strona głównanasz sklepikI-Onzyme, linia luksusowa

Environ I-Onzyme - linia luksusowa

Kosmeceutyki Ionzyme, to jedyne na świecie kosmetyki, których produkcja uzależniona jest od zapotrzebowania konsumentówna ich możliwie najszybsze spożytkowanie. Kosmeceutyki Ionzyme produkowane są raz w tygodniu i posiadają krótkie terminy ważności, co czyni je prawdziwym unikatem wśród najbardziej prestiżowych półek kosmetycznych. Niezwykle witalne i świeże witaminy gwarantują uzyskanie młodszego wyglądu w krótszym czasie. Preparaty C-Quence wzbogacając skórę w antyutleniacze, witaminy i peptydy znacznie przyspieszają odnowę komórkową. Dzięki naukowo udowodnionej, synergicznej współpracy składników aktywnych, skóra staje się gładsza, zdrowsza i promienna.Produkty nie zawierają środków konserwującychi koloryzujących oraz ochrony słonecznej. Minimalna nuta zapachowa sprawia, że mogą być stosowane również dla cer wrażliwych.

Preparaty z serii Ionzyme redukują przebarwienia, blizny oraz intensywnie wygładzają zmarszczki. Znacznie poprawiają wygląd oraz budowę struktury skóry. Mogą być stosowane z serią AVST i Intensywną w celu zapewnienia maksymalnych rezultatów.

W skład luksusowej serii Ionzyme wchodzi:

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.