strona głównaMasaże

Masaże

Dotyk jest jednym z podstawowych zmysłów człowieka,więc masaż jest skuteczną, a jednocześnie najprzyjemniejszą formą dbania o szeroko pojęte zdrowie fizyczne i psychiczne oraz jednym ze sposobów upiększenia ciała, podniesienia jego walorów zewnętrznych, poprawienia wyglądu skóry i sprawności mięśni.

Połączony z odpowiednimi nawykami żywieniowymi i aktywnością fizyczną- jest kluczem do utrzymywania sprawności organizmu na najwyższym poziomie.
Masaże przywracają harmonię i zdrowie naszym zmysłom i ciału, usuwają blokady, łagodzą stres i napięcie, pobudzają mechanizmy obronne.
Pozwalają osiągnąć równowagę we wszystkich aspektach życia, także w odniesieniu do uczuć, emocji, relacji międzyludzkich, życia zawodowego oraz naszego wnętrza.

        To Twój czas odpoczynku i relaksu.

W naszym salonie koncentrujemy się jednak głównie na masażach dających ulgę przy różnego rodzaju bólach oraz na masażach pomagających rozwiązać problemy estetyczne ciała.
Proponujemy masaże " szyte na miarę" - indywidualnie dopasowane do potrzeb każdego Klienta oraz masaże wyszczuplająco-ujędrniające,  które to wykonywane naprzemiennie z wyszczuplającymi  zabiegami kosmetycznymi na ciało  dają spektakularne rezultaty.
Do naszych masaży chętnie wykorzystujemy olejki eteryczne pochodzenia roślinnego, mające lecznicze działanie na ciało i terapeutyczny wpływ na duszę.
Jeżeli Klient wyraża taką chęć, wówczas dodajemy je do olei bazowych, na których wykonywany jest masaż oraz do kominków zapachowych. 

UWAGA !!!
Masaże lecznicze i wyszczuplające wykonuje się zawsze w seriach i tylko wtedy można oczekiwać ich zamierzonego działania.
Podstawową serią jest dziesięć masaży, wykonywanych codziennie lub co dwa, trzy dni, oraz pózniej raz na tydzień lub dwa - w celu podtrzymania efektu.

Wszystkie masaże są wykonywane przez wyspecjalizowanego fizjoterapeutę ,mającego wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie.


CENNIK MASAŻY

 

 Masaże Warszawa

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.