pan, który do nas zawita po raz pierwszy, otrzyma niespodziankę-prezent 150,00 zł rabatu na pakiet kompleksowych zabiegów na twarz i dłonie.

Za zabiegi za łączną sumę 350,00 zł zapłaci jedynie 200,00 zł i wyjdzie od nas zadbany i zrelaksowany.

Zabieg " Extravagancki Zadbany Mężczyzna" składa się z pięciu etapów :
1.kompletnej diagnozy stanu skóry i jej bieżących potrzeb oraz doboru niezbędnych kosmetyków do domowej pielęgnacji, z możliwością ich zakupu w salonie.
2.oczyszczania skóry metodą peelingu kawitacyjnego lub poprzez mikrodermabrazję diamentową.
3.wtłoczenie w głąb skóry indywidualnie dobranej ampułki zł za pomocą wybranej przez kosmetologa aparatury.
4.maski na twarz oraz z maski na dłonie
5.relaksacyjnego masażu twarzy


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.