strona głównaZABIEGI KOSMETYCZNEENVIRON- leczenie witaminamiZabieg Bankietowy z witaminą C- ENVIRON

ZABIEG BANKIETOWY - Intensywna kuracja z witaminą C

Maska C-Peel nazywana jest także maską bankietową, gdyż już po jednokrotnym zastosowaniu znaczniej poprawie ulega zarówno wygląd, napięcie jak i nawilżenie skóry,która ulega wyraznemu rozjaśnieniu i uzyskuje zdrowy koloryt. Zabieg Software: Microsoft Officegłównie przeznaczony  dla cer o nierównomiernym zabarwieniu, zniszczonych, szarych i wiotkich, tzw " skór palacza".  Jest zabiegiem silnie odmładzającym, nawet dla skóry bardzo wrażliwej z rozszerzonymi naczynkami.
Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie komórek przyśpieszając ich odnowę, zmniejsza wrażliwość i uczucie suchości, obkurcza uszkodzone naczynka krwionośne. Opóźnia oznaki starzenia się skóry nadając jej delikatniejszą strukturę, zwiększoną sprężystość i gęstość oraz świeży, zdrowy kolor.
Daje skórze największą dawkę witaminy C ze wszystkich zabiegów ENVIRON.
Jest alternatywnym peelingiem na bazie 20 % kwasu askorbinowego, dającym skórze korzyści złuszczania redukując jej szorstkość. Stymuluje produkcję elastyny i kolagenu, zwiększając w ten sposób spoistość skóry.  Głęboko regeneruje skórę pogrubiając jej naskórek, co prowadzi do kamuflażu uszkodzonych naczynek na powierzchni. Stosowana naprzemiennie z Serum C-Quel głęboko regeneruje skórę pogrubiając jej naskórek, co prowadzi do kamuflażu uszkodzonych naczynek na powierzchni. Skóra ulega rozjaśnieniu i uzyskuje zdrowy koloryt.

W skład zabiegu wchodzi:
- trójfazowe zmywanie,
-  masaż witaminowy,
-maska C-peel wprowadzana jonoforezą na masce algowej
Na zakończenie zabiegu aplikujemy kremy po zabiegowe.

  Czas zabiegu ok 1,5 h.

 CENNIK ZABIEGÓW

 

Wskazania:

  • skóra dojrzała lub starcza,
  • skóra zniszczona,
  • skóra szara,ziemista, zmęczona,
  • przebarwienia
  • zniszczenie posłoneczne
  • rozszerzone pory

 

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.