strona głównanasz sklepikJANE IREDALE -kosmetyki mineralne

Lecznicze kosmetyki mineralne JANE IREDALE

  Idealna kondycja i naturalnie piękny wygląd skóry!

W trosce o zachowanie zdrowej i pięknej cery makijaż Jane Iredale po raz pierwszy na świecie oferuje produkty stworzone  wyłącznie z czystych i silnie skoncentrowanych naturalnych minerałów i pigmentów.
Są one prawdziwym przełomem na rynku kosmetycznym, ponieważ posiadają nie tylko właściwości upiększające ale i lecznicze, dlatego też nazywane są kosmeceutykami.
Makijaż ten to maseczka mineralno-algowa, która cały dzień pielęgnuje naszą cerę, co jest widoczne już po kilku dniach jego stosowania.
Pielęgnuje, odżywia i wzmacnia naszą skórę nadając jej nieskazitelny i perfekcyjny wygląd.
Kosmeceutyki Jane Iredale odbijają światło i doskonale korygują zmarszczki, blizny, sińce, zmiany skórne (przy trądziku), przebarwienia, plamy, czy piegi.
Dają uczucie lekkości, nie powodują ściągania skóry, koją i łagodzą.
Umalowana nimi skóra jest rozświetlona i wygląda młodziej w odróżnieniu od tradycyjnego makijażu. Dodatkowo mamy pewność, że doskonale ją chronimy przed starzeniem oraz szkodliwym wpływem słońca,ponieważ posiadają silne filtry SPF 15,20 i 30.
Szczególnie zalecane są po wszelkich zabiegach medycyny estetycznej, po których skóra wymaga rekonwalescencji, włącznie z laserem głębokim, Roll-Citem medycznym, peelingami medycznymi i zabiegami dermapen.

Zalety kosmeceutyków Jane Iredale:
• nadają cerze nieskazitelny naturalny wygląd , rozświetlenie i doskonałą kondycję
• ze względu na farmaceutyczną zawartość witamin, antyutleniaczy oraz naturalnej blokady słonecznej (tlenek cynku i tytanu), zapobiegają starzeniu się skóry
• nie posiadają środków konserwujących i zapachowych, dlatego też są doskonałe dla cery wrażliwej i alergicznej,
• kolory pigmentów pochodzą z naturalnego środowiska
• nie zatykają porów i skóra może prawidłowo oddychać i funkcjonować
• nie są testowane na zwierzętach
• pudry mineralne upiększają, leczą i chronią przed promieniowaniem UV.
• korygują blizny, sińce, a także tatuaże
• są wodoodporne - pozwalają do 80 minut przebywać w wodzie
• mają właściwości antybakteryjne (polecane dla osób z trądzikiem młodzieńczym jak i różowatym .

                                                       Skoncentrowany pigment
Bazy mineralne Jane Iredale to skoncentrowany pigment, co w rzeczywistości oznacza, że nie zawierają talku (forma zbliżona do azbestu), czy też nylonu nadających kolor, które znajdują się w większości 80%-90% innych pudrów. Produkty Jane Iredale zawierają nieorganiczne minerały tlenek cynku- przeciwzapalny filtr antybakteryjny oraz nadtlenek tytanu, które nie stanowią pożywki dla bakterii w przeciwieństwie do form organicznych.
• Pigment zawarty w Jane Iredale to nieorganiczny kolor nierozpuszczalny w wodzie w przeciwieństwie do kolorantów, które są organiczne(zwykle otrzymywane z ropy naftowej i rozpuszczalne w wodzie.)
• Z powodu skoncentrowanego pigmentu zawartego w makijażu leczniczym JI przy użyciu niewielkiej ilości pudru mineralnego możemy uzyskać jednocześnie efekt doskonałego i naturalnego makijażu oraz blokady słonecznej.

Małe ryzyko alergii
Alergie oraz wrażliwość skory spowodowane są poprzez substancje takie jak chemiczne konserwanty, koloranty zwykle pochodzenia organicznego, substancje zapachowe i alkohol zwykle pochodzące z ropy naftowej i stąd przyczyniają się do powstawania reakcji alergicznych oraz nowotworów. Makijaż JI składający się z nieorganicznych minerałów nie zawiera żadnej z wyżej wymienionych substancji uwrażliwiających.

Ochrona słoneczna
Współczynnik SPF określa nam czas, jaki możemy bezpiecznie przebywać na słońcu bez ryzyka oparzenia. Jeżeli ulegamy oparzeniom słonecznym już po 10 minutach przebywania na słońcu bez użycia blokady słonecznej to z dawką SPF15 jesteśmy chronieni od słońca przez 150 minut. Sypkie pudry mineralne JI posiadają SPF 20. Dodatkową zaletą jest możliwość przebywania pod wodą przez 80 minut bez ryzyka utraty makijażu. Wyjątek stanowią tusze do rzęs, które rozpuszczają się w wodzie.

W naszym Salonie produkty Jane Iredale są bezpłatnie dobierane przez wizażystkę ( przy zakupie powyżej 1000zł rabat 5%)


CENNIK PRODUKTÓW JANE IREDALE W PDF :


 

 


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.