strona głównatechnologie

Technologie zabiegów

Naturalną barierą ochronną, uniemożliwiającą przenikanie obcych substancji do organizmu stanowi nasza skóra. Aby substancja została wchłonięta przez naskórek i dostarczona do skóry, musi przejść przez jej warstwę rogową. Możemy to osiągnąć przy użyciu najnowocześniejszej aparatury i rozmaitych technologii zabiegów.

Zabiegi w Extravaganza Wy-SPA Urody z użyciem nowoczesnych rozwiązań technicznych dają spektakularne efekty w krótkim czasie i w większości są przyjemne i nieinwazyjne. Ich szeroki wybór gwarantuje wspaniałe rezultaty w redukcji zmarszczek, przebarwień, blizn i trądziku. Umożliwiają one bezoperacyjny lifting twarzy, ujędrnienie zwiotczeń oraz poprawę jakości skóry. Możemy z nich korzystać w każdym wieku, aby spowolnić procesy starzenia i utrzymać młody wygląd, a także aby naprawić problemy estetyczne powstałe z upływem lat. Poprawią funkcjonowanie skóry, która nabierze blasku i świeżości, a kolejne zmarszczki pojawią się zdecydowanie później.

Najlepszy efekt uzyskać można dzięki zastosowaniu terapii łączonych, pozwalających na osiągnięcie bardziej spektakularnych efektów, których nie bylibyśmy w stanie uzyskać stosując tylko jedną technikę. Kombinacja zabiegów zawsze dobierana jest indywidualnie przez kosmetologa lub lekarza. W zależności od stanu i potrzeb skóry dobieramy takie metody, które w możliwie najkrótszym czasie pozwolą na uzyskanie maksymalnych efektów.

Terapie łączone najczęściej obejmują połączenie technik mezoterapii, peelingów, ultradźwięków, jonoforezy, a także mikrodermabrazji. Właściwie dobrane i systematycznie wykonywane zabiegi pomagają opóźnić moment starzenia się skóry. Dla osiągnięcia długotrwałych efektów zabiegi z użyciem nowoczesnych aparatów kosmetycznych i medycznych wykonujemy w seriach.

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.