strona głównaMEDYCYNA ESTETYCZNA wypełnianie doliny łez- REDENCITY II

Likwidacja cieni i bruzd pod oczami

  Do korekcji zmarszczek i zagłębień okolicy oczu- tzw. " doliny łez" oraz likwidacji problemu podkrążonych oczu polecamy produkt najnowszej generacji Redensity II szwajcarskiego koncernu TEOSYAL.
Zapewnia on  naturalną, bezpieczną i długotrwałą korekcję w/w problemów.
Redensity II to rewolucyjny produkt 3 w 1. Zawiera on optymalnie dobrane stężenie kwasu hialuronowego, a także kompleks odnawiający skórę złożony z 8 aminokwasów, 3 antyoksydantów, 2 minerałów i witaminy B6. Podczas dziesięcioletnich  badań wykazano, iż 100% pacjentów było usatysfakcjonowanych z działania wypełniacza Redensity II. Preparat zawiera lidokainę, która wraz z powierzchownym znieczuleniem skóry, powoduje iż zabieg jest w zupełności bezbolesny.
Zabieg jest zaliczany do tzw. zabiegów lunchowych- trwa ok. 15 min., nie powoduje obrzęków ani zasinień i można po nim natychmiast powrócić do swojej zwykłej aktywności. Niewielkie zaczerwienienia w miejscach iniekcji bez problemu przykrywa się makijażem.

 

Działanie preparatu Redencity II:
Teosyal Redensity II to żel na bazie kwasu hialuronowego, który wypełnia zapadnięcia pod oczami niczym higroskopijna poduszka. Wyjątkowość produktu polega na tym, że płynny żel nie pęcznieje po wstrzyknięciu i układa się w jednorodną formę płaszcza, przykrywającego ciemny obszar pod oczami. Nie ma więc ryzyka grudek i nierówności. W dodatku dzięki konsystencji żelu Teosyal Redensity II prawie w ogóle nie wywiera nacisku na tkanki limfatyczne, dzięki czemu nie ma ryzyka obrzęku.
Dzięki konsystencji płynnego żelu Teosyal Redensity II dobrze się rozprowadza. Wypełnia jednolicie zapadniętą przestrzeń "doliny łez" bez prześwieceń. Pełniący funkcję wypełniacza kwas hialuronowy ma jeszcze dwa dobroczynne zadania: działa nawilżająco oraz delikatnie pobudza proces przebudowy skóry (produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych). Działanie regeneracyjne kwasu hialuronowego silnie wspomaga kompleks 8 aminokwasów.
Skóra wokół oczu staje się jednolita, nawilżona i jędrna.
Redencity II jest wypełniaczem o trwałości około 1 roku. W zależności od wielkości cieni pod oczami i indywidualnych cech pacjenta zabieg powtarza się co 8-12 miesięcy. Efekt wypełnienia zanika stopniowo, dlatego nie należy się obawiać nagłego pogorszenia wyglądu.
 
Wskazania do zabiegu :

  • cienie pod oczami
  • "dolina łez"
  • „worki " pod oczami

Zabieg polega na podaniu preparatu w kilku miejscach. Trwa około kwadransa. Zabieg jest praktycznie nieodczuwalny. Nie wymaga rekonwalescencji, zaraz po jego wykonaniu można wrócić do pracy. Efekt zabiegu jest natychmiastowy.

więcej informacji o produktach i zabiegach TEOSYAL

Przeciwwskazania:

  • uczulenie na kwas hialuronowy
  • choroby autoimmunologiczne
  • niewyrównana cukrzyca
  • tendencje do powstawania bliznowców
  • aktywne zakażenia w okolicy zabiegu
  • choroba nowotworowa
  • ciąża, karmienie piersią

CENNIK ZABIEGÓW MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

 


Widok " doliny łez" po pierwszym zabiegu Redencity

 


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.