strona głównaSzyja i dekolt -odmładzanie

Odmładzanie skóry szyi i dekoltu

Skóra na szyi może zdradzić wiek szybciej niż twarz i potrafi niestety oszpecić.
Jest dwa razy cieńsza niż skóra na policzkach – ma jedynie dwa milimetry, a przy tym musi sprostać stałym funkcjom ciągłego kręcenia głową, pochylania i przekrzywiania. Bardzo często szyja bywa zaniedbywana przez kobiety, które przez całe życie skupiają się na skórze twarzy, tylko tam używają produktów do pielęgnacji, a dopiero któregoś dnia dostrzegają w lustrze, że poniżej twarzy nie dzieje się zbyt ciekawie.

Na ratunek zaniedbanej szyi na szczęście przychodzą kosmetolodzy i lekarze medycyny estetycznej. W celu rewitalizacji i odmłodzenia skóry poniżej brody polecamy następujące nieinwazyjne zabiegi:

 • FOTOODMŁADZANIE E-LIGHT - IPL + RF

Delikatna i bardzo skuteczna metoda regenerowania i leczenia skóry za pomocą światła. Dzięki urządzeniu E-LIGHT- IPL + RF można likwidować wiele efektów fotostarzenia równocześnie. Zabieg pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny, ujędrnia i uelastycznia, rozjaśnia i rozświetla skórę, likwiduje przebarwienia, wypłyca bądź likwiduje zmarszczki, wzmacnia naczynka krwionośne, zwęża rozszerzone pory. Zabieg jest bezbolesny i można po nim powrócić od razu do codziennej aktywności. Pierwsze efekty są widoczne po dwóch, trzech zabiegach, które wykonuje się w odstępie co 2 tygodnie . Efekty w postaci długotrwałej przebudowy skóry w jej głębokich warstwach uzyskujemy po serii ok.7-10 zabiegów. Fotoodmładzanie można wykonywać od 25 roku życia.     więcej o zabiegu
cena od 149 zł

 • MEZOTERAPIA IGŁOWA

Najczęściej stosowaną i bardzo skuteczną metodą odmładzającą jest mezoterapia igłowa. 
Płytkie nakłuwanie skóry maleńkimi igłami połączone jest tu z podawaniem substancji odżywczych zawierających kwas hialuronowy, koktajl witamin lub osocze bogatopłytkowe pobierane z krwi pacjenta, zwiększa nawilżenie skóry, odżywia, redukuje zmarszczki, wygładza i zmusza do znaczącej odbudowy.Dzięki temu skóra jest pełna blasku, wygląda zdrowiej i zdecydowanie młodziej.
W celu uzyskania optymalnych efektów terapii, konieczna jest seria zabiegów.   rodzaje koktajli i i ceny


 • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PRP (wampirzy lifting)

Najskuteczniej i najtrwalej odmładzający zabieg w medycynie estetycznej zapewniający skórze naturalny lifting i promienny wygląd. Celem mezoterapii własnym osoczem jest poprawa napięcia, gęstości skóry oraz spłycenie lub likwidacja zmarszczek na twarzy, w okolicach oczu, szyi, dekolcie i dłoniach, a także profilaktyka ich powstawania. Metoda ta polega na podawaniu za pomocą iniekcji w leczoną okolicę koncentratu własnych aktywnych płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Osocze bogatopłytkowe zawiera komórki i czynniki wzrostu, które stymulują komórki skóry do samoodnowy. Dzięki zabiegom skóra odzyskuje swoją młodzieńczą witalność- staje się gładka, elastyczna, nawilżona i wyraźnie młodsza.
Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego PRP zaleca się wszystkim osobom, zarówno kobietom jak i mężczyznom, bez względu na wiek, które dostrzegają u siebie pierwsze oznaki starzenia się skóry i chcą im przeciwdziałać zachowując jednocześnie naturalny i zdrowy wygląd.
Z zabiegu chętnie korzystają osoby, które narzekają na wiotką, suchą, zmęczoną lub pozbawioną blasku cerę, których skóra wymaga przywrócenia napięcia i elastyczności lub gdy pojawiają się przebarwienia oraz zmarszczki.
Sygnałem do rozpoczęcia terapii powinny być również pojawiające się lub już istniejące rozstępy, blizny lub trudno gojące się rany. Zabiegi są też bardzo skuteczne w profilaktyce i leczeniu chorób skóry głowy (wypadanie włosów, łysienie).
Efekty zabiegów pojawiają się szybko i utrzymują się zadziwiająco długo. Osocze bogatopłytkowe jest zabiegiem polecanym i cenionym nie tylko za efekty, ale też za bezpieczeństwo i jego uniwersalność. Ponieważ osocze bogatopłytkowe jest preparatem pozyskiwanym z krwi pacjenta nie ma ryzyka reakcji uczuleniowej, a zabieg jest całkowicie bezpieczny. Seria 4 zabiegów wystarczy by odmłodzić skórę o kilka lat i uzyskać efekt liftingu bez konieczności poddawania się operacji plastycznej.     więcej o zabiegu
Cena zabiegu na szyję i dekolt  od 649 zł


 • KARBOKSYTERAPIA-terapia co2

Zabieg karboksyterapii polega na podskórnym lub śródskórnym podaniu dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły specjalnym urządzeniem. Wielką zaletą karboksyterapii jest bezbolesność zabiegu, łatwa, szybka i precyzyjna aplikacja (zastosowanie pneumatycznego pistoletu) oraz bezpieczeństwo (ściśle określona dawka podczas podawania). Dwutlenek węgla zastosowany śródskórnie poprawia krążenie i  stymuluje włókna elastyczne do namnażanie się i wydzielania kolagenu i elastyny.
Wywołana iniekcją CO2 reakcja zapalna prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu i odnowy komórek- już kilka miesięcy później rozpoczyna się remodeling skóry z towarzyszącym kurczeniem się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry, jej pogrubieniem, a tym samym znacznym odmłodzeniem wyglądu.
Zazwyczaj cykl zabiegowy obejmuje od  1 zabieg na 7 dni (ok. 5-8 zabiegów)     więcej o zabiegu

Ceny zabiegu:

 • szyja  -  119 zł
   
  karnet 5 zabiegów - 475 zł (95 zł zabieg), karnet 8 zabiegów -714 zł ( 89 zł zabieg)
 • dekolt  -149 zł
   
  karnet 5 zabiegów- 596 zł (119 zł zabieg) karnet 8 zabiegów -894 zł ( 111 zł zabieg)
 • twarz + szyja - 249 zł
  karnet 5 zabiegów- 996 zł (199 zł zabieg) karnet 8 zabiegów -1494 zł ( 186 zł zabieg)
 • twarz+ szyja+ dekolt - 299 zł
  karnet 5 zabiegów -1196 zł (239 zł zabieg) karnet 8 zabiegów -1794 zł ( 224 zł zabieg)

SPRAWDZ, JAK SKUTECZNA JEST KARBOKSYTERAPIA !

Pierwszy testowy zabieg ( zanim zdecydujesz się na pełną serię) możesz wykonać w naszym salonie                                  z rabatem - 25 %

 • LUMINOTERAPIA- fotoodmładzanie światlem LED

  Lampy LED emitujące promieniowanie podczerwone wykorzystuje się do naświetlania skóry szyi aby podgrzać komórki skóry i sprowokować je do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 90\n Luminoterapia LED jest metodą nieinwazyjną i bardzo skuteczną. Podnosi potencjał energetyczny komórek poprzez stymulację mitochondriów (centra energetyczne komórek). Pobudzone i dotlenione komórki zwiększają swój metabolizm. Podczas zabiegu wykorzystuje się cztery rodzaje światła: czerwonego, żółtego, zielonego i niebieskiego. Szczególnie polecamy działanie światła czerwonego- skutecznie odmładza skórę i daje znakomity efekt ujędrnienia, poprawienia faktury, kolorytu skóry, zmniejszenia ilości zmarszczek, poprawę owalu twarzy, zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, jak również zwiększenie przyswajania przez komórki substancji czynnych zawartych w kosmetykach.  
Kilka seansów potrafi widocznie odmłodzić szyję a efekt utrzymuje się nawet do roku.
                                  więcej o zabiegu
cena zabiegu  na szyję i dekolt 70 zł

TERAPIE GABINETOWE LECZNICZYMI KOSMECEUTYKAMI ENVIRON
Zabiegi leczniczymi kosmeceutykami Environ skutecznie powodują zahamowanie efektów starzenia się skóry i jej pogrubienie od podłoża w górę oraz leczenie jej problemów. Nasilają procesy metaboliczne, zwiększają syntezę kolagenu i elastyny oraz dożywiają komórki skóry. ENVIRON koryguje zmarszczki, przebarwienia, popękane naczynka.Przy użyciu unikalnej najwyższej klasy japońskiej  aparatury DF II Ionzyme ENVIRON przeprowadzane są zabiegi jonoforezy i sonoforezy, a połączenie tych dwóch technik jednocześnie stanowi unikatowy program zabiegów , zwiększający penetrację aż o 4000% w głąb skóry aktywnych składników wykorzystywanych preparatów. W trakcie zabiegów farmaceutyczne stężenia witamin i innych cennych składników dostarczane są do warstwy rozrodczej naskórka. Kosmeceutyki Environ to najwyższa jakość składników: stężonych witamin A, E i C, retinolu, karotenoidów, peptydów, colostrum ( siara) i szeroka gama antyutleniaczy.Nie zawierają konserwantów, są bezzapachowe i pozbawione środków koloryzujących, są lekkie i łatwo penetrujące. Aby uzyskać widoczne i trwałe efekty zaleca się wykonanie serii 6-10 zabiegów ENVIRON z jono i sonoforezą przynajmniej raz w miesiącu, przy jednoczesnym stosowaniu kosmeceutyków Environ oraz urządzenia Roll-Cit kosmetyczny w domu.
   więcej o koncepcji ENVIRON
            ceny zabiegów  ENVIRON od 120 - 480 zł

WYNIKI  SKOJARZONYCH TERAPII ENVIRON wykonywanych przez 4 LATA:Szczególnie polecamy zabiegi ENVIRON:

 • Intensywna kuracja witaminowa       więcej
 • Intensywna kuracja retinolowa          więcej

 

Wybrane kosmeceutyki do użytku domowego  ENVIRON -odmładzanie szyi i dekoltu :

Kremy serii AVST 1,2,3,4,5 
lub  C-quence luksusowe 1,2,3,4
Olejek AVST A, C & E
Lotion nawilżający AVST
HA serum
LACM 1

 

 

 • ROLL-CIT KOSMETYCZNY- DOMOWA TERAPIA

Gorąco polecamy regularne  używanie autorskiego urządzenia Roll-Cit kosmetyczny ( teraz też w wersji gold)  wraz z kosmeceutykami ENVIRON.
Regularnie używany codziennie Roll-Cit  minimalizuje oznaki starzenia się skóry. Po kilku miesiącach skóra produkuje zwiększony kolagen i elastynę. Uzyskuje się znaczną redukcję zmarszczek i blizn, napięcie zwiotczałej skóry, redukcję przebarwień oraz pogrubienie żywej części naskórka. Poprawia się jej pigmentacja, a także następuje redukcja popękanych naczynek. Pogrubienie naskórka powoduje, iż popękane naczynka stają się mniej widoczne, a skóra odzyskuje zdrowszy wygląd.
Bardzo istotna jest regularność użycia,bo ona właśnie może zapewnić widoczne efekty.Dla uzyskania najlepszych efektów powinien być stosowany codziennie wieczorem w domu, przed aplikacją kremów Environ.
Efektem domowego nakłuwania są mikrokanaliki ułatwiające lepszą penetrację witamin i związków aktywnych zawartych w produktach Environ i  100000 razy lepsza penetracja preparatów Environ w głąb skóry (od zwykłej aplikacji produktów na powierzchnię skóry) oraz wysoki poziom witamin A, C i E stymulują naturalny proces produkcji kolagenu.      więcej o urządzeniu i terapii

 

 

Bezpłatna komputerowa analiza skóry VISIA

 W naszym salonie możesz dokładnie zbadać aktualny stan swojej skóry podczas bezpłatnej diagnozy aparaturą wykorzystywaną przez ENVIRON- VISIA.
ZAPRASZAMY NA ZAPISY NA BADANIE w każdy ostatni piątek miesiąca w godz.11.30-20.00.
Szczegółowe badanie pomoże Ci w ocenie, jakim problemem skóry powinnaś zająć się szczególnie troskliwie, gdyż niedostrzeżenie go w porę bądz zignorowanie może mieć przykre i widoczne za jakiś czas skutki.
Aparat VISIA w bezlitosny sposób policzy Twoje mankamenty skóry (nawet te niewidoczne gołym okiem plamy UV czające się pod skórą, które kiedyś mogą wyjść na wierzch) i pokazuje na wydruku w kilku słupkach, na którym statystycznie miejscu w grupie 100 Pań w Twoim wieku znajdujesz się obecnie w ocenie danego problemu.
Ale nie zostawiamy Cię oczywiście z tą często smutną wiedzą samotnie...
Aparat zapisuje wszystkie screeny Twojej twarzy i bieżące wyniki, a doświadczeni kosmetolodzy na ich podstawie dobierają niezbędne produkty Environ, które mają za zadanie poprawić konkretne problemy skóry. Po 6 miesiącach, po regularnym używaniu zaleconego produktu, przychodzisz na kolejną diagnostykę VISIA i porównujemy Twoje wyniki, nakładając poprzedni, zapisany w pamięci urządzenia screen Twojej twarzy na obecny.
I ZAWSZE, w każdym przypadku widać kolosalną poprawę !!!
Uporawszy się w ten sposób z jednym problemem możemy po kolei likwidować następne i za każdym razem po kilku miesiącach sprawdzać stan Twoich postępów w pielęgnacji skóry.
Otoczymy Cię w ten sposób stałą kosmetologiczną opieką i regularnie sprawdzając komputerowo stan Twojej skóry będziemy polecać kolejne najpotrzebniejsze do odmładzania skóry produkty, wycelowane dokładnie w bieżący, najbardziej  palący problem.
Wyniki tej kuracji będą widzialne i mierzalne oraz z pewnością bardzo zadowalające.


 • PEELING KWASEM  GLIKOLOWYM 40-60 %

Przeznaczony jest nie tylko do walki z procesami starzenia się skóry i zmarszczkami, ale także wyrównuje niedoskonałości, zwęża pory, eliminuje przebarwienia, zaburzenia pigmentacji, zaskórniki, stany zapalne, blizny i ślady potrądzikowe. Skutecznie hamuje rozwój trądziku, odświeża skórę, zmniejsza jej przerośniętą warstwę rogową oraz poprawia mikrokrążenie i elastyczność. W zabiegu tym wykorzystywane są kwasy w wysokich stężeniach 40-60%. W zależności od stężenia powodują nie tylko złuszczenie naskórka, ale także nawilżenie skóry oraz pobudzają komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu i elastyny. Peelingi kwasem glikolowym, pobudzając procesy regeneracyjne, doprowadzają do zmniejszenia drobnych zmarszczek, rozjaśnienia, zmniejszenia przebarwień, co wyraźnie poprawia wygląd skóry. Kwas glikolowy powoduje także przyspieszone złuszczanie naskórka i pobudza fibroblasty. Wbudowywanie się kwasu w struktury lipidowe bariery naskórkowej powoduje zatrzymanie wody w warstwie rogowej, tym samym wzrost  nawilżenia skóry.
Skuteczność zabiegu jest natychmiastowa– skóra jest gładka i pełna blasku, napięta, oczyszczona (złuszczanie kwasem glikolowym).          więcej o zabiegu             cena od 149 zł

 


 • CRYOPEEL       FILORGA

Cryopeel to zgrany duet peelingu Glykopeel 50% wygładzającego zmarszczki i wybielającego skórę + liftingującej krioterapii wykonywanej  urządzeniem Cryolift 3, potocznie nazywanego „elektroniczną kostką lodu”.
Jest to zabieg stymulująco–ujędrniający, który poprzez gwałtowne oziębienie skóry zwiększa maksymalnie w niej mikrokrążenie i dotlenienie, przez co zwiększa wchłanialność regenerujących substancji aktywnych.
Daje natychmiastowy efekt liftingu. Skóra po takim zabiegu staje się elastyczna, jędrna, wyrównuje się jej koloryt, pory są zwężone, a cała twarz wygląda świeżo i młodo.
Może być stosowany o każdej porze roku jako spektakularny " zabieg bankietowy", również latem podczas ekspozycji słonecznej oraz w czasie mrozów.     więcej o zabiegu     cena od 219 zł
                      

 • CRYOLIFT 3 + LED        FILORGA

Jest to przyjemny zabieg liftingu zimnem i terapii światłem LED, powodujący lepsze dotlenienie, mikrokrążenie, głębokie modelowanie oraz wzbogacenie skóry w potrzebne i aktywne składniki.
Urządzenie Cryolift 3 wykorzystuje tzw. „efekt elektronicznej kostki lodu”. Cryolift 3 to zabieg wybitnie liftingujący skórę w miejscach, w których jest najbardziej narażona na grawitacyjne opuszczanie się, czyli na żuchwie, policzkach, dekolcie oraz szyi i także ciała ( np. brzucha i piersi). To nowatorska metoda regenerująca struktury skórne i wzmagająca produkcję naturalnego kolagenu i elastyny. Regularnie stosowany pomaga odzyskać dawny wyrazny owal twarzy, odświeża, ujędrnia i pobudza skórę. Cryolift 3 + terapia  LED  działa także na cerę zmęczoną, poszarzałą- poprawia jej koloryt, a  efekt jest szczególnie widoczny u osób palących.
Skóra zyskuje promienny i młodszy wygląd, staje się bardziej napięta, jędrna i gładka, zaś zmarszczki i nierówności ulegają wyraźnej redukcji.  Może być stosowany o każdej porze roku jako spektakularny " zabieg bankietowy", również latem podczas ekspozycji słonecznej oraz w czasie mrozów.     więcej o zabiegu 

cena od 219 zł
 

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.