strona głównaMEDYCYNA ESTETYCZNApowiększanie policzków lub kości policzkowych

Powiększanie policzków lub kości policzkowych

Powiększanie i modelowanie policzków
Z wiekiem na twarzy zaczyna ubywać tkanki tłuszczowej, co sprawia, że nabiera ona smutnego i starszego wyglądu. Zmiany grawitacyjne powodują jej "opuszczanie". Czasem też tak się dzieje po restrykcyjnych dietach odchudzających. Ciała jest mniej, ale twarz postarzała się o kilka lat.
Aby przywrócić twarzy dawny wygląd proponujemy medyczny zabieg powiększania policzków.
Powiększanie policzków preparatem kwasu hialuronowego jest zabiegiem prostym i bezbolesnym, który w błyskawiczny sposób odmłodzi wygląd twarzy i wyłagodzi jej rysy. Wykonany w dyskretny i nie przerysowany sposób spowoduje, że Twoja twarz będzie pogodna, młodsza i bardzo naturalna.

 

Powiększanie i modelowanie kości policzkowych

Z wiekiem także ubywa na twarzy tkanki kostnej, co szczególnie widać na szczytach kości policzkowych, które się spłaszczają i twarz traci swój charakter. Zabieg modelowania i uwypuklania kości policzkowych polecamy dla osób, które mają szczupłe twarze i chciałyby nadać im wyrazu.
Natychmiast uzyskujemy pożądany efekt, który utrzymuje się ok 12 m-cy.
Zabieg nie pozostawia niepożądanych śladów i można po nim od razu powrócić do aktywności.

W naszym salonie oba zabiegi  wykonujemy preparatami TEOSYAL

Rodzaj rekomendowanego preparatu, jego objętość oraz ilość niezbędnych dla uzyskania optymalnego efektu ampułek ustala lekarz podczas konsultacji.

CENNIK ZABIEGÓW POWIĘKSZANIA POLICZKÓW I KOŚCI POLICZKOWYCH

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.