strona głównaZABIEGI KOSMETYCZNEENDERMOLOGIA LPG Cellu M6


Zabiegi endermologii są jedną z najskuteczniejszych i sprawdzonych metod redukcji cellulitu, wyszczuplania i modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry. Endermologia leczy cellulit w miejscu jego powstawania, oddziałując na tkankę łączną- dlatego skutecznością przewyższa inne metody.

Rezultatem zabiegów endermologii jest:
• Poprawa jakości skóry (zawartość kolagenu w skórze wzrasta o 240%, elastyny o 180%)
• Zmniejszenie obwodów newralgicznych obszarów (do 3,5 cm)
• Skuteczna redukcja cellulitu (rozbicie grudek tłuszczowych i zmiękczenie oraz rozluźnienie zwłóknień tkanki co powoduje wygładzenie nierówności skóry)
• Likwidacja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej
• Przeciwdziałanie oznakom starzenia się skóry
• Ujędrnianie – całego ciała lub wybranych partii np. pośladki, ramiona, brzuch(stymulacja fibroblastów, wzmocnienie struktury włókien kolagenu i elastyny, zwiększenia napięcia i elastyczności skóry)

 Kiedy i komu polecamy zabiegi endermologii ?
• W celu wyrzeźbienia, ujędrnienia, wyszczuplenia ciała oraz redukcji cellulitu (tłuszczowego, powierzchniowego, obrzękowego/wodnego)
• W celu likwidacji miejscowych akumulacji tkanki tłuszczowej (uaktywnienie lipolizy w adypocytach powoduje rozpad i uwolnienie kwasów tłuszczowych)
• Osobom podczas diety odchudzającej, aby  zapobiec utracie jędrności skóry
• Przy problemach z obrzękami, jako drenaż limfatyczny (zabieg redukujący także syndrom „zmęczonych nóg")
• Dla przywrócenia smukłej i jędrnej sylwetki po porodzie
• Jako regeneracja skóry po liposukcji lub lipolizie
• Zabiegi endermologii są także wskazane  mężczyzn –jako zabieg  odchudzający lub modelujący wybrane partie ciała

Na czym polega zabieg?
Jest to masaż wykonywany przez kosmetologa za pomocą głowicy wyposażonej w dwie, pracujące niezależnie rolki, mogące obracać się w zgodnym lub przeciwnym kierunku, z różnymi prędkościami w zależności od celu terapeutycznego. Rolki działają w połączeniu z podciśnieniem. Tworzą fałdę skórną, która jest zwijana przez pierwszą rolkę a rozwijana przez drugą. Intensywność podciśnienia jest indywidualnie dobierana, tak, aby zabieg nie był bolesny. Zabieg endermologii przeprowadzamy 2-3 razy w tygodniu, z odstępem jednodniowym. Aby efekt był długotrwały zaleca się serię 10 – 20 zabiegów. Zabieg trwa ok 35 min.

 

Przeciwwskazania do wykonywania zabiegu:
• ciąża
• przepuklina
• zapalenie żył
• choroby nowotworowe
• przerwana ciągłość naskórka
• nadciśnienie tętnicze
• rozrusznik serca
• skłonność do krwotoku

Jak wygląda procedura zabiegu urządzeniem Endermologia?
Cały proces sterowany jest komputerowo. Podczas zabiegu pacjent ubrany jest w specjalnie zaprojektowany kostium, tzw. endermowear. Kosmetolog prowadząc głowicę powoduje powstanie przy pomocy podciśnienia fałdy skórnej. Skóra przybiera kształt fali, która rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą rolek. W ten sposób pobudzana jest tkanka, a zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry. Skóra ta jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co pobudza krążenie i metabolizm. Podczas zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze oraz pobudzona zostaje produkcja elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia elastyczność skóry. Zabieg endermologii działa także relaksująco i odprężająco, co skutecznie łagodzi stres. Oczyszczenie organizmu z toksyn pozwala skórze odzyskać młody i zdrowy wygląd.
Zabieg trwa ok. 35 minut i jest przeprowadzany początkowo dwa razy, później raz w tygodniu. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 10 do 20 zabiegów. Dokładna ich liczba jest uzależniona od oczekiwań pacjentki oraz indywidualnych predyspozycji.
Kostium Endermowear jest niezbędnym ubraniem do wykonywanych zabiegów. Służy nie tylko celom higienicznym, ale także pomaga na osiąganie lepszych efektów poprzez szybszą identyfikację nadmiaru tłuszczu w tkance. Endermowear można nabyć u nas przed zabiegiem, lub skorzystać z własnego. Wykonujemy zabiegi tylko w oryginalnych ubraniach.

 

Zalecenia dla osób korzystających z zabiegu Endermologii:
W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz w celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.
Rezultaty jakie osiąga się dzięki zabiegom endermologii zależą od indywidualnych cech budowy, fizjologii i nawyków żywieniowych.


Cennik  zabiegów endermologii:


Cennik zabiegów endermologie + karboksyterapia

UWAGA!

Rewelacyjne rezultaty w walce z rozstępami, utratą jędrności skóry czy cellulitem i spektakularne efekty wyszczuplające przynosi zwłaszcza połączenie endermologii z karboksyterapią lub mezoterapią wyszczuplającą.

Przy zakupie pakietu endermologii i karboksyterapii oferujemy rabat - 25 % na obydwa zabiegi !!!

Pobudzenie spalania dzięki endermologii, produkcja kolagenu dzięki karboksyterapii i mezoterapii oraz głęboka penetracja aktywnych składników dobranych do istniejącego problemu, pozwala w szybki sposób osiągnąć oczekiwany efekt wymodelowanej sylwetki i pięknej skóry.  więcej na stronie

 


 

 

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.