strona głównaZABIEGI KOSMETYCZNEZabiegi FILORGA ANTI AGING

FILORGA-pionier w terapiach antystarzeniowych

Laboratorium Filorga powstało w 1978 roku. Generalnym konsultantem jest dr Michel Tordjman, znany z wybitnych osiągnięć w dziedzinie medycyny estetycznej.
Filorga to jedna z najstarszych i najbardziej renomowanych  firm zajmujących się terapią przeciwstarzeniową.
Laboratorium Filorga postrzega pielęgnację skóry w sposób holistyczny, jako ochronę komórek przed czynnikami zewnętrznymi przyspieszającymi proces starzenia. Formuły wszystkich preparatów pozwalają skutecznie i kompleksowo spowolnić ten proces oraz zniwelować jego objawy.
Celem Laboratorium Filorga jest nieustanne opracowywanie nowych rozwiązań w zakresie odmładzania, pozwalających zmniejszyć zmarszczki, przywrócić jędrność, blask i gęstość skóry. Wytwarza produkty medyczne do mezoterapii,  wypełniania zmarszczek i pilingów. Z tą myślą powstała linia na bazie wyciągów komórkowych Embryolastine, regenerujące serum Embryofil, rewitalizujące Embryoblasty, a także rozjaśniający peeling Glykopeel.
Substancje aktywne zawarte w tych preparatach w rewelacyjny sposób przyspieszają odnowę komórkową, wygładzają skórę i opóźniają powstawanie zmarszczek.

W naszym gabinecie oferujemy Państwu następujące zabiegi FILORGA:

Luminoterapia najnowocześniejszą aparaturą FILORGA pobudza i dotlenia komórki, jest nieinwazyjna i bardzo skuteczna.
Podczas zabiegu wykorzystuje się cztery rodzaje światła: czerwonego, żółtego, zielonego i niebieskiego. Polecana dla każdego rodzaju cery, nawet tej najbardziej wrażliwej. 

Terapia zimnem i światłem, gwarantująca efekt naturalnego liftingu.
Nowatorska metoda regenerująca struktury skórne i wzmagająca produkcję naturalnego kolagenu i elastyny w sprawdzony i bezbolesny sposób. Zabiegi łączą w sobie najwyższą technologię, elementy relaksacji przez masaż i dotyk oraz luksusowe kosmetyki! 

 

 SZCZEGÓŁOWY CENNIK ZABIEGÓW

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.