strona głównaBACTIVEolejek

Olejek poprzedzający zmywanie Sebuprep

Pojemność 100ml

Jest to udoskonalona formuła starszej wersji olejku Sebutrolu. Leczniczy zmywacz do skóry tłustej i problematycznej. Jest to olejek poprzedzający zmywanie skóry na bazie oleju mineralnego, którego składniki wpływają na kontrolowanie wyprysków skóry. Stanowi pierwszy etap demakijażu skóry tłustej, trądzikowej i problematycznej.
Produkt ten zawiera kwas salicylowy i wyciąg z drzewa herbacianego o działaniu przeciwzapalnym, przeciw grzybiczym oraz wygładzającym powierzchnię skóry. Regularne masaże olejkiem w połączeniu z Maską AVST Złuszczająco- Nawilżającą rozpuszczają zastoiny łoju w skórze, redukują ilość zaskórników i prosówek, a w konsekwencji ułatwiają penetrację związków aktywnych w skórę. Po zakończeniu automasażu należy zmyć dokładnie twarz stosując zmywacz Sebuwash lub Lotionem Zmywającym AVST.

 

Cena 90,00 zł

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.