strona głównaLAMINOWANIE RZĘS

Laminowanie rzęs- keratynowy lifting i henna

  • Nie lubisz nienaturalnego efektu przedłużonych i zagęszczonych rzęs, a chcesz się czuć kobieco i pewnie?
  • Korzystasz z siłowni, basenu lub sauny?
  • Wyjeżdżasz na urlop, gdzie nie chcesz się malować?
  • Masz już dość rozmazanego tuszu?

Mamy dla Ciebie coś specjalnego- najnowszy europejski hit w stylizacji naturalnych rzęs- LAMINOWANIE, zwane też czasem keratynowym liftingiem rzęs.
Wyobraź sobie swoje optycznie wydłużone, uniesione u samej nasady, nawilżone i odżywione keratyną rzęsy, czarne - bez użycia mascary lub aplikacji sztucznych rzęs.
Laminowanie i lifting rzęs jest najnowszą metodą upiększania naturalnych rzęs, polegającą na wyraźnym ich wywinięciu, podkręceniu, uporządkowaniu, przyciemnieniu oraz odżywieniu keratyną bez konieczności ich przedłużania za pomocą sztucznych włosków. To idealne rozwiązanie dla Pań, które lubią wyglądać bardzo naturalnie, ale jednocześnie chcą cieszyć się bardziej wyraźnym i efektownym spojrzeniem. Rzęsy są pięknie ułożone, podniesione od samej nasady, optycznie wydłużone i zalotnie podwinięte do góry, przez co oko wydaje się być większe.
Zabieg poprawia kondycję naturalnych rzęs, nawilża je i odżywia. Efekt utrzymuje się do 8 tyg.
Metoda ta daje najbardziej spektakularne rezultaty u Pań, posiadających proste, opadające nieco i jasne na końcach rzęsy, ale u wszystkich da ona efekt trwale przyciemnionych, zalotnych i zdyscyplinowanych rzęs.

Zabieg składa się z kilku etapów, w ciągu których nanoszone są na włoski kolejne komponenty, które nie osłabiają rzęs, a wręcz odwrotnie – wzmacniają je dzięki składnikom odżywczym ( tzw. botox na rzęsy).


Etapy zabiegu:  lifting+botox+pigmentacja+odżywka

Pierwszy etap to przygotowanie rzęs do zabiegu: odtłuszczenie, naklejenie delikatnego płatka, zabezpieczającego dolne rzęsy i staranne przyklejenie górnych rzęs do specjalnie uformowanej, silikonowej kształtki, decydującej o wielkości ich skrętu.
Drugi etap to naniesienie otwierającego łuski rzęsy produktu. To właśnie ten etap sprawia, że włoski podnoszą się od nasady ku samej górze i nabywają piękny kształt łuku.
Trzeci etap polega na wprowadzeniu w głąb włosa keratyny, która odżywi i pogrubi rzęsy, przez co będą wydawać się większe i bardziej wyraziste.
Czwarty etap to naniesienie wybranego pigmentu, który trwale nasyca kolorem rzęsy.
Piąty etap polega na zamknięciu łusek włosków.
Naniesiona olejkowa odżywka musi pozostać na rzęsach przez około 24 godziny, aby się wchłonęła i je pogrubiła.Należy w tym czasie unikać zamoczenia rzęs i ich tuszowania.
Każdy krok trwa około 15 min. a  cały zabieg trwa ok. 60 min.


Na początku rzęsy będą wydawały się szorstkie i posklejane, jednak dobę po zabiegu staną się gęste i uniesione.
W następstwie zabiegu nie występuje ani uczulenie ani podrażnienie, nie licząc przypadków indywidualnej nadwrażliwości na preparaty używane do zabiegu. Na rzęsy będzie można nakładać makijaż i stosować preparaty do jego zmycia.
Można chodzić na basen i do sauny, kąpać się w słonej morskiej wodzie i opalać się na słońcu. Rzęsy będą wyglądać bardzo naturalnie. Nie ma uczucia ciężkości, dyskomfortu.

 

 czas zabiegu ok. 1,5 h                                       CENNIK ZABIEGÓWW celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.