strona głównatechnologieCryolift 3 + LED FILORGA

CRYOLIFT 3 + LED FILORGA

Urządzenie stworzone przez Laboratorium FILORGA do unikalnej i efektywnej terapii łączonej: KRIOTERAPII + LUMINOTERAPII
Jest to skuteczna, całoroczna terapia anti-aging. Nowa technologia terapii światłem LED przeznaczona jest do stosowania samodzielnie lub w połączeniu z zabiegami medycyny estetycznej , takimi jak : pilingi i mezoterapia- dla wzmocnienia efektów wszystkich zabiegów

Cryolift 3  Laboratorium Filorga emituje elektroniczne stabilne zimno. Wybór temperatury pomiędzy -10°C a -18°C. Dermokrioforeza -naprzemienny skurcz i rozkurcz naczyń (paradoks naczynioruchowy) umożliwia skuteczny transport substancji aktywnych w głąb skóry i niezwykle efektywne działanie. Dotlenienie skóry – pobudzenie mikrokrążenia zwiększa dotlenienie komórek skóry, które w konsekwencji optymalnie wykorzystują swoje zasoby i doskonale przyswajają dostarczane im substancje aktywne.

Podczas terapii światłem LED 4 działające synergicznie barwy, przenikają na różną głębokość skóry i obejmują swoim działaniem wszystkie jej warstwy.

-Światło czerwone LED zwiększa zdolność dojrzałych fibroblastów do produkcji kolagenu. Stymuluje układ odpornościowy, umożliwiając redukcję stanu zapalnego i przyspieszając proces gojenie skóry.
-Po zastosowaniu żółtego światła LED poprawia się proces zabliźniania skóry. Następuje także redukcja skutków pooperacyjnych po zabiegach laserowych, pilingach chemicznych etc.
-Niebieskie światło LED w bezpośredni sposób oddziałuje na bakterie beztlenowe. Szczep ten wytwarza porfirynę. Fotoaktywacja powoduje absorbcję światła przez porfirynę (chromofor) i uwalnianie w reakcji tlenu singletowego, co ma ukierunkowane działanie bakteriobójcze.
-Zielone światło LED wpływa na pigmentację powierzchniową , normalizuje proces melanogenezy i nierównomiernego gromadzenia się pigmentu w skórze, w efekcie redukuje przebarwienia.

CENNIK ZABIEGÓW KOSMETYCZNYCH

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.