strona głównaMakijaż permanentny (trwały)pigmentacja medyczna

Pigmentacja medyczna Long Time Liner

Zdarzają się, niestety, przypadki, że tracimy nasze włosy na ciele. Może być to przebyta chemioterapia lub łysienie plackowate. Choroba może pojawić się nagle, na każdym etapie naszego życia i wpłynąć niekorzystnie na zmianę naszego wyglądu. Chociaż nie musi zagrażać życiu- to może jednak pozostawić po sobie takie ślady, że żle się czujemy w kontakcie z lustrem oraz w swoim otoczeniu-bliższym lub dalszym.
Niekorzystna zmiana wyglądu potrafi wpłynąć na naszą psychikę, poczucie własnej wartości i wręcz powodować depresję.
Na głowę już bez problemu możemy dobrać piękną perukę. Pozostaje zatroszczyć się o wygląd brwi i oczu.

W takich przypadkach makijaż permanentny jest bardzo pomocny, nie tylko w odbudowywaniu urody, ale również naszego dobrego samopoczucia. Naturalnie wykonana pigmentacja z pewnością sprawi,że poczujemy się znów atrakcyjnie i doskonale ze swoim wyglądem. Kształt brwi i kresek może być nawet lepszy od tego, jaki dała nam natura, gdyż makijaż u nas wykonuje wizażystka z ogromnym doświadczeniem.


Z metody pigmentacji medycznej Long Time Liner Conture Make-up może skorzystać wielu pacjentów, nie tylko kobiety, również mężczyźni i dzieci, jeżeli wystąpi taka konieczność. Makijaż może być bardzo naturalny i nie będzie rzucał się w oczy.
Jest to makijaż specjalnie do zastosowań medycznych oraz do wsparcia trudnych terapii. Barwniki są bezpieczne-zostały stworzone specjalnie w celu wykonywania makijażu permanentnego i do zabiegów paramedycznych. Zostały przebadane dermatologicznie i odpowiadają pod każdym względem światowym normom prawnym i standardom Unii Europejskiej. Mogą być aplikowane osobom po przebytej chemioterapii. 


Wskazania do pigmentacji medycznej Long Time Liner:

 • łysienie plackowate (alopetia)-makijaż polega na rekonstrukcji włosków łuku brwiowego, oraz na pigmentacji medycznej powieki górnej i dolnej, imitującej rzęsy;
 • utrata włosów po chemioterapii, kiedy to zanika element naturalnej oprawy dla oka-brwi i rzęsy;
 • utrata brwi -n.p. utrata brwi wywołana neurodemite;
 • utrata rzęs wywołana poparzeniami lub innego rodzaju wypadkami;
 • zatarte kontury ust ze względu na częste infekcję opryszczki wargowej;
 • rekonstrukcja czerwieni wargowej po operacji rozszczepu wargi (zajęcza warga);
 • blizny lub przebarwienia na ustach;
 • blizny powypadkowe lub pooperacyjne-kamuflowanie blizn kolorem  jak najbardziej zbliżonym do koloru ciała;
 • przerwane łuki brwiowe po wypadku-dorysowywanie utraconych włosków;
 • wizualne odtworzenie włosków na twarzy w przypadku blizn w zaroście ( u mężczyzn);
 • blizny na głowie-uzyskanie efektu strzyżonych włosków na głowie;
 • rekonstrukcja aureolki brodawki sutkowej;

Jest bardzo wskazane, choć czasami trudne do wykonania w praktyce, aby osoba wiedząca,że będzie poddawana chemioterapii wykonała swój makijaż najlepiej 1 miesiąc wcześniej. Czas ten pozwoli na przeprowadzenie dwóch zabiegów mikropigmentacji oraz wygojenie się skóry.

Wszystkie osoby, które potrzebują pigmentacji medycznej, zapraszamy na indywidualne konsultacje, podczas których ustalimy dla nich właściwą terapię oraz jej cenę.


Osoby chore,będące pod opieką lekarza prosimy uprzednio o skonsultowanie się z Nim w celu zbadania, czy Conture Make-up jest odpowiednim rozwiązaniem.

Pigmentacja medyczna przy łysieniu plackowatym- metoda włoskowa + cieniowanie

Pigmentacja medyczna przy łysieniu plackowatym- metodą cieniowania
 


 


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.