strona głównaMasażemasaż szyty na miarę

Masaż całego ciała

              

Masaż " szyty na miarę" polega na zastosowaniu  podczas jednej sesji różnorodnej  gamy technik masażu, co pozwala osobie wykonującej ten masaż na samodzielne kreowanie zabiegu. Wybór łączonych technik zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji Klienta, które są ustalane przy pierwszym spotkaniu.
Ma swoje zastosowanie  jako zabieg modelujący i wyszczuplający wybrane partie ciała  oraz  zabieg leczniczy ( np. na obolałe plecy lub zesztywniały kark).
Można także z powodzeniem włączyć go do profilaktyki odmładzającej  ciała i stosować w regularnych odstępach czasu, w celu utrzymania ciała zawsze w doskonałej formie.
Stanowi też pożądane uzupełnienie  kuracji przy zabiegach kosmetycznych , m.in. mezoterapii wyszczuplającej lub antycellulitowej.

Po serii  ok. 6-10  masaży( przy utrzymaniu odpowiedniej diety i zażywaniu ruchu) możemy spodziewać się wyszczuplenia talii  i brzucha ok. 3 cm oraz w obwodach ud ok 2 cm.

Gorąco polecamy wraz z zastosowaniem leczniczych olejków !!!             więcej o leczniczej mocy olejków 

cennik:   40 min.-100,00 zł,     60 min. -120,00 zł,    90 min -160,00 zł                         CENNIK MASAŻY

                                                                                                

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.