strona głównaSkóra naczynkowa i trądzik różowaty

Rozszerzone naczynka i trądzik różowaty

Z problemem rozszerzonych naczynek boryka się około 60% populacji. Pierwszą niepokojącą oznaką skłonności do pękających naczynek jest zaczerwienienie twarzy, tzw. rumień, który z czasem może się utrwalać. Kruche naczynia krwionośne nie wytrzymują ciśnienia krwi, rozszerzają się i stają się bardzo widoczne. Wyglądem przypominają siateczkę czerwonych nitek, popularnie nazywanych pajączkami. Zmiany najczęściej pojawiają się na twarzy, szyi, dekolcie i nogach.
Cerę naczynkową należy traktować jako szczególnie wrażliwą. Często reaguje ona długotrwałym rumieniem, czasem opuchlizną, pieczeniem i swędzeniem. Zaczerwienienie może pojawiać się w okolicy policzków, nosa, brody. Do pierwszych sygnałów tej dolegliwości należy pojawianie się rumienia po wypiciu gorącej kawy, herbaty, po spożyciu alkoholu, ostro przyprawionych, gorących potraw. Rumień pojawia się także pod wpływem zmian temperatury, wzruszenia lub zdenerwowania. Początkowo rumień znika dość szybko, jednak z czasem utrzymuje się dłużej i w końcu dochodzi do przewlekłego stanu. Na twarzy pojawia się siateczka widocznych rozszerzonych naczyń tzw. teleangiektazje (cuperosa). Rozszerzone naczynka mogą powstać przy każdym typie cery, ale szczególnie narażona jest skóra delikatna, cienka, wrażliwa.

Uciążliwy rumień ( trądzik różowaty)
Trądzik różowaty jest przewlekłym schorzeniem skóry charakteryzującym się występowaniem nawracającego i utrwalonego rumienia w obrębie twarzy. Wyróżnia się obecnością grudek, krost, teleangiektazji, a także zmian przerostowych. Dotyka on około 10-15% społeczeństwa, głównie kobiet. Do zaostrzeń schorzenia dochodzi pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak stres, zmiany temperatur, ekspozycji na słońce, ostrych i gorących pokarmów czy nieodpowiedniej pielęgnacji skóry.
W leczeniu trądziku różowatego istotne jest stosowanie łagodnych środków pielęgnacyjnych w postaci bezpiecznych kosmetyków, takich jak wysoce specjalistyczne i bardzo skuteczne, dostępne w naszym gabinecie  kosmeceutyki ENVIRON I LARENS. Dobrym uzupełnieniem terapii jest stosowanie ochrony przeciwsłonecznej RAD Environ.
Przyczyny występowania trądziku różowatego nie są do końca znane. Choroba dotyka głównie osoby w starszym wieku, najbardziej narażone są kobiety w okresie menopauzy. Pierwsze objawy to utrzymujące się zaczerwienienie twarzy i rozszerzone naczynka, tzw. pajączki. Następnie pojawiają się czerwone krostki oraz grudki, które z czasem przeobrażają się w zmiany zapalne, umiejscowione głównie na czole, policzkach, nosie i podbródku. Zmieniona chorobowo skóra jest tłusta, podrażniona, a przede wszystkim mało estetyczna. Z tego powodu osoby walczące z tym schorzeniem mają obniżoną samoocenę i liczne kompleksy. Muszą również unikać wielu czynników, które pogarszają stan cery m.in.: wysokich i niskich temperatur, wiatru, alkoholu, ostrych przypraw, jak również gorących i zimnych potraw czy nadmiernego stresu. Źle tolerowane jest nawet najmniejsze nasłonecznienie skóry, dlatego przez cały rok należy używać preparatów z wysokim filtrem, chroniących przed promieniowaniem UVA i UVB.

Zalecenia pielęgnacyjne dla skóry ze skłonnością do rozszerzonych naczynek i z trądzikiem różowatym:
W pielęgnacji skóry bardzo ważna jest zmiana nawyków i świadoma eliminacja szkodliwych czynników, które mogą zaostrzać stan skóry. Przede wszystkim należy unikać:

 • stresu i silnych emocji,
 • spożywania alkoholu, tytoniu, nadmiaru mocnej kawy i herbaty,
 • ostrych i gorących potraw,
 • nagłych zmian temperatur,
 • ekspozycji na promienie słoneczne (stosowanie wysokiej ochrony UV jest niezbędne),
 • przebywania w suchych pomieszczeniach (klimatyzowane lub mocno ogrzewane),
 • nieodpowiedniej pielęgnacji skóry.
 • mycia twarzy twardą, chlorowaną wodą
 • mydeł barwionych, zapachowych, z zawartością alkoholu
 • słońca i solarium
 • w czasie wysiłku fizycznego nie dopuszczać do przegrzania twarzy
 • uwaga na leki z kortykosteroidami fluorowanymi, oraz wszystkie rozszerzające naczynka
 • nie stosować peelingów ziarnistych
 • nie stosować maseczek typu peel off, ani innych trudno zmywających się
 • nie korzystać z sauny

Rozszerzone naczynka- " pajączki " na nogach
Rozszerzone naczynka, czyli teleangiektazje, są potocznie nazywane "pajączkami" z powodu ich charakterystycznego wyglądu. Błękitne naczynka, które prześwitują przez skórę przypominają sieć pająka, stąd pochodzenie potocznej nazwy tego schorzenia. Pajączki tworzone są przez rozszerzone naczynia włosowate, które mają osłabione ścianki i często pękają. Nasilenie objawów ma miejsce zazwyczaj w czasie zimy lub latem. Zimny wiatr przedostający się bez problemu przez nogawki nawet grubych spodni do naszej skóry czy letni upał mogą powodować zwiększoną kruchość naczyń.
Pajączki są bardzo popularnym problemem kosmetycznym. Skarży się na nie nawet 6 na 10 kobiet. Problem zazwyczaj pojawia się po okresie dojrzewania, ma charakter dziedziczny. Dziedziczy się nie same pajączki, ale skłonność do nadmiernego rozszerzania się ścianek naczynek włosowatych. Jeśli więc wiemy, że nasza mama, albo babcia miała pajączki już w bardzo młodym wieku powinnyśmy zwracać baczną uwagę na nasze nogi i tak zmodyfikować swój styl życia, aby zapobiegać pojawieniu się teleangiektazji.

Co robić, aby uniknąć błękitnej pajęczej sieci, nawet, jeśli genetycznie jesteśmy do niej predysponowane?
Przede wszystkim nasze nogi muszą mieć zapewnioną odpowiednią ilość ruchu. Wielogodzinne siedzenie z nogą założoną na nogę sprzyja zastojowi krwi w kończynach dolnych i rozszerzaniu się naczynek. Ruch powoduje, że krew w żyłach szybciej, bardziej sprawniej krąży, istnieje, więc mniejsze ryzyko wystąpienia obrzęków i zastoju krwi w nogach.  Przy problemach z naczyniami szczególnie polecane są sporty, które związane są z pewną rytmiką ruchów: wybierajmy taniec, spacery np. nornic walking, pływanie, jazdę na rowerze. Na szczególną uwagę zasługują wszelkie sporty związane z przebywaniem w wodzie, miedzy innymi klasyczne pływanie, czy gimnastyka na basenie. Równie korzystną formą aktywności fizycznej dla osób uskarżających się na kłopoty z pajączkami jest jazda na rowerze. Wymaga ona wytężonej pracy ze strony mięśni łydek, co jest szczególnie korzystne w przypadku niskiej wydolności naczyń kończyn dolnych.Kolejną sprawą, na którą należy zwrócić baczną uwagę jest utrzymanie odpowiedniej wagi ciała i stosowanie optymalnej diety.

Proponowane przez nas terapie gabinetowe:

 

 • LASEROWE LECZENIE TRĄDZIKU  RÓŻOWATEGO E-light

Leczenie skóry dotkniętej trądzikiem różowatym urządzeniem E-light – IPL + RF jest to bezinwazyjna metoda wykorzystująca energię świetlną emitowaną przez głowicę. Metoda polega na obkurczaniu drobnych naczyń krwionośnych tworzących rumień dzięki pochłanianiu światła przez hemoglobinę i koagulacji naczynia.
Światło niszczy również środowisko w którym namnażają się bakterie beztlenowe doprowadzające do zmian ropnych towarzyszących zaawansowanemu stadium trądziku różowatego.

Cena zabiegu od 149 zł               więcej o zabiegu      

 

 • LASEROWE USUWANIE NACZYNEK / RUMIENIA E-light IPL + RF

 Zabieg zamykania naczynek metodą IPL polega na naświetlaniu rozszerzonych naczynek. Emitowana energia świetlna jest pochłaniana przez hemoglobinę i zamieniana na ciepło, podnosząc jednocześnie temperaturę krwi. Następuje koagulacja i uszkodzenie ściany naczynka. Po pewnym czasie zamknięte naczynie jest samoistnie usuwane z organizmu. Zabieg umożliwia zamknięcie pojedynczych naczynek tzw. „pajączków", redukcję rumienia oraz terapię trądziku różowatego. Terapia E-light doprowadza również do wzmocnienia ścian naczyń krwionośnych, zapobiegając ich ponownemu uszkodzeniu . Efekty każdego z zabiegów widoczne są stopniowo, a sam zabieg jest krótki i nieuciążliwy – pozwala od razu wrócić do codziennych obowiązków. Ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie, średnio od 1 do 5 zabiegów. Kurację należy powtarzać w regularnych odstępach czasu. Dla wykonywania zabiegu zamykania naczynek laserem najlepszym okresem jest jesień, zima i wiosna.

cena zabiegu  od 50 zł                 więcej o zabiegu


 • FOTOODMŁADZANIE E-LIGHT - IPL + RF

Delikatna i bardzo skuteczna metoda regenerowania i leczenia skóry za pomocą światła. Dzięki urządzeniu E-LIGHT- IPL + RF można likwidować wiele efektów fotostarzenia równocześnie. Zabieg pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny, ujędrnia i uelastycznia, rozjaśnia i rozświetla skórę, likwiduje przebarwienia, wypłyca bądź likwiduje zmarszczki, wzmacnia naczynka krwionośne, zwęża rozszerzone pory. Zabieg jest bezbolesny i można po nim powrócić od razu do codziennej aktywności. Pierwsze efekty są widoczne po dwóch, trzech zabiegach, które wykonuje się w odstępie co 2 tygodnie . Efekty w postaci długotrwałej przebudowy skóry w jej głębokich warstwach uzyskujemy po serii ok.7-10 zabiegów. Fotoodmładzanie można wykonywać od 25 roku życia.     więcej o zabiegu
cena od 149 zł

  
                               CENNIK ZABIEGÓW LASEROWYCH

 • KARBOKSTERAPIA NA teleangiektazje        - redukcja do 44 %

Kluczowym efektem działania zabiegu karboksyterapii jest zwiększenie sprawności naczyń krwionośnych. Już po 5 zabiegach można zaobserwować znaczącą poprawę. Dzięki aktywacji czynników pobudzających rozwój naczyń krwionośnych dochodzi od tworzenia nowych kapilar i poprawy funkcjonowania istniejących naczyń. Widoczne na skórze teleangiektazje ulegają stopniowemu zmniejszeniu.            więcej o zabiegu

CENNIK ZABIEGÓW KARBOKSYTERAPII

 

 


 

 • ZABIEG PODSTAWOWY NAWILŻAJĄCO-ŁAGODZĄCY - ENVIRON
  Przeznaczony dla każdego typu skóry wymagającej nawilżenia oraz łagodzenia wszelkich jej podrażnień jako zabieg wstępny do leczniczej terapii.
  W skład zabiegu wchodzi wprowadzenie jono i sonoforezą koktajlu żelu nawilżającego z witaminami i colostrum oraz druga jonoforeza na masce algowej.     więcej 

cena od 140 zł

 • INTENSYWNA KURACJA WITAMINOWA - ENVIRON

Software: Microsoft Office Jest to intensywny zabieg odmładzający dla cery cienkiej, zwiotczałej i zniszczonej. Głęboko penetruje skórę dostarczając jej aktywnych substancji i witamin. Ma działanie mocno nawilżające i nawadniające dzięki stymulacji fibroblastów. Wykorzystuje metodę podwójnej sonoforezy i jonoforezy- zapewnia skórze uczucie wyjątkowego komfortu, nawilżenia i „nasycenia" witaminami: A&C serum i retinolem oraz witaminami o działaniu kojącym - colostrum, żelem nawilżającym AVST. Działanie zabiegu: redukuje oznaki starzenia, pogrubia i regeneruje skórę. Pobudza produkcję kolagenu oraz elastyny , niszczy wolne rodniki zapobiegając fotostarzeniu się skóry, redukuje przebarwienia, uszczelnia naczynia krwionośne i rozświetla, wypełnia ubytki skóry i spłyca zmarszczki.   więcej           cena od 276 zł

 • GŁĘBOKA REGENERACJA SKÓRY - ENVIRON

 Kompleksowy i najbogatszy zabieg z kwasami i masażem, dający skórze absolutnie wszystko, co może jednorazowo otrzymać i przyjąć. Składa się z dwóch etapów: delikatnym złuszczaniu naskórka za pomocą kwasu mlekowego lub glikolowego. Kwasy rozjaśnią, nawilżą i pojędrnią skórę, spłycą drobne zmarszczki oraz zniwelują zasinienia i worki pod oczami, a także zwiększą penetracje wprowadzanych później witamin. Drugi etap polega na wtłaczaniu głęboko pod skórę sonoforezą i jonoforezą witamin poprzez maskę algową. Zabieg kończy masażem twarzy, szyi i dekoltu. W skład zabiegu wchodzą: kwasy Lac-pamgel , witaminy A, C,retinol , antyoksydanty , aminokwasy i colostrum . więcej  cena 480 zł z masażem i mikro nakłuwaniem złotym roll-cit

 • ZABIEG BANKIETOWY –INTENSYWNA KURACJA Z WIT. C   ENVIRON

 Software: Microsoft OfficeMaska C-Peel ENVIRON nazywana jest także maską bankietową, gdyż już po jednokrotnym zastosowaniu znaczniej poprawie ulega zarówno wygląd, napięcie jak i nawilżenie skóry. Skóra natychmiast ulega rozjaśnieniu i uzyskuje zdrowy koloryt.
Jest zabiegiem silnie odmładzającym, przyśpiesza odnowę komórek, zmniejsza wrażliwość i uczucie suchości skóry, obkurcza uszkodzone naczynka krwionośne, stymuluje produkcję elastyny i kolagenu, głęboko regeneruje skórę pogrubiając jej naskórek, co prowadzi do kamuflażu uszkodzonych naczynek na powierzchni. Daje skórze największą dawkę witaminy C ze wszystkich zabiegów ENVIRON.
Metoda polega na sonoforezie i jonoforezie aparaturą I-Onzyme DF II z maską algową. Wprowadzamy tą metodą 20% kwas askorbinowy .    więcej      cena  od 220 zł

 • ZABIEG REGENERUJĄCY –Z WITAMINĄ C I  Z RETINOLEM- ENVIRON

 Software: Microsoft OfficeIntensywnie odmładzający i skutecznie regenerujący zabieg dla skóry dojrzałej, cienkiej z "siateczką" drobnych linii i zmarszczek na bazie kwasu mlekowego i retinolu. Natychmiastowym rezultatem jest świeży, zdrowy wygląd, obkurczenie uszkodzonych naczynek, redukcja obrzęków, wygładzenie zmarszczek i silne napięcie zwiotczeń.
Doskonały do redukcji objawów starzenia się skóry, przebarwień i innych niedoskonałości. Poprawia elastyczność, jędrność i gęstość skóry, neutralizuje wolne rodniki, nawilża.                 więcej          cena 480 zł z masażem i mikro nakłuwaniem złotym roll-cit

 

 • ROLL-CIT KOSMETYCZNY- DOMOWA TERAPIA

Gorąco polecamy regularne  używanie urządzenia Roll-Cit kosmetyczny   wraz z wybranymi kosmeceutykami ENVIRON.
Roll-Cit kosmetyczny minimalizuje oznaki starzenia się skóry. Po kilku miesiącach skóra produkuje zwiększony kolagen i elastynę. Uzyskuje się znaczną redukcję zmarszczek i blizn, napięcie zwiotczałej skóry, redukcję przebarwień oraz pogrubienie żywej części naskórka. Poprawia się jej pigmentacja, a także następuje redukcja popękanych naczynek. Pogrubienie naskórka powoduje, iż popękane naczynka stają się mniej widoczne, a skóra odzyskuje zdrowszy wygląd.
Bardzo istotna jest regularność użycia,bo ona właśnie może zapewnić widoczne efekty.Dla uzyskania najlepszych efektów powinien być stosowany codziennie wieczorem w domu, przed aplikacją kremów Environ.
Efektem domowego nakłuwania są mikrokanaliki ułatwiające lepszą penetrację witamin i związków aktywnych zawartych w produktach Environ i  100000 razy lepsza penetracja preparatów Environ w głąb skóry (od zwykłej aplikacji produktów na powierzchnię skóry) oraz wysoki poziom witamin A, C i E stymulują naturalny proces produkcji kolagenu.      więcej o urządzeniu i terapii

 

Wybrane produkty dla cery naczynkowej dostępne w naszym SKLEPIKU:

 

Terapia AVST 1,2,3,4,5 skóry naczynkowej:Laboratorium Wellu, pod kierownictwem prof. dr. hab. Andrzeja Frydrychowskiego oferuje nam lecznicze kosmeceutyki LARENS, które w składzie posiadają naturalne peptydy, bioaktywny kolagen z ryb i nano wodę Nutrivi. Peptydy ofiarowują niezwykłe korzyści dla skóry: przenoszą składniki aktywne w jej głąb, stymulują produkcję kolagenu i elastyny, skutecznie hamują procesy starzenia, poprawiają jędrność i elastyczność skóry, wyrównują koloryt cery, działają przeciwzapalnie i leczniczo. Łączą w sobie działania regenerujące, odżywcze i pielęgnacyjne. Odpowiadają na potrzeby skóry alergicznej i wrażliwej, a nawet zmagającej się z atopowym zapaleniem czy łuszczycą.
Efekty zabiegów gabinetowych Larens mają działanie głównie zatrzymujące i wręcz cofające procesy starzenia, ale również lecznicze. Przeznaczone są również dla cer problematycznych m.in. z trądzikiem różowatym i młodzieńczym, łuszczycą, AZS, dla których są wyjątkowo bezpieczne.      więcej o efektach leczniczych biopeptydów
Pierwsze efekty profesjonalnych zabiegów kosmetycznych Larens widoczne są praktycznie natychmiast. Skóra staje się jędrna, elastyczna, świeża, maksymalnie nawilżona oraz minimalizują się zmarszczki.

 • ZABIEG WYCISZAJĄCY       LARENS

Idealny dla skór wrażliwych, płytko unaczynionych i  skłonnych do podrażnień.
Poprzedzony jest peelingiem kawitacyjnym w celu delikatnego odświeżenia skóry. Następnie aplikujemy preparaty z kompleksem kilkuset naturalnych aktywnie biologicznych peptydów, kolagenem, krzemem i wit. C.
W wyniku działania tych substancji skóra jest odżywiona, odmłodzona, rozjaśniona i wyciszona. Dodatkowo witamina C dotlenia skórę, wzmacnia naczynia krwionośne oraz stymuluje produkcję kolagenu.
Zalecenia: zalecana regularna kuracja, co 4-6 tyg.
cena zabiegu na twarz - od 165 zł
cena zabiegu na twarz+szyja+dekolt - od 195 zł
cena zabiegu na okolicę oczu jako dodatek do zabiegu - 35 zł

 Zabiegi w gabinecie warto jest wzmacniać poprzez stosowanie w domu, rano i wieczorem, produktów Larens, które zawierają nieco mniejsze stężenia aktywnych substancji i będą wzmacniać efekty zabiegów dzień po dniu. 

Kosmeceutyki Larens do użytku domowego można zakupić w naszym SKLEPIKU

zobacz:   LARENS i NUTRIVI – zastosowanie i aplikacja produktów

ZASTOSOWANIE I APLIKACJA PRODUKTÓW LARENS DLA CERY NACZYNKOWEJ

 
Dermo Face Cream 50ml                 cena 149,00 zł
Face Gel 30ml          cena 199,00 zł
Hair & Body Repair Gel     100ml           cena 199,00
Silver Face Gel  30ml               cena 159,00 zł
SOS Skin Care 200ml            cena 99,00 zł

Serum Face Repair Spray  100ml    cena 149,00                     OPIS PRODUKTÓW LARENS I OFERTA W NASZYM SKLEPIKU

 

 • PEELING 40% KWASEM MIGDAŁOWYM

Zabieg kwasem migdałowym  łagodnie złuszcza skórę, odmładza, regeneruje i nie powoduje podrażnień.
Jest znakomity dla cer z problemami: wrażliwej, naczynkowej, mieszanej , trądzikowej, cery z przebarwieniami oraz do cery dojrzałej. Może być wykonywany przez cały rok.
Zalety peelingu migdałowego to: brak pieczenia przy aplikacji, zaczerwienienia, podrażnienia, uczuleń.
Następuje natychmiastowy efekt świetlistości i oczyszczania skóry. Dzięki dużej cząsteczce kwasu i małej zdolności penetracji w głąb naskórka jest zabiegiem, który pozwala na bezpieczną eksfoliację przez cały rok, bez ryzyka wystąpień hiperpigmentacji.  więcej
Cena zabiegu od 149,90 zł 

 • LUMINOTERAPIA- fotoodmładzanie światlem LED FILORGA

 CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 90\nLuminoterapia LED polecana jest dla cery,nawet tej najbardziej wrażliwej. Jest metodą nieinwazyjną, nie powoduje uszkodzeń termicznych. Podnosi potencjał energetyczny komórek poprzez stymulację mitochondriów (centra energetyczne komórek). Pobudzone i dotlenione komórki zwiększają swój metabolizm. Podczas zabiegu wykorzystuje się cztery rodzaje światła: czerwonego, żółtego, zielonego i niebieskiego. Światło w zależności od długości fali (barwy) przenika na różną głębokość, dzięki czemu oddziałuje na poziomie poszczególnych warstw skóry. Dodatkowo Cryolift 3 łączy dwa moduły światła: ciągły i pulsujący. Zapewnia to odpowiednią stymulację komórek - optymalne pobudzenie mitochondriów.                                     więcej o zabiegu
cena zabiegu  na twarz 70  zł

 •   PEELING KAWITACYJNY Z AMPUŁKĄ + ALGI

 Peeling kawitacyjny to sposób głębokiego oczyszczania skóry z zastosowaniem ultradzwięków, który jest absolutnie nieinwazyjny i może być stosowany nawet na najbardziej wrażliwej skórze. Podczas zabiegu na skórę nakłada się specjalne serum, a następnie przykłada łopatkę produkującą wibracje które docierają głęboko w pory i mieszki włosowe oczyszczając je z nadmiaru sebum, obumarłych komórek, wydzielin i tłuszczów. Peeling kawitacyjny leczy i hamuje trądzik, daje efekt sterylizujący. Spłyca blizny i rozjaśnia przebarwienia potrądzikowe, usuwa martwy naskórek, zaskórniki, wągry, zamyka rozszerzone pory, stymuluje komórki do odbudowy.W rezultacie peeling kawitacyjny natychmiastowo oczyszcza, wygładza oraz dokładne przygotowuje skórę na lepszą penetrację składników aktywnych zawartych w ampułkach. Na zakończenie zabiegu stosowana jest indywidualnie dobrana maska algowa.  więcej o zabiegu
cena zabiegu od 110 zł                              

 

Zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych

Rozszerzone naczynka krwionośne można usunąć poprzez termokoagulację lub też laserem, najlepiej na jesieni lub na wiosnę. Należy jednak pamiętać, że zabieg usuwa rozszerzone naczynka, a nie przyczynę problemu. Z czasem zmiany mogą powrócić, a wtedy niezbędne jest powtórzenie całego procesu. Aby proces pielęgnacji i  zdrowienia skóry zakończył się sukcesem należy pielęgnować skórę w sposób jak powyżej, wspomagając się suplementacją wzmacniającą ściany naczynek.

 

 

Bezpłatna komputerowa analiza skóry VISIA

 W naszym salonie możesz dokładnie zbadać aktualny stan swojej skóry podczas bezpłatnej diagnozy aparaturą wykorzystywaną przez ENVIRON- VISIA.
ZAPRASZAMY NA ZAPISY NA BADANIE w każdy ostatni piątek miesiąca w godz.11.30-20.00.
Szczegółowe badanie pomoże Ci w ocenie, jakim problemem skóry powinnaś zająć się szczególnie troskliwie, gdyż niedostrzeżenie go w porę bądz zignorowanie może mieć przykre i widoczne za jakiś czas skutki.
Aparat VISIA w bezlitosny sposób policzy Twoje mankamenty skóry (nawet te niewidoczne gołym okiem plamy UV czające się pod skórą, które kiedyś mogą wyjść na wierzch) i pokazuje na wydruku w kilku słupkach, na którym statystycznie miejscu w grupie 100 Pań w Twoim wieku znajdujesz się obecnie w ocenie danego problemu.
Ale nie zostawiamy Cię oczywiście z tą często smutną wiedzą samotnie...
Aparat zapisuje wszystkie screeny Twojej twarzy i bieżące wyniki, a doświadczeni kosmetolodzy na ich podstawie dobierają niezbędne produkty Environ, które mają za zadanie poprawić konkretne problemy skóry. Po 6 miesiącach, po regularnym używaniu zaleconego produktu, przychodzisz na kolejną diagnostykę VISIA i porównujemy Twoje wyniki, nakładając poprzedni, zapisany w pamięci urządzenia screen Twojej twarzy na obecny.
I ZAWSZE, w każdym przypadku widać kolosalną poprawę !!!
Uporawszy się w ten sposób z jednym problemem możemy po kolei likwidować następne i za każdym razem po kilku miesiącach sprawdzać stan Twoich postępów w pielęgnacji skóry.
Otoczymy Cię w ten sposób stałą kosmetologiczną opieką i regularnie sprawdzając komputerowo stan Twojej skóry będziemy polecać kolejne najpotrzebniejsze do odmładzania skóry produkty, wycelowane dokładnie w bieżący, najbardziej  palący problem.
Wyniki tej kuracji będą widzialne i mierzalne oraz z pewnością bardzo zadowalające.

 W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.