strona głównanasz sklepikOchrona przeciwsloneczna ENVIRON

Ochrona przeciwsłoneczna ENVIRON

Przez dłuższy czas sądzono, że im wyższy SPF (Sun Protektor Factor), tym mocniejsza ochrona przeciwsłoneczna.
Otóż nic bardziej mylnego! Zastosowanie wyższego wskaźnika SPF w wielu przypadkach zwiększa ochronę skóry o jedyne 2%. Wysoki SPF oznacza zastosowanie również więcej substancji chemicznych, które mogą podrażniać skórę.
Większość blokad słonecznych ukierunkowana jest na możliwie najwyższą ochronę UVB (antyrakową). Environ® zadbał również o wysoką ochronę UVA (anti aging). Badania kliniczne pod kierunkiem dr Fernandesa potwierdziły szczególną rolę antyutleniaczy, które neutralizują wolne rodniki – przyczynę uszkodzeń skóry, chroniąc wnętrze komórki przed uszkodzeniem. Tak powstał rewolucyjny krem RAD 15 SPF.

 

Krem RAD 15 SPF    poj. 100ml  cena 130,00 zł

Rewolucyjny krem z ochroną przeciwsłoneczną SPF 15 o szerokim spektrum działania, składającą się z chemicznych filtrów pochłaniających SPF 4 oraz organicznych filtrów odbijających promieniowanie UV dla uzyskania SPF 15. Ochrona przeciwsłoneczna jest wzmocniona o naturalne antyutleniacze – witaminy E i C oraz Beta-Karoten.
Dzięki szerokiej gamie antyutleniaczy, blokada RAD nie tylko zapewnia ochronę przeciwsłoneczną, ale także odwraca powstałe już skutki zniszczenia posłonecznego, poprzez neutralizowanie wykreowanych w skórze wolnych rodników.


Opis produktu / Wskazania 

Dzięki inteligentnej kombinacji filtrów chemicznych i biologicznych krem RAD SPF 15 nie tylko skutecznie blokuje do 96% szkodliwego działania promieniowania UV, ale także regeneruje już powstałe uszkodzenia zapewniając pełną ochronę. Ponadto krem jest wodoodporny co daje dodatkową korzyść podczas uprawiania sportów wodnych czy zimowych. Jego formuła łącząca w sobie działanie Wit. E i C oraz innych antyoksydantów przedłuża proces ochronny skóry.

Działanie / Składniki 

  • Wit. C i E (Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate) skoncentrowana dawka witamin skutecznie walczy z wolnymi rodnikami neutralizując ich negatywne działanie w skórze.
  • Ethylhexyl Methoxycinnamate – filtr UV chroniący skórę przed promieniowaniem słonecznym.
  • Titanium Dioxide - filtr UV chroniący skórę przed promieniowaniem słonecznym

Przeznaczenie

Krem zapewnia skuteczną ochronę przeciwsłoneczną. Polecany jest dla każdego rodzaju cery w okresie szczególnego nasłoneczniania skóry całego ciała np. podczas opalania, uprawiania sportów na świeżym powietrzu oraz w okresie letnim podczas ekspozycji skóry na słońce. Może być też stosowany jako preparat łagodzący podrażnienia wywołane nadmiernym opalaniem.

Sposób użycia

Preparat należy nałożyć na oczyszczoną skórę i lekko wmasować. Do użytku codziennego w okresie letnim i zimowym, gdy skóra narażona jest na działanie promieniowania UV.

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.