strona głównaMEDYCYNA ESTETYCZNAPROFHILO

PROFHILO Molekuła młodości - Odzyskaj młodość w 5 minut

Profhilo otrzymał złotą statuetkę za najlepszy zabieg wzmacniający skórę na kongresie AMEC w Paryżu oraz główną nagrodę w kategorii: „Iniekcyjna Innowacja roku 2015/2016" na targach CCR w Londynie.


PROFHILO to ultranowoczesny zabieg do odmładzania skóry, przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy.
PROFHILO ma niespotykane do tej pory maksymalnie skumulowane zalety wyselekcjonowanego naturalnego HA o stężeniu aż 64mg w jednej dawce

Ma za zadanie modelować twarz, przywracając jej utracony kontur oraz wypełniać ubytki tkankowe. Dzięki zabiegowi preparatem uzyskujemy efekt odmłodzenia konturów twarzy i likwidację wiotkości skóry.

Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości Profhilo działa jak miliony sprężynek, które uruchamiają produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII. W efekcie odmładza, wzmacnia i zagęszcza skórę, przywraca jej utraconą elastyczność i spręzystość, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje efekt liftingu i biorewolumetrii, przywraca utracony kontur twarzy.

Dzięki całkowitemu wyeliminowaniu związków chemicznych BDDE używanych w wypełniaczach i zastąpieniu ich opatentowanym procesem stabilizacji termicznej, preparat ma przedłużone działanie i jest w pełni bezpieczny. Pacjent nie jest narażony na uczulenia, podrażnienia skóry, nie ma obaw o ewentualne odkładanie się w organizmie substancji chemicznych i emulgujących.

Ponadto proces stabilizacji termicznej umożliwił po raz pierwszy połączenie w jedną molekułę młodości wyselekcjonowanych cząstek L-HA i H-HA kwasu hialuronowego, uzyskując nową hybrydową formułę o najwyższym na świecie stężeniu kwasu hialuronowego aż 64 mg w jednej dawce, którego zaletą są bezpieczeństwo oraz odporność na degradację i migrację,

Wyselekcjonowane cząsteczki mają właścwości przeciwzapalne, biorewitalizujące, regeneracyjne, biostymulujące, przywracające utracone rusztowanie skórne.

Dzięki tej innowacji możliwe jest uzyskanie bioremodelingu – przebudowy wiotkiej skóry z natychmiastowym efektem sprężystości. PROFHILO odżywia komórki skórne i na długo przywraca utracony kontur i jędrność twarzy.

Efekty zabiegu:

 • wysmuklenie rysów twarzy,
 • zmniejszenie widoczności "chomiczków",
 • poprawa konturu twarzy,
 • wygładzenie zmarszczek,
 • poprawa jakości skóry, jej zagęszczenia i napięcia.

 

Rezultaty kompleksowego odmłodzenia skóry widać już po 1 zabiegu a pełna kuracja to 2 sesje w odstępie 1 miesiąca. W niektórych przypadkach przy bardzo złym stanie skóry zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu.
Po podaniu preparatu uzyskany efekt utrzymuje się od 6 miesięcy do 2 lat w zależności od indywidualnych cech danego organizmu.

Ważne: Należy zachować odstęp co najmniej 2 tygodnie od innych zabiegów medycyny estetycznej (wypełniacze, toksyna botulinowa, pilingi chemiczne, mikrodermabrazja, IPL i inne) , lasery ok.3-4 tygodnie, jak również zabiegów stomatologicznych i rutynowych procedurach medycznych (np. szczepienia ochronne).

 

CENNIK ZABIEGÓW

 


Zabieg  Profhilo – przeciwwskazania

 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy;
 • ciąża i okres karmienia piersią;
 • choroby nowotworowe;
 • zaburzenie krzepnięcia krwi;
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych;
 • grzybicze i bakteryjne infekcje skóry oraz stany zapalne;
 • aktywna opryszczka.


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.