strona głównaSkóra mieszana

Skóra mieszana- zabiegi i pielęgnacja

 • FOTOODMŁADZANIE E-LIGHT - IPL + RF

Delikatna i bardzo skuteczna metoda regenerowania i leczenia skóry za pomocą światła. Dzięki urządzeniu E-LIGHT- IPL + RF można likwidować wiele efektów fotostarzenia równocześnie. Zabieg pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny, ujędrnia i uelastycznia, rozjaśnia i rozświetla skórę, likwiduje przebarwienia, wypłyca bądź likwiduje zmarszczki, wzmacnia naczynka krwionośne, zwęża rozszerzone pory. Zabieg jest bezbolesny i można po nim powrócić od razu do codziennej aktywności. Pierwsze efekty są widoczne po dwóch, trzech zabiegach, które wykonuje się w odstępie co 2 tygodnie . Efekty w postaci długotrwałej przebudowy skóry w jej głębokich warstwach uzyskujemy po serii ok.7-10 zabiegów. Fotoodmładzanie można wykonywać od 25 roku życia.     więcej o zabiegu
cena od 149 zł


 •   LASEROWE LECZENIE TRĄDZIKU POSPOLITEGO  E-light

 Leczenie skóry dotkniętej trądzikiem pospolitym urządzeniem E-light – IPL + RF- jest to bezinwazyjna metoda wykorzystująca energię świetlną emitowaną przez głowicę, którą można porównać do antybiotyku. Silne impulsy światła powodują odkażanie skóry poprzez zniszczenie bakterii beztlenowych odpowiedzialnych za rozwój trądziku. Szczególnie pozytywne wyniki można osiągnąć w przypadku rozległego trądziku ropnego i grudkowego.
Zabieg przyczynia się do redukcji przebarwień pozapalnych oraz na produkcję kolagenu i elastyny, minimalizując blizny trądzikowe.
Pacjenci cierpiący na trądzik odczuwają znaczną poprawę stanu swojej skóry oraz widoczne wyciszenie bolesnych stanów zapalnych.
W porównaniu do antybiotykoterapii zabiegi naświetlania IPL nie przynoszą żadnych skutków ubocznych np. w postaci obciążenia wątroby i żołądka i nie mają negatywnego wpływu na skórę i sposób życia pacjentów .

Cena zabiegu od 149 zł           więcej o zabiegu                                     CENNIK ZABIEGÓW LASEROWYCH


 TERAPIE GABINETOWE LECZNICZYMI KOSMECEUTYKAMI ENVIRON

 Zabiegi leczniczymi kosmeceutykami Environ skutecznie powodują zahamowanie efektów starzenia się skóry i jej pogrubienie od podłoża w górę oraz leczenie jej problemów. Nasilają procesy metaboliczne, zwiększają syntezę kolagenu i elastyny oraz dożywiają komórki skóry. ENVIRON koryguje zmarszczki, przebarwienia, popękane naczynka, blizny i trądzik - a to działanie zostało potwierdzone naukowo!
Przy użyciu unikalnej najwyższej klasy japońskiej  aparatury DF II Ionzyme ENVIRON przeprowadzane są zabiegi jonoforezy i sonoforezy, a połączenie tych dwóch technik jednocześnie stanowi unikatowy program zabiegów , zwiększający penetrację aż o 4000% w głąb skóry aktywnych składników wykorzystywanych preparatów.
W trakcie zabiegów farmaceutyczne stężenia witamin i innych cennych składników dostarczane są do warstwy rozrodczej naskórka. Kosmeceutyki Environ to najwyższa jakość składników: stężonych witamin A, E i C, retinolu, karotenoidów, peptydów, colostrum ( siara) i szeroka gama antyutleniaczy.
Nie zawierają konserwantów, są bezzapachowe i pozbawione środków koloryzujących, są lekkie i łatwo penetrujące.
Aby uzyskać widoczne i trwałe efekty zaleca się wykonanie serii 6-10 zabiegów ENVIRON z jono i sonoforezą przynajmniej raz w miesiącu, przy jednoczesnym stosowaniu kosmeceutyków Environ oraz urządzenia Roll-Cit kosmetyczny w domu.

   więcej o koncepcji ENVIRON            ceny zabiegów  ENVIRON od 120 - 480 zł

WYNIKI  SKOJARZONYCH TERAPII ENVIRON wykonywanych przez 4 LATA:

CENNIK ZABIEGÓW

KOSMETYKI DO UŻYTKU DOMOWEGO ENVIRON:     nasz sklepik ENVIRON

 • Olejek do wstępnego zmywania AVST,
 • Maska AVST,
 • Sebuwash,
 • Krem AVST 1,2,3,4,5
 • lub C-quence 1,2,3,4
 • Lotion nawilżający AVST
 • Sebugel A
 • LACM 1

 

KOSMECEUTYKI BIOPEPTYDOWE LARENS

Biopeptide complex- to przełomowy wynalazek prof. n. dr hab. med. Andrzeja Frydrychowskiego, wybitnego naukowca, posiadającego 7 patentów oraz liczne wyróżnienia przyznane między innymi w Genewie i Brukseli, autora niepowtarzalnej metody pozyskiwania kolagenu, która zachowuje w pełni jego strukturę i unikalne właściwości.
Odkrycie to zmieniło całkowicie współczesną kosmeceutykę i nutraceutykę.    więcej o marce
Od 2003 roku związany jest z WellU. Przez cały ten czas prowadzi badania i opracowuje kolejne generacje preparatów. których skład i działanie przedstawiany jest na wyższych uczelniach na całym świecie. Jego ogromne doświadczenie i wiedzę potwierdza uznanie w światowych gremiach naukowych . Opatentowany przez niego sposób pozyskiwania kolagenu naturalnego został wykorzystany przy produkcji najnowszej generacji kosmeceutyków Larens.
Odkrycia profesora dotyczą działania kompleksu biopeptydów w kosmetologii i medycynie w zakresie procesów tworzenia kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego w naszych komórkach oraz hamowania działania enzymów starzeniowych.
Ich wpływ na funkcjonowanie układu stawowo- kostnego jest olbrzymi. Pobudzają procesy odmładzania, procesy produkcji kolagenu w skórze, włosach, układzie stawowo-kostnym, układzie krwionośnym i innych. Powodują wzrost sił witalnych i energii, a także jak wyciszają system nerwowy jednocześnie podwyższając poziom koncentracji. Odkrycie działania biopeptydów stały się podstawą dla najbardziej efektywnych, naturalnie działających preparatów antystarzeniowych: kosmeceutyków LARENS oraz nutraceutyków NUTRIVI. Kosmeceutyki LARENS nie zawierają parabenów i są przetestowane dermatologicznie.

ZABIEGI GABINETOWE  LARENS  BAZIE PEPTYDÓW I WODY NUTRIVI

Efekty zabiegów gabinetowych Larens mają działanie głównie zatrzymujące i wręcz cofające procesy starzenia, ale również lecznicze. Przeznaczone są również dla cer problematycznych m.in. z trądzikiem różowatym i młodzieńczym, łuszczycą, AZS, dla których są wyjątkowo bezpieczne.
Niskocząsteczkowe naturalne biologicznie czynne peptydy- należą do nowej generacji substancji czynnych. Ich działanie kosmetyczne jest wielokierunkowe: przeciwzmarszczkowe, nawilżające, powodują wygładzenie skóry i spłycenie zmarszczek mimicznych. Zwiększają elastyczność, zmniejszają suchość skóry, redukują przebarwienia i zmiany trądzikowe (trądzik młodzieńczy i różowaty), wpływają na poprawę stanu włosów. Ectoina hamuje rozwój stanów zapalnych, łagodzi objawy alergii, reguluje pracę gruczołów łojowych.HSP – białka Szoku Termicznego (Heat Shock Proteins) - biorą udział w naprawie uszkodzonych komórek.

Pierwsze efekty profesjonalnych zabiegów kosmetycznych Larens widoczne są praktycznie natychmiast. Skóra staje się jędrna, elastyczna, świeża, maksymalnie nawilżona oraz minimalizują się zmarszczki.
Trwałe efekty uzyskujemy po 6 tygodniach, takie jak:              

 • zwiększenie napięcia i jędrności skóry
 • poprawa owalu twarzy
 • spłycenie zmarszczek
 • zniwelowanie lub rozjaśnienie przebarwień
 • wyrównanie kolorytu skóry
 • rozjaśnienie popękanych naczynek
 • likwidacja blizn
 • leczenie problemów dermatologicznych skóry

Ceny zabiegów od 165 zł                                                        więcej o zabiegach 

ZASTOSOWANIE I APLIKACJA PRODUKTÓW  LARENS           więcej o produktach w naszym sklepiku

Cera mieszana dojrzała:

 • Serum Peptidum  lub Face Gel pod krem,
 • GLA -na noc,
 • Lifting Cream lub latem  Hydro Balanse Face Cream - na dzień,
 • Eye  Lifting Cream.


Cera  mieszana młoda – profilaktyka starzenia 

 • Silver Face Gel lub Serum Peptidum
 • Hydro Balance Face Cream

 

 

FILORGA-pionier w terapiach antystarzeniowych

Laboratorium Filorga powstało w 1978 roku. Generalnym konsultantem jest dr Michel Tordjman, znany z wybitnych osiągnięć w dziedzinie medycyny estetycznej.
Filorga to jedna z najstarszych i najbardziej renomowanych  firm zajmujących się terapią przeciwstarzeniową.
Laboratorium Filorga postrzega pielęgnację skóry w sposób holistyczny, jako ochronę komórek przed czynnikami zewnętrznymi przyspieszającymi proces starzenia. Formuły wszystkich preparatów pozwalają skutecznie i kompleksowo spowolnić ten proces oraz zniwelować jego objawy.
Celem Laboratorium Filorga jest nieustanne opracowywanie nowych rozwiązań w zakresie odmładzania, pozwalających zmniejszyć zmarszczki, przywrócić jędrność, blask i gęstość skóry. Wytwarza produkty medyczne do mezoterapii,  wypełniania zmarszczek i pilingów. Z tą myślą powstała linia na bazie wyciągów komórkowych Embryolastine, regenerujące serum Embryofil, rewitalizujące Embryoblasty, a także rozjaśniający peeling Glykopeel.
Substancje aktywne zawarte w tych preparatach w rewelacyjny sposób przyspieszają odnowę komórkową, wygładzają skórę i opóźniają powstawanie zmarszczek.    więcej o proponowanych zabiegach FILORGA

 

Bezpłatna komputerowa analiza skóry VISIA

 W naszym salonie możesz dokładnie zbadać aktualny stan swojej skóry podczas bezpłatnej diagnozy aparaturą wykorzystywaną przez ENVIRON- VISIA.
ZAPRASZAMY NA ZAPISY NA BADANIE w każdy ostatni piątek miesiąca w godz.11.30-20.00.
Szczegółowe badanie pomoże Ci w ocenie, jakim problemem skóry powinnaś zająć się szczególnie troskliwie, gdyż niedostrzeżenie go w porę bądz zignorowanie może mieć przykre i widoczne za jakiś czas skutki.
Aparat VISIA w bezlitosny sposób policzy Twoje mankamenty skóry (nawet te niewidoczne gołym okiem plamy UV czające się pod skórą, które kiedyś mogą wyjść na wierzch) i pokazuje na wydruku w kilku słupkach, na którym statystycznie miejscu w grupie 100 Pań w Twoim wieku znajdujesz się obecnie w ocenie danego problemu.
Ale nie zostawiamy Cię oczywiście z tą często smutną wiedzą samotnie...
Aparat zapisuje wszystkie screeny Twojej twarzy i bieżące wyniki, a doświadczeni kosmetolodzy na ich podstawie dobierają niezbędne produkty Environ, które mają za zadanie poprawić konkretne problemy skóry. Po 6 miesiącach, po regularnym używaniu zaleconego produktu, przychodzisz na kolejną diagnostykę VISIA i porównujemy Twoje wyniki, nakładając poprzedni, zapisany w pamięci urządzenia screen Twojej twarzy na obecny.
I ZAWSZE, w każdym przypadku widać kolosalną poprawę !!!
Uporawszy się w ten sposób z jednym problemem możemy po kolei likwidować następne i za każdym razem po kilku miesiącach sprawdzać stan Twoich postępów w pielęgnacji skóry.
Otoczymy Cię w ten sposób stałą kosmetologiczną opieką i regularnie sprawdzając komputerowo stan Twojej skóry będziemy polecać kolejne najpotrzebniejsze do odmładzania skóry produkty, wycelowane dokładnie w bieżący, najbardziej  palący problem.
Wyniki tej kuracji będą widzialne i mierzalne oraz z pewnością bardzo zadowalające.

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.