strona głównaIONZYMEmaska

Maska energetyzująca C-Quence- Ionzyme C-Quence Energising Masque

Pojemność 4x5 ml

Maska Energetyzująca jest to domowy peeling na bazie 20% czystego kwasu askorbinowego. Położona cienką warstwą na noc działa liftingująco, napinająco i rozświetlająco, natomiast nakładana punktowo na miejsca przebarwień powoduje znaczną ich redukcję.
Stosując cienką warstwę Maski Energetyzującej pod Serum C-Quence uzyskuje się efekt rozjaśnienia i odświeżenia zmęczonej i zestresowanej cery. Opakowanie przeznaczone do wykonania 8 zabiegów, wewnątrz znajdują się cztery buteleczki kwasu oraz 4 saszetki aktywatora.
Do wykonania zabiegu należy zmieszać płyn z buteleczki z proszkiem aktywatora i jednorazowo uzyc połowę opakowania. Po zmieszaniu proszku z płynem, pozostałość Maski Energetyzującej należy przechowywać w lodówce, aż do wtórnego wykorzystania. Maska Energetyzującej z uwagi na zastosowanie czystej formy Witaminy C- kwasu askorbinowego, użyta na wrażliwą bądź uszkodzoną skórę może wywołać efekt podrażnienia, delikatnego szczypania bądź zaczerwienienia.

Zalecane zabiegi 1 raz w tygodniu.

 

Cena 265,00 zł

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.