strona głównaMakijaż permanentny (trwały)makijaż permanentny-kreski

Makijaż permanentny-kreski

Zapraszamy  do zapoznania się z OPINIAMI Klientek

po zabiegach oraz do skorzystania z innych

aktualnych PROMOCJI !

     

 

Kreski - uwodzicielskie spojrzenie zaraz po przebudzeniu !!!

Kreski górne na powiekach można polecić naprawdę każdemu i to w ciemno :) U każdej Pani i w każdym wieku będą wyglądać świetnie i zdobić oko. Jednak ich kształt i grubość dobierana jest indywidualnie, głównie wg. upodobań Klientki i budowy oczu.

Kreski naturalne na powiekach górnych wykonywane są pomiędzy rzęsami i lekko wychodzą w górę przy zewnętrznym kąciku oka. Górną kreską możemy jedynie zagęścić i podkreślić linię rzęs, natomiast kreską dekoracyjną można podkreślić migdałowy kształt oka lub też wykonać korektę budowy oczu np. opadające zewnętrzne kąciki oczu można nieco unieść do góry.
Górna kreska dekoracyjna, wyraźnie wydobywająca oko jest również wskazana dla Pań z opadającymi powiekami.

Górna kreska powinna być zawsze mocniejsza od dolnej, co daje naturalny efekt bardziej gęstych rzęs na górnej powiece. Można ją także dodatkowo pogrubić w trakcie trzeciego zabiegu lub też od razu wykonać kreskę górną grubszą, dekoracyjną.

Kreski dolne wykonywane są dopiero po konsultacji.
Nie każde oko może wymagać takiej kreski, więc warto przed zabiegiem poradzić się specjalistki. Cieniutka, delikatnie rozszerzająca się na zewnątrz kreseczka dolna, ma za zadanie poszerzyć i powiększyć oko. Nie zamyka i nie pomniejsza oka. Najładniej wygląda pomiędzy ciemnymi rzęsami. Panie,które nie mogą się pochwalić gęstymi rzęsami na dolnej powiece powinny taką kreseczkę lekko przykrywać ciemniejszym cieniem do powiek . Obydwie kreski, górna i dolna, nie powinny nigdy  łączyć się ze sobą, aby nie zmniejszyć i nie "zamknąć" oka.


Sam zabieg nie jest bolesny, wykonywany na zamkniętych oczach, które są znieczulane , a Klientki jedynie wspominają o dyskomforcie związanym z lekkim pieczeniem samego znieczulenia. Po zabiegu oczy są schładzane, tak że praktycznie natychmiast można powrócić do swojej normalnej aktywności.

Bezpośrednio po zabiegu nie poleca się wykonywania makijażu oka przez okres około 7 dni, aż do momentu wyłuszczenia nadmiaru pigmentu. Wieczorny demakijaż może łatwo uszkodzić świeży pigment i kreska zblednie za bardzo.

KRESKI- CENNIK ZABIEGÓW

 

 Poniżej zdjęcia kresek dekoracyjnych górnych + kreski dolne                                                                   
  

 

RODZAJE KRESEK I KOMPLETY:

  • Kreska górna zwykła,naturalna, zrobiona w linii rzęs

  • Kreska górna dekoracyjna

 

  • Komplet kresek : górna i dolna naturalna

 

  • Komplet kresek: górna dekoracyjna i dolna naturalna

 

 

  • Komplet kresek: górna i dolna dekoracyjna

 

  • Komplet kresek:górna zwykła i dolna dekoracyjna

Przed zabiegiem

Wykonanie kresek nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania, jednakże Panie używające odżywek np. Revitalash itp. powinny je odstawić na minimum 1 mc przed zabiegiem. Klientki leczące się okulistycznie powinny skonsultować zabieg ze swoim lekarzem.
Przed wykonaniem zabiegu należy bezwzględnie zdjąć sztuczne rzęsy. Można je będzie dopiero założyć po upływie ok. 10 dni od ostatniego zabiegu, aby nie naruszyć świeżego pigmentu.

 

                                                            Informacje i zalecenia pozabiegowe

Podczas zabiegu dochodzi zazwyczaj do niewielkiego podrażnienia i  zaczerwienienia skóry oraz delikatnej opuchlizny(co widać na przedstawionych zdjęciach). Te objawy powinny ustąpić po około 1-3 godzinach.
Niekiedy przy bardzo wrażliwych oczach opuchlizna może pozostać do następnego dnia. Aby opuchlizna szybciej zeszła polecamy wykonywać zimne okłady zamrożonymi z przegotowaną wodą wacikami.
Podczas kolejnych 6-10 dni po zabiegu kreska blednie o około 30-60%. Jest to typowa reakcja skóry na pigment. Brakujący pigment uzupełniany jest podczas drugiego zabiegu, podczas którego też możemy kreskę wydłużyć i lekko pogrubić. Po 14 dniach od ostatniego zabiegu, jeżeli chcemy mieć jeszcze grubszą kreskę- dekoracyjną, możemy wykonać trzeci zabieg. Jest on dodatkowo płatny.
W ciągu pierwszych dni po zabiegu absolutnie nie stosować żadnego mydła i olejku. Powieki myjemy  delikatnym mleczkiem i tonikiem lub płynem micelarnym omijając kreski, niczym nie smarujemy, absolutnie nie wałkujemy i nie zrywamy odstających fragmentów wyłuszczającego się pigmentu. Po zabiegu kresek wskazane jest nie wykonywanie makijażu oczu przez okres ok. 7 dni ( do czasu wyłuszczenia nadmiaru pigmentu).
Demakijaż może uszkodzić świeży pigment. Świeżej kreski nie można mocno pocierać!
Przez pierwszy tydzień po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani na basen, aby nie namaczać  kresek.

                                                      Przeciwwskazania dla makijażu permanentnego


Metoda Long Time Liner nie powinna być stosowana  u osób przyjmujących silne sterydy ( mogą wystąpić większe opuchnięcia) ani w czasie  infekcji, szczególnie przy braniu antybiotyków.
Osoby mające problemy medyczne z oczami powinny skonsultować zabieg ze swoim lekarzem prowadzącym.
Jako, że pigment w metodzie Long Time Liner umieszczany jest w naskórku w sposób mało inwazyjny, ciąża ani karmienie nie stanowią przeciwwskazania do wykonania zabiegu.
Nie wybieramy też na zabieg dni, kiedy spodziewamy się miesiączki oraz kilku dni przed ( może wystąpić większa wrażliwość na ból).
Osoby noszące soczewki kontaktowe prosimy o wyjęcie ich przed zabiegiem. Wskazane jest po zabiegu nie zakładanie ich od razu, aby oczy miały szansę odpocząć.


Poniżej zamieszczamy zdjęcia oczu przed i zaraz po zabiegu Klientek w różnym wieku i o rozmaitych kształtach oczu. Jak widać opuchlizna jest praktycznie nieznaczna i oczy nie są nawet zaczerwienione.


 

 

    
  

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.