strona głównaZABIEGI KOSMETYCZNEENVIRON- leczenie witaminamiIntensywna Kuracja Retinolowa

INTENSYWNA KURACJA RETINOLOWA

Zabieg bardzo intensywny, silnie odmładzający z retinolem, który ma na celu uzupełnienie niedoboru witaminy A w skórze.  Polecany szczególnie osobom o cienkiej, wiotkiej i luźnej skórze, z widocznymi oznakami starzenia. Nadaje skórze młodszy wygląd, zwiększa jej sprężystość, elastyczność i gęstość, poprawia napięcie. Doskonale niweluje oznaki upływającego czasu oraz zniszczenia posłoneczne, pogrubia naskórek, redukuje zmarszczki, przebarwienia oraz blizny, pojędrnia i wygładza. Podwójny zabieg sono i jonoforezy zapewnia skórze uczucie wyjątkowego komfortu , nawilżenia i nasycenia skóry witaminami.

W skład zabiegu wchodzi:
- trójfazowe zmywanie,
- mikronakłuwanie złotym roll-citem kosmetycznym ( opcjonalnie),
- wprowadzenie jono i sonoforezą głowicą ręczną koktajlu witaminowego: żelu nawilżającego , A&C serum oraz intensywnej kuracji retinolowej.
-druga jonoforeza na masce algowej
Na zakończenie zabiegu aplikujemy kremy pozabiegowe. Czas zabiegu ok.1,5-2 h.

CENNIK ZABIEGÓW
  

 

Wskazania do zabiegu:

  • Skóra dojrzała – odmładzanie, ujędrnianie
  • Skóra sucha – nawilżanie
  • Zmiany potrądzikowe
  • Skóra szara i zmęczona
  • Przebarwienia i blizny
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.