strona głównaDepilacja twarzy i ciała

Usuwanie niepożądanego owłosienia

                                                                           DEPILACJA TRADYCYJNA WOSKIEM

Depilacja woskiem jest to technika, która na 3 a nawet 6 tygodni potrafi zapewnić nam gładką skórę. Depilacja woskiem jest najpopularniejszą i powszechną formą depilacji. Można stosować ją na dużych i na małych powierzchniach i na wszystkich częściach ciała.
Do depilacji woskiem nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Można ewentualnie dzień wcześniej wykonać peeling ciała, nie nakładając po nim kremów,balsamów lub olejków do ciała. Włoski do depilacji muszą mieć co najmniej 5 mm a najlepiej 8 mm długości, aby mogły zostać chwycone przez wosk. W naszym salonie używamy do depilacji różnych rodzajów wosków, w zależności od depilowanych miejsc. Po wykonaniu zabiegu na miejsca depilowane nakładamy specjalny balsam łagodzący podrażnienie skóry i zmniejszający szybkość odrastania kolejnych włosków.

CENNIK DEPILACJI WOSKIEM

 

 

 

ELEKTROLIZA

To skuteczna metoda epilacji, trwale usuwające każdy rodzaj włosa niezależnie od jego koloru i od fototypu skóry.
Polega na indywidualnym traktowaniu mieszka włosowego przy użyciu nowoczesnego aparatu do elektrolizy EPILAN 3s. Doskonale nadaje się do usuwania pojedynczych włosków na małych powierzchniach ciała.
cena zabiegu od 80,00 do 120,00 zł

 

 

  • TRWAŁA DEPILACJA Fotodepilacja E-Light (IPL+RF)

Fotodepilacja IPL + RF (depilacja za pomocą promieniowania świetlnego) dająca trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia , jest skuteczną alternatywą dla tradycyjnych metod depilacji: wosku, depilatora czy specjalnych kremów.
Jest to obecnie najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego lub nadmiernego owłosienia.
 Metoda polega więc na termicznym uszkodzeniu brodawki włosa odpowiadającej za produkcję i odżywienie włosów.
Skuteczność zabiegu jest uzależniona od koloru owłosienia, im ciemniejsze i grubsze tym więcej energii jest w stanie zaabsorbować. Zabieg epilacji IPL jest najefektywniejszy u osób z ciemnymi włosami i jasną skórą. Depilacja włosów siwych, rudych i blond często nie jest skuteczna.
Już pierwszy zabieg przynosi widoczne rezultaty w postaci redukcji ilości włosów o ok 30-40% , spowolnienia ich wzrostu i osłabienia ich struktury. Po serii  6-12 zabiegów około 80%-90%. Pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze i znacznie wolniej odrastające.
Laserowe usuwanie owłosienia przyczynia się również do znacznej poprawy stanu skóry w miejscu zabiegu. Dochodzi do zmniejszenia ilości stanów zapalnych towarzyszących goleniu maszynką/ woskowaniu, redukcji przebarwień pozapalnych i wygładzeniu skóry.
Po zakończonej serii zabiegów IPL / Elight należy ok 2 razy w roku wykonać zabieg przypominający.  więcej

CENNIK FOTODEPILACJI E-Light

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.