strona głównaZABIEGI KOSMETYCZNEdodatki do zabiegów kosmetycznych

Skomponuj swój zabieg-dodatki do zabiegów kosmetycznych

Istnieje wiele osób, które nie mogą się zdecydować na żaden konkretny zabieg i lubią stwarzać coś własnego i niepowtarzalnego.
Przy pomocy naszego kosmetologa możesz u nas skomponować swój własny, indywidualny zabieg według Twoich upodobań  oraz wymagań Twojej cery. Do każdego zabiegu możesz  dołączyć  wybrane dodatki.

Kosmetyczny masaż twarzy, szyi i dekoltu

Masaż obejmuje twarz, szyję, kark i dekolt. Jest naturalną metodą na zachowanie młodzieńczego wyglądu. Jego głównym celem jest utrzymanie jędrności oraz elastyczności skóry.
Masaż rozluźnia napięte mięśnie, zwłaszcza w okolicach policzków, oraz w obrębie karku, tam gdzie gromadzą się wszystkie nasze stresy. Pobudza  także mięśnie do pracy, powoduje ich przekrwienie, a zatem dotlenienie i odżywienie tkanek a także umożliwia pozbycie się zbędnych produktów przemiany materii i usuwa zastoje limfatyczne.Limfa podczas masażu jest odprowadzana do węzłów chłonnych na karku i pod pachami. Ma działanie napinające i liftingujące i może zastąpić gimnastykę twarzy, o której klientki tak często zapominają.
 Twarz po masażu staje się rozluźniona i wypoczęta. Znika opuchlizna pod oczami, skóra odzyskuje kolor, jest bardziej jędrna, a zmarszczki robią się mniej widoczne. Efekt ten można uzyskać poprzez właściwe oddziaływanie ruchami palców i całej dłoni na skórę, połączone z zastosowaniem odpowiednich kosmetyków.
Po serii masaży skóra zostaje odżywiona a krew pobudzona do szybszego obiegu, drobne zmarszczki zanikają, a te głębsze znacznie się zmniejszają dając efekt naturalnego podniesienia skóry twarzy.

 

W naszym salonie zabieg jonoforezy i sonoforezy wykonujemy najnowocześniejszą japońską aparaturą DF I-Onzyme II ENVIRON, dzięki czemu zabieg jest o wiele bardziej efektywny, niż aparaturą tradycyjną!!!

Aparatura Ionzyme DF II do jono i sonoforezy (Environ) - nieinwazyjna, profesjonalna metoda gruntownej regeneracji skóry podczas zabiegów ENVIRON

Opiera się na bezpiecznej metodzie spłycania zmarszczek, ujędrniania skóry i pogrubiania naskórka, bez narażania jej na ryzyko powikłań, ból, niepewność i czasową izolację ze światem zewnętrznym. Za pomocą japońskiej aparatury I-Onzyme DF wprowadza się w skórę skoncentrowane dawki witamin, które stymulują naturalne procesy odnowy naskórka. Jedną z metod jest jonoforeza pulsacyjna stałym prądem galwanicznym, zwiększająca penetrację witamin do wnętrza komórek żywej części naskórka. Drugą metodą jest sonoforeza. Połączenie tych dwóch technik jednocześnie stanowi unikatowy program zwiększający penetrację witamin A, C i Beta-karotenu, a także hormonów wzrostu w głąb skóry, aż o 4000%. Umożliwia to prowadzenie wyjątkowo skutecznych kuracji odmładzających, dających szybkie i co najważniejsze trwałe efekty gruntownej odbudowy skóry.

Sonoforeza

Sonoforeza to jedna z najnowocześniejszych technologii oparta na zastosowaniu fali akustycznej do przeprowadzania zabiegów poprawiających kondycję skóry oraz spowalniających proces starzenia.
Terapia ultradźwiękami jest nieinwazyjna, bezpieczna i łagodna, zwiększa skuteczność i jakość zabiegów oraz potęguje działanie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach.
Ultradźwięki, a przede wszystkim wywoływany przez nie efekt, tzw. sonoforeza to relaksujący i korzystny sposób wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki podczas zabiegu głęboko penetruje tkanki, odpręża skórę i mięśnie, a głęboki mikromasaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek. Ultradźwięki ułatwiają penetrację wprowadzanym substancjom leczniczym, działającym uszczelniająco na naczynia krwionośne lub przyspieszającym leczenie zmian trądzikowych, a także preparatom kondycjonującym skórę suchą, złuszczającą się, niedotlenioną, wiotką, poszarzałą, zmęczoną i dojrzałą. Efektem tego jest spłycenie zmarszczek, ujędrnienie, nawilżenie i wygładzenie skóry, stymulacja mięśni, rozjaśnienie przebarwień oraz dokładne odżywienie. Ultradźwięki przyspieszają również metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych, dzięki czemu wspomagają odchudzanie i likwidują cellulit.

Sonoforeza (ultradźwięki) z ampułką i maską
Za pomocą urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe wprowadzane są w głąb skóry substancje lecznicze. Wibracje ultradźwiękowe działają na głębsze warstwy skóry. Znacznej poprawie ulega mikrocyrkulacja, przepływ limfy, podwyższa się poziom pH tkanek. Zostaje podwyższona synteza kolagenu i elastyny. Wskazania do zabiegu są podobne jak w jonoforezie. Są to między innymi: trądzik, podrażnienia, rozszerzone naczynka krwionośne, przebarwienia, starzejąca się, mało elastyczna skóra.

Terapeutyczne i kosmetyczne korzyści z zabiegów ultradźwiękowych:

 • rozbijają struktury molekularne produktów kosmetycznych pomagając im w penetracji,
 • zwiększają przepuszczalność błon komórkowych i przyspieszają wchłanianie tkankowe,
 • rozszerzają naczynia krwionośne, poprawiają krążenie krwi i limfy,
 • pobudzają przemianę materii komórek i usprawniają oddychanie tkankowe,
 • wytwarzają ciepło,które odpręża tkanki i mięśnie,
 • mają gojący i regenerujący wpływ na rany, hamują procesy zapalne,
 • rozpuszczają skrzepy, działają przeciwbólowo,
 • redukują opuchlizny i obrzęki, zmniejszają napięcia mięśni,
 • podnoszą stopień regeneracji komórek i nawodnienia skóry,
 • oczyszczają skórę oraz nadają jej zdrowy blask i świeży wygląd,
 • poprawiają stan skóry trądzikowej i zmniejszają rozmiary porów,
 • pomagają wygładzić zmarszczki, linie i bruzdy.

 

Jonoforeza - metoda gruntownej regeneracji skóry

Jonoforeza to metoda lecznicza polegająca na wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych za pomocą sił pola elektrycznego.

Do zabiegu jonoforezy można używać tylko specjalnych substancji - związków chemicznych, które ulegają rozpadowi na jony. Siłą przewodzącą jest odpychanie pomiędzy elektrodą a ładunkiem zjonizowanych cząsteczek.
Jony wprowadzone do skóry metodą jonoforezy gromadzą się na granicy naskórka i skóry właściwej, skąd zostają odprowadzone głębiej za pośrednictwem powierzchniowej sieci naczyń krwionośnych oraz poprzez ujścia gruczołów potowych. Jonoforeza powoduje znaczne spotęgowanie efektów zabiegów, dzięki szybszemu i głębszemu przenikaniu substancji aktywnych przez naskórek oraz korzystnemu wpływowi na tkanki bieguna stosowanego prądu. Jonoforeza przydatna w kosmetologii pomaga w likwidacji zmian trądzikowych, przebarwień skórnych i blizn.

 

Peeling kawitacyjny- bezinwazyjne oczyszczanie ultradzwiękami

Peeling kawitacyjny jest bardzo popularnym, bezinwazyjnym i przyjemnym zabiegiem oczyszczającym na twarz i ciało.
Najczęściej łączony jest z innymi zabiegami: ampułką, maską kremową, algami lub sonoforezą, gdyż po zabiegu peelingu wskazane jest wtłoczenie ultradźwiękami składników aktywnych, wybranych odpowiednio do problemu skóry, w jej głąb.
Skóra natychmiast po zabiegu jest wyraźnie odmłodzona i odświeżona, nabiera blasku i jest widocznie gładsza, napięta,bez podrażnień.
Zastępuje on wykonanie tradycyjnego peelingu kosmetycznego bez efektów ubocznych w postaci zaczerwienienia, czy pojawiających się po czyszczeniu tradycyjnym strupków.
Do zabiegu wykorzystuje się aparat wytwarzający fale ultradźwiękowe, zakończony szpatułką, którą przesuwa się po zwilżanej wodą lub tonikiem twarzy.
Przeznaczony do bardzo wrażliwej, delikatnej, cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, trudno gojącej się, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry skłonnej do wyprysków, trądzikowej i przetłuszczającej się.
Peeling kawitacyjny można wykonywać o każdej porze roku. Częstotliwość wykonywania zabiegu ustalamy w zależności od problemów skóry,można wykonywać taki peeling nawet jeden raz w tygodniu.   więcej o zabiegu


Infuzja tlenowa
Po dokładnym oczyszczeniu skóry wykonujemy infuzję tlenową. Podczas zabiegu wprowadzamy substancje aktywne zawarte w ampułce w głąb skóry. Dzięki temu odżywiamy ją oraz zabezpieczamy przed ponownym, nadmiernym powstawaniem wolnych rodników.


 Fala radiowa bipolarna RF
Fale radiowe bipolarne powodują zjawisko diatermii w skórze. Dochodzi do przegrzania włókien kolagenowych, co prowadzi do ich obkurczenia. Dzięki temu uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności oraz owalu twarzy.


 Masaż głowicą chłodzącą
Zakończeniem zabiegu jest chłodzący masaż zimną głowicą. Służy on do tego, aby ukoić skórę, obkurczyć naczynia krwionośne oraz zniwelować ewentualne zaczerwienienia.

 

 

 

 

 

 

Maskę w płacie


Dodatkowy kwas Peel Mission


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.