strona głównatechnologieTermokoagulacja i elektroliza

Epilan 3 s- termokoagulacja i elektroliza

EPILAN 3s- jest aparatem elektronicznym do usuwania włosów (elektrolizy) oraz do elektrokoagulacji wybranych powierzchniowych zmian skórnych.
Wykorzystuje on  tzw. prądy wielkiej częstotliwości, będące w istocie falami z zakresu fal radiowych,dając rewelacyjne rezultaty estetyczne w zabiegach kosmetycznych.Jego działanie powoduje koagulację tkanki, zamyka naczynka krwionośne nie dopuszczając do krwawienia oraz zapewnia dużą aseptyczność zabiegu, będąc jednocześnie bardzo skutecznym i mało bolesnym.

Wytwarzane przez aparat EPILAN 3s , a aplikowane za pomocą specjalnych elektrod (igły, stożki, kuleczki, pętelki),prądy wielkiej częstotliwości, powodują miejscowe wystąpienie tzw. „efekt Joule'a", powstającego w wynikuoddziaływania fali elektromagnetycznej wielkiej częstotliwości na tkankę. Powoduje to miejscowe, prawie punktowe podniesienie temperatury tkanek na styku z elektrodą zabiegową do temperatury na tyle wysokiej, aby nastąpiła elektrokoagulacja.

 

ELEKTROLIZA to skuteczna metoda epilacji, trwale usuwająca każdy rodzaj włosa niezależnie od jego koloru i od fototypu skóry. Polega na indywidualnym traktowaniu każdego mieszka włosowego.

 

TERMOKOAGULACJA jest to technika stosowana w celu uzyskania efektu koagulacji niektórych powierzchniowych niedoskonałości skóry, takich jak: zmiany naczyniowe, np. pęknięcia naczyń włosowatych, naczyniaki gwiaździste, „rubinki", zmiany skórne, np. brodawczaki, prosaki, włókniaki, kurzajki.

 

Anomalie krążenia                                                               

                                                                                                                                            Nierówności powierzchni

   

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.