strona głównaMEDYCYNA ESTETYCZNAdr Dominika Glapińska

Dr Dominika Glapińska

Jest absolwentką Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła  w 2004r.   Po stażu rozpoczęła  pracę w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im Kopernika w Łodzi. W tymże miejscu zdobyła specjalizację z Anestezjologii i Intensywnej Terapii, gdzie jako lekarz pracuje do chwili obecnej.
 Równolegle poszerzała  swoje zainteresowania w zakresie medycyny anti-aging.
 Odbyła studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym,  uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej.
 Od lat ma swoje grono zadowolonych Pacjentek , które sukcesywnie się poszerza. Jako kobieta jest niezmiernie wyczulona na piękno doskonale potrafi doradzić rodzaj niezbędnych do uzyskania doskonałego efektu zabiegów.  Wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej , kwasu hialuronowego oraz hydroksyapatytu wapnia. Jej "konikiem" jest modelowanie policzków i kości jarzmowych, w czym tak naprawdę nie ma sobie równych.
  Bezustannie poszerza  swoje doświadczenie o nowościach  w medycynie estetycznej, ażeby jak najlepiej pomagać swoim Pacjentkom w utrzymaniu młodego, ale  (co jest dla niej najbardziej istotne ), przede wszystkim naturalnego wyglądu.

Wywiad z dr Dominiką Glapińską:

https://urodaizdrowie.pl/skuteczne-i-nowoczesne-zabiegi-medycyny-estetycznej-klinika-magnolii-w-lodzi-wywiad-z-dr-dominika-glapinska

 

 

 

LEAD Technologies Inc. V1.01


CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 81\n


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.