strona głównaMakijaż permanentny (trwały)makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust

    

Zapraszamy do zapoznania się z

OPINIAMI Klientek po zabiegach

oraz

do skorzystania

z aktualnych PROMOCJI !

 

 

                Piękny kształt kuszących ust - nie ma sprawy!

Jeżeli nie jesteś do końca zadowolona z kształtu lub koloru swoich ust makijaż permanentny będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.
Usta będą tak samo piękne przez cały dzień, bez konieczności ciągłego poprawiania ich pomadką i konturówką, nie będą się rozmazywać i brudzić ubrań, naczyń i skóry. Cała ich pielęgnacja polegać będzie jedynie na nawilżaniu ich bezbarwną mineralną pomadką Jane Iredale z filtrem tak, aby były zawsze miękkie i soczyste a pigment utrzymywał się długo.

 

  • Makijażem permanentnym można usta delikatnie powiększyć - wybieramy wtedy opcję zabiegu ust z wypełnieniem -dla najbardziej naturalnego efektu.
  • Bardzo duże, tzw. " rozlane" usta można zmniejszyć optycznie - poprzez kontur z cieniowaniem w odrobinę ciemniejszym kolorze.
  • Można też bez problemu zlikwidować asymetrię ust lub też wzmocnić słabo zaznaczony ich  kontur.

Pigmenty Long Time Liner, którymi wykonywany jest zabieg mają bardzo naturalne i dyskretne kolory.
Dają efekt transparentnego, koloryzującego błyszczyku. Dzięki temu uzyskujemy u każdej Klientki niepowtarzalny kolor -stanowiący połączenie koloru własnej czerwieni wargowej z naszym pigmentem.

CENNIK ZABIEGÓW

Przebieg zabiegu ( ok 3,5 h.)

Najpierw robimy delikatny peeling specjalną emulsją prepigmentacyjną i dezynfekujemy obszar zabiegowy. Następnie po uzyskanych od Pani wskazówkach odnośnie oczekiwanego kształtu i koloru ust, linergistka narysuje na skórze odpowiednie kontury oraz zrobi zdjęcie, by mogła się Pani zapoznać z „nową twarzą". Po zaakceptowaniu przez Klientkę kształtu następuje zabieg właściwy, który trwa ok. 1-1.5 h. W czasie zabiegu usta są znieczulane maścią Emlą i 20 % lignocainą, tak że zabieg nie jest specjalnie bolesny.   

usta naturalne                                            rysunek projektu ust                                       usta po zabiegu

  Zmniejszenie zbyt dużej dolnej wargi

                                   

Informacje przed i po zabiegowe

Polecamy wykonanie w dniach poprzedzających zabieg kilka delikatnych peelingów, dzięki którym skóra stanie się wygładzona i lepiej nawilżona. Tak przygotowana skóra dobrze wchłonie pigment i pozwoli nam na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym usta będę bardziej wyraziste, o ładniejszym i dłużej utrzymującym się kolorze.
Przez 3 dni przed zabiegiem  pierwszym oraz przed dopełnieniem należy obowiązkowo, 2 razy dziennie przyjmować tabletki HEVIRAN 800mg lub 400 mg. Lek ten jest preparatem przeciwwirusowym, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Lek wydawany jest na receptę i przyjmujemy po konsultacji z lekarzem. Odpowiednią dawkę HEVIRANU ustala również lekarz, w przypadku występowania opryszczki dawka musi być mocniejsza. Heviran przyjmujemy również 3 dni po zabiegu. Podczas przyjmowania leku pijemy dużo wody, min. 2 l dziennie.
Aktywna opryszczka uniemożliwia nam wykonanie zabiegu makijażu trwałego. Jeżeli zatem masz ten problem, zabieg powinnaś wykonywać po 4 tygodniach od całkowitego jej zagojenia.
Przed zabiegiem należy poinformować o wszelkich wykonanych wypełnieniach czy ostrzykiwaniach ust.
Jeżeli są planowane, lepiej wykonać je w drugiej kolejności po makijażu trwałym.
Bardzo ważne jest, aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment. Jeżeli kształt ust miałby być zmieniony i  powiększony należy szczególnie zadbać o skórę wokół ust.
Podczas zabiegu dochodzi do obrzęku i podrażnienia ust. Te objawy powinny ustąpić po około 3-5 godzinach. Na drugi dzień po zabiegu można bez obaw iść do pracy. Usta będą mocniejsze w kolorze, tak jak pomalowane pomadką, ale nie będą w żadnym razie opuchnięte lub szpecące. Podczas kolejnych 8 dni po zabiegu Conture Make-up, barwa makijażu blednie o około 30-80%. Jest to typowa reakcja skóry na pigment. Brakujący pigment uzupełniany jest podczas drugiego zabiegu.

W ciągu pierwszych dni po zabiegu absolutnie nie stosować żadnego mydła i olejku. Skórę myjemy jedynie delikatnym mleczkiem i tonikiem lub płynem micelarnym, smarujemy kremem Long Time Liner otrzymanym po zabiegu, absolutnie nie wałkujemy i nie zrywamy odstających skórek. Przez pierwszy tydzień po zabiegu nie należy chodzić do sauny, na basen ani na solarium, należy też unikać miejsc nasłonecznionych lub zabezpieczać skórę kremem z mocnym filtrem ochronnym.

Przeciwwskazania dla makijażu permanentnego ust

Metoda Long Time Liner nie powinna być stosowana u chorych na łuszczycę ( makijaż bardzo szybko schodzi), u osób przyjmujących sterydy ( mogą wystąpić silniejsze  opuchnięcia), ani w czasie  infekcji, szczególnie przy braniu antybiotyków. Jako, że pigment w metodzie Long Time Liner umieszczany jest w naskórku w sposób mało inwazyjny, ciąża ani karmienie nie stanowią przeciwskazania do wykonania zabiegu.
Nie wybieramy też na zabieg dni, kiedy spodziewamy się miesiączki oraz kilku dni przed ( może wystąpić większa wrażliwość na ból).

                                  Naturalne kolory ust i piękny kształt

Makijaż permanentny ust z wypełnieniem ( bez widocznie zaznaczonego konturu) daje największą gwarancję wyglądu całkowicie naturalnego.
Na końcowy efekt jednak trzeba poczekać około dwóch tygodni po drugim zabiegu.

 

Usta podczas zabiegu przejściowo powiększają swoją objętość i są ciemniejsze od pożądanego koloru.
Wielkość opuchlizny jest sprawą indywidualną.  Po kilku godzinach obrzęk znika, natomiast kolor rozjaśnia się do ok. 50% po tygodniu. Po zabiegu można bez problemu na drugi dzień iść do pracy. usta przed zabiegiem                                    obrzęk pozabiegowy                             14 dni po drugim zabiegu


  

    

 

   

usta przed zabiegiem                                                                                          14 dni po zabiegu


  

Usta z widocznym jeszcze obrzękiem zaraz po zabiegu:


               

Makijaż permanentny ust Warszawa jesienna PROMOCJA!

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.