strona głównaMAKIJAŻ PERMANENTNYmakijaż permanentny ust

Piękny kształt kuszących ust - nie ma sprawy !

Jeżeli nie jesteś do końca zadowolona z kształtu lub koloru swoich ust, to makijaż permanentny będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.
Usta będą idealnie piękne przez cały dzień, bez konieczności ciągłego zerkania do lusterka i  poprawiania ich pomadką i konturówką, nie będą się rozmazywać i brudzić ubrań, naczyń i skóry. Cała  ich pielęgnacja polegać będzie jedynie na nawilżaniu bezbarwną pomadką  tak, aby były zawsze miękkie i soczyste a pigment utrzymywał się długo.
Makijażem permanentnym można usta delikatnie powiększyć - wybieramy wtedy opcję zabiegu ust z wypełnieniem -dla najbardziej naturalnego efektu, bez widocznie zaznaczonego konturu, czego.
Bardzo duże, tzw. " rozlane" usta można zmniejszyć optycznie - poprzez kontur z cieniowaniem w odrobinę ciemniejszym kolorze.
Można też bez problemu zlikwidować asymetrię ust lub też wzmocnić słabo zaznaczony ich  kontur.
Makijaż permanentny ust jest też świetnym rozwiązaniem dla osób, którym na skutek wyskakiwania opryszczek porobiły się na ustach jaśniejsze plamki-ubytki czerwieni wargowej. Dobierając kolor pigmentu jak najbardziej zbliżony do naturalnej czerwieni wargowej możemy usunąć ten mankament praktycznie niezauważalnie.

Pigmenty, którymi wykonywany jest zabieg mają bardzo piękne i naturalne kolory.
Dają ostatecznie efekt transparentnego, koloryzującego błyszczyku. Dzięki temu uzyskujemy u każdej Klientki niepowtarzalny kolor -stanowiący połączenie koloru własnej czerwieni wargowej z wybranym i zaimplantowanym  pigmentem.

Makijaż permanentny ust z wypełnieniem( bez widocznie zaznaczonego konturu) daje największą gwarancję wyglądu całkowicie naturalnego. Na końcowy efekt jednak trzeba poczekać około dwóch tygodni po drugim zabiegu.

   Naturalne kolory ust i piękny kształt

Jak przygotować się do zabiegu?

Bardzo ważne jest, aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane wargi słabiej przyjmują pigment.
W dniach poprzedzających zabieg polecamy także wykonanie kilku delikatnych, enzymatycznych  peelingów, dzięki którym naskórek ust stanie się wygładzony i lepiej nawilżony. Tak przygotowanybędzie dobrze i szybko  wchłaniał pigment a sam zabieg będzie przyjemniejszy i szybszy. W efekcie końcowym usta będę bardziej wyraziste, o ładniejszym i dłużej utrzymującym się kolorze.
Na 3 lub 5  dni przed zabiegiem (pierwszym głównym oraz dopełniającym )  należy obowiązkowo, przyjmować tabletki HEVIRAN 800mg lub 400 mg wg. wskazań na ulotce. Lek ten jest preparatem przeciwwirusowym, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Lek można już zakupić w aptece bez recepty.  Dawka HEVIRANU w przypadku występowania opryszczki musi być mocniejsza, np  800 mg i powinna być przyjmowana już 5 dni przed planowanym zabiegiem. Heviran przyjmujemy również 3 dni lub 5 dni  po zabiegu. Podczas przyjmowania leku pijemy dużo wody, min. 2 l dziennie i ograniczamy spożycie alkoholu.
Aktywna opryszczka uniemożliwia  wykonanie dopełniającego zabiegu. Jeżeli zatem wystąpi ten problem, zabieg wykonuje się po 4 tygodniach od całkowitego jej zagojenia.
Przed zabiegiem należy poinformować o wszelkich wykonanych wypełnieniach ust. Jeżeli są planowane, lepiej wykonać je w drugiej kolejności po makijażu trwałym.

Przebieg zabiegu

 Bezpośradnio przed zabiegiem Klientka ma w gabinecie nakładany na usta  peeling enzymatyczny, aby przygotować skórę do pigmentacji i ją nieco zmiękczyć.
Następnie po uzyskanych od Klientki wskazówkach odnośnie oczekiwanego kształtu i koloru ust, narysuję na skórze odpowiednie kontury oraz zrobię zdjęcie, by Klientka  mogła się zapoznać z „nową twarzą". Po zaakceptowaniu przez Klientkę kształtu następuje zabieg właściwy, który trwa ok. 3  h. Przed zabiegiem usta są znieczulane specjalną maścią, a także znieczulającymi żelami, tak często, jak jest to potrzebne.. Staram się tak pracować, aby zabieg nie był przykry specjalnie bolesny. 
  Zazwyczaj bardziej się odczuwa dyskomfort na samym początku zabiegu, natomiast pózniej znieczulenie działa już na tyle mocno, że można porównać jego oddziaływanie ze znieczuleniem stomatologicznym. Znieczulenie stomatologiczne nie jest przeze mnie stosowane, gdyż za bardzo deformuje ono usta i wówczas nie jest możliwe narysowanie prawidłowego kształtu. 
Usta podczas zabiegu przejściowo powiększają swoją objętość i są ciemniejsze od wybranego,  pożądanego koloru. Wielkość opuchlizny jest sprawą indywidualną, zdarza się także, że nie pojawia się wcale.  Po kilku godzinach obrzęk znika, natomiast kolor rozjaśnia się do po około tygodniu. Po zabiegu można bez problemu na drugi dzień iść do pracy. Usta po zabiegu przez kolejna dwa dni należy smarować otrzymaną ode mnie maścią, więc są gładkie, ładne i jednolite w kolorze. Proces łuszczenia zazwyczaj obejmuje 3 i 4 dzień po zabiegu.   
Podczas zabiegu dochodzi do obrzęku i podrażnienia ust. Te objawy powinny ustąpić po około 3-5 godzinach. Na drugi dzień po zabiegu można bez obaw iść do pracy. Usta będą mocniejsze w kolorze, tak jak pomalowane pomadką, ale nie będą w żadnym razie opuchnięte lub szpecące. Usta podczas zabiegu przejściowo powiększają swoją objętość i są ciemniejsze od wybranego,  pożądanego koloru. Wielkość opuchlizny jest sprawą indywidualną, zdarza się także, że nie pojawia się wcale.  Po kilku godzinach obrzęk znika, natomiast kolor rozjaśnia się do po około tygodniu. Po zabiegu można bez problemu na drugi dzień iść do pracy. Usta po zabiegu przez kolejna dwa dni należy smarować otrzymaną ode mnie maścią, więc są gładkie, ładne i jednolite w kolorze. Proces łuszczenia zazwyczaj obejmuje 3 i 4 dzień po zabiegu.

Podczas kolejnych 7 dni po zabiegu Conture Make-up, barwa makijażu blednie o około 30-80%. Jest to typowa reakcja skóry na pigment. Brakujący pigment uzupełniany jest podczas drugiego zabiegu.

Zalecenia pozabiegowe

W ciągu pierwszych dni po zabiegu absolutnie nie stosować żadnego mydła i olejku. Skórę myjemy jedynie delikatnym mleczkiem i tonikiem lub płynem micelarnym, smarujemy kremem otrzymanym w gabinecie  po zabiegu, absolutnie nie wałkujemy i nie zrywamy odstających skórek. Przez pierwszy tydzień po zabiegu nie należy chodzić do sauny, na basen ani na solarium, należy też unikać miejsc nasłonecznionych lub zabezpieczać skórę kremem z mocnym filtrem ochronnym.

Przeciwwskazania dla makijażu permanentnego ust

Metoda Long Time Liner nie powinna być stosowana u chorych na łuszczycę ( makijaż bardzo szybko schodzi), u osób przyjmujących sterydy ( mogą wystąpić silniejsze  opuchnięcia), ani w czasie  infekcji, szczególnie przy braniu antybiotyków.
Nie wybieramy też na zabieg dni, kiedy spodziewamy się miesiączki oraz kilku dni przed ( może wystąpić większa wrażliwość na ból).

 


              UMÓW SIĘ  NA ZABIEG   LUB NA KONSULTACJĘ    


 

 

 

                              

 

  


  

   

 

   
  

 

 

 
 

 

 

 

 

 


Makijaż permanentny ust Warszawa jesienna PROMOCJA!

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.