strona głównatechnologieLaser Nd-Yag Q - Switch

Usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu laserem Q-switch

Najnowszej generacji laser Nd-Yag Q - Switch ( laser medyczny) jest niezastąpionym urządzeniem spełniającym najwyższe światowe standardy , przeznaczonym do usuwania makijażu permanentnego oraz tatuażu.
Dzięki zastosowaniu doskonałych parametrów zabiegi są bardzo skuteczne i pozbawione ryzyka wystąpienia efektów ubocznych.
Jego praca charakteryzuje się bardzo krótkim (nanosekundowym) impulsem o dużej energii, który rozbija za pomocą wiązki światła (promień lasera) cząsteczki barwnika pod skórą nie naruszając tkanki.


Usuwa on wszystkie rodzaje makijażu permanentnego i tatuażu tzn. profesjonalne i amatorskie.

Urządzenie wyposażone jest w dwa filtry o różnej długości, co sprawia, że możliwe jest usuwanie pigmentów różnego koloru.

  • 1064nm do usuwania ciemnych tatuaży (czarnych, szarych, granatowych),
  • 532nm do usuwania czerwonego koloru

Laser ten najlepiej usuwa makijaże i tatuaże wykonane w ciemnych kolorach tj. niebieski, granatowy, czarny, czerwony.
Niestety nie wszystkie kolory barwnika są możliwe do usunięcia. Niezmiernie do usunięcia są tatuaże o kolorach: żółtych, fioletowych,różowych, białych.

Na ilość koniecznych powtórzeń zabiegów składa się wiele czynników. Zawiera się w tym:

  • kolor tatuażu,
  • ilość i typ barwnika,
  • kolor skóry,
  • indywidualna reakcja na laser

Zabiegi powtarzamy w odstępie 4-6 tygodni.

W zależności od koloru barwnika dobiera się odpowiednią długość fali. Zabieg z reguły jest bezbolesny, uczucie podczas zabiegu odczuwane jest jako „strzelanie z gumki" i przeważnie jest dobrze tolerowane. W przypadki obniżonego progu bólu możliwe jest wcześniejsze zastosowanie miejscowego środka znieczulającego.
Czas zabiegu jest uzależniony od wielkości powierzchni makijażu lub tatuażu.
Problem mogą sprawiać tatuaże,które w których barwnik umieszczony jest na różnej głębokości. Wtedy niektóre miejsca mogą ulec tylko rozjaśnieniu.

CENNIK ZABIEGÓW LASEREM Q-SWITCH


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.