strona głównaBeauty Box nauka makijażuNauka makijażu dla własnych potrzeb

Nauka makijażu dla własnych potrzeb

NDYWIDUALNE LEKCJE MAKIJAŻU

Niektórym Paniom brakuje czasu na zastanowienie się nad swoim makijażem, bądź też nie doceniają jego znaczenia. Stąd też nie potrafią w pełni podkreślić swojej urody, a często wręcz malują się w taki sposób, że sobie szkodzą.
Nieprawidłowo dobrany podkład, nieodpowiedni kolor cienia do powiek, nierówno umalowane usta, zły odcień i miejsce rozłożenia różu na policzkach lub też całkowity jego brak - to najczęściej spotykane błędy. A przecież wykonanie dobrego makijażu jest niewątpliwie sztuką... której łatwo możesz się sama nauczyć!
W Beauty Box indywidualna nauka makijażu trwa tylko 2 godziny, w czasie których poznasz podstawy swojego makijażu i nauczysz się go prawidłowo wykonywać.
Indywidualne lekcje makijażu prowadzi Agata Świecka - wizażystka z wieloletnią praktyką, w tym także pedagogiczną, jak również jej najzdolniejsze uczennice.
W czasie zajęć dobiera kolorowe kosmetyki i maluje nimi Klientce pół twarzy, a Klientka stara się odwzorować makijaż na drugiej połowie. Po demakijażu Klientka samodzielnie wykonuje ponownie cały makijaż pod czujnym okiem wizażystki.
Po ukończeniu makijażu robione jest zdjęcie, które Klientka może otrzymać jako "ściągawkę" do wykonania go samodzielnie już w domu oraz przystępnie napisany skrypt z przypomnieniem poszczególnych kroków.
Lekcja makijażu zawiera:
- analizę budowy twarzy Klientki, ustalenie jej zalet i wad oraz sposoby ich korekty.;
- dobór indywidualnej kolorystyki i rodzaju mineralnych kosmetyków kolorowych Jean Iredale;
- dobór podkładu i korektora oraz korygowanie niedoskonałości cery;
- nauka modelowania twarzy - róż i puder;
- podkreślanie atutów urody - brwi (kształt), oczy, usta, róż.

Po opanowaniu wykonania makijażu dziennego może nastąpić nauka makijażu wieczorowego.
cena: 400,00 zł netto (czas: 2 godz.)
Na zajęcia mogą Panie przyjść także z własnymi, używanymi dotychczas kosmetykami kolorowymi w celu sprawdzenia ich prawidłowego doboru kolorystycznego.
Po ustaleniu właściwej indywidualnej kolorystyki wizażystka doradzi, czego brakuje w Waszej kolekcji, co jest niezbędne, a z czego może należy zrezygnować. Brakujące kosmetyki można zakupić na miejscu w Salonie Extravaganza. Po lekcji Klientce przysługuje 5% rabat na zakup kosmetyków mineralnych Jean Iredale.

GRUPOWA NAUKA MAKIJAŻU

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pań, które pragną nauczyć się sztuki makijażu i wybierają naukę w małej grupie 4-6 os., stworzyliśmy praktyczne warsztaty w formie dwóch spotkań trwających po 3 godziny zegarowe.
Ideą tych warsztatów jest praktyczna nauka makijażu dziennego i wieczorowego oraz dobór najbardziej twarzowych kolorów.
Jest to podstawowe kompendium wiedzy, jakie każda, dbająca o siebie kobieta, powinna posiadać.
Formuła Szkoły pozwala nawet najbardziej zajętym zawodowo Paniom uczestniczyć w zajęciach, gdyż planowane są one w dogodnych popołudniowych godzinach, także w soboty lub niedziele.
Grupa Pań biorących udział w zajęciach liczy max. 6 osób, tak więc każda Pani otrzymuje indywidualne porady i wskazówki specjalistów. Zapewniamy na zajęciach wysokiej jakości kosmetyki a także możliwość ich zakupu.
I spotkanie
W jakich kolorach jest Ci do twarzy? - podstawy analizy kolorystycznej dla własnych potrzeb. Indywidualny dobór mineralnych kosmetyków kolorowych.
Makijaż dzienny krok po kroku.

II spotkanie
Makijaż biznesowy i wieczorowy krok po kroku. Zdjęcia wykonanych makijaży.

Cena dwóch spotkań wynosi 360,00 zł netto.
Terminy zajęć podamy, gdy utworzy się grupka chętnych Pań min. 4 os.

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.