strona głównaZABIEGI KOSMETYCZNELIPOSUKCJA ULTRADZWIĘKOWA

Liposukcja ultradzwiękowa

Liposukcja ultradźwiękowa (lipoliza ultradźwiękowa)- jest  to zabieg ułatwiający redukcję złogów tłuszczowych i cellulitu oraz modelowanie ciała.

W pierwszej fazie zabiegu skóra zostaje poddana działaniu promieniowania podczerwonego, co powoduje wzrost temperatury w obszarach, do których przymocowane są elektrody podczerwieni. Poprawia się metabolizm komórkowy, a produkty przemiany materii są usuwane na zewnątrz poprzez układ krążenia.

Komórki tłuszczowe docierają do wątroby , a tam są rozkładane tak, jak tłuszcz zawarty w pożywieniu.

W drugiej fazie kluczową rolę odgrywają ultradźwięki, które uszkadzają błony komórkowe adipocytów i umożliwiają redukcję cellulitu. Komórki tłuszczowe pod wpływem fali ultradźwiękowej ulegają obkurczeniu, a wibracja wywołuje zmniejszenie efektu skórki pomarańczowej.

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej jest całkowicie bezinwazyjny i bezpieczny. Metoda jest skuteczna przede wszystkim w likwidacji otyłości miejscowej, redukuje tkankę tam, gdzie trudno jest się jej pozbyć klasycznymi metodami. Liposukcji ultradźwiękowej nie powinno się traktować jako sposobu leczenia nadwagi lecz jako skuteczną pomoc podczas okresu odchudzania na oporne i trudne okolice.

Cena zabiegu 200,00 zł

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.