strona głównaZABIEGI KOSMETYCZNEOczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe jest to najnowszy zabieg polegający na dostarczeniu skórze mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które mają za zadanie  dogłębnie oczyścić naszą skórę na poziomie komórkowym tak, aby wyglądała ona zdrowo i promiennie.
Cera  już po jednym po zabiegu  odzyskuje utracony blask, pozostaje dogłębnie oczyszczona oraz mocno nawilżona. Dzięki zredukowaniu ilości szkodliwych wolnych rodników znacznie opóźniony zostaje proces  jej  starzenia.  Uzyskujemy natychmiastowy efekt nie tylko oczyszczenia i nawilżenia, ale także wygładzenia i  liftingu.
Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób niezależnie od wieku i płci i odpowiedni dla każdego typu skóry - trądzikowej, naczynkowej, wrażliwej i atopowej. Zabieg polecany jest osobom, które chcą przede wszystkim wyeliminować skutki starzenia się skóry. Oczyszczanie wodorowe zalecane jest również dla osób, które są szczególnie narażone na oddziaływanie zanieczyszczonego powietrza, które odbija się negatywnie na skórze - w szczególności są to mieszkańcy dużych miast.

Najważniejsze zalety zabiegu to:
• zatrzymanie procesu starzenia
• właściwości oksydacyjne
• eliminacja wolnych rodników

Jakie są wskazania do zabiegu?

 • neutralizacja skutków starzenia się skóry (neutralizacja wolnych rodników, ujędrnienie i odmłodzenie skóry),
 • problemy skórne (tj. trądzik, zaskórniki, zwiększona produkcja sebum, cera naczynkowa),
 • głębokie oczyszczenie i odświeżenie skóry,
 • regeneracja skóry narażonej na zanieczyszczenia znajdujące się w miejskim powietrzu,
 • redukcja zmarszczek w okolicach oczu, efektu opuchnięcia oraz likwidacja cieni pod oczami.

Na czym polega zabieg?

Zabieg oczyszczania wodorowego jest nieinwazyjną metodą oczyszczania skóry i  jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.
Nie wymaga konkretnych przygotowań. Wystarczy zmyć makijaż i przystępować do oczyszczania.
Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody na zasadzie podciśnienia. Działanie przypomina niezwykle dokładny peeling. W trakcie zabiegu następuje usunięcie pozostałości makijażu, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.


  Oczyszczanie  wodorowe  składa się z trzech podstawowych etapów.

Etap I- peeling kawitacyjny- delikatnie usuwa martwe komórki naskórka za pomocą ultradźwięków. Ma na celu oczyszczenie skóry oraz odżywienie jej poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych i poprawę krążenia.

 

 

 

 

 

Etap II -oczyszczenie wodorowe -skóra jest oczyszczana dzięki wodorowi na poziomie komórkowym, gdzie następuje redukcja i neutralizacja wolnych rodników, odpowiedzialnych za starzenie się skóry.

 

 

 

 

Etap III- ultradźwięki- wtłaczanie substancji aktywnych zawartych w ampułce za pomocą głowicy ultradźwiękowej. Działanie ultradźwięków zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, powoduje rozszerzenie naczyń krwionośne oraz polepsza metabolizm komórkowy.

 

 

CENNIK ZABIEGÓW


 

Urządzenie, którym wykonywany jest zabieg oczyszczania wodorowego  Hydro + 6 in 1  pozwala pracować nad wieloma problemami skóry.

poznaj urządzenie

Można nim wykonać dodatkowe zabiegi, takie jak:

 Infuzja tlenowa
Po dokładnym oczyszczeniu skóry wykonujemy infuzję tlenową. Podczas zabiegu wprowadzamy substancje aktywne zawarte w ampułce w głąb skóry. Dzięki temu odżywiamy ją oraz zabezpieczamy przed ponownym, nadmiernym powstawaniem wolnych rodników.
 Fala radiowa bipolarna RF
Fale radiowe bipolarne powodują zjawisko diatermii w skórze. Dochodzi do przegrzania włókien kolagenowych, co prowadzi do ich obkurczenia. Dzięki temu uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności oraz owalu twarzy.
 Masaż głowicą chłodzącą
Zakończeniem zabiegu jest chłodzący masaż zimną głowicą. Służy on do tego, aby ukoić skórę, obkurczyć naczynia krwionośne oraz zniwelować ewentualne zaczerwienienia.

Dodatkowo po zabiegu oczyszczania wodorowego  można z powodzeniem zastosować indywidualnie dobraną maskę w płacie lub  wykonać zabieg kwasami.      więcej na stronie Dodatki do zabiegówPRZECIWWSKAZANIA do zabiegu oczyszczanie wodorowe:

 • Ciąża
 • Okres karmienia piersią
 • Uszkodzenia skóry/ np. wrzody, infekcje, wysypka/ - w miejscu wykonywania zabiegu
 • Choroby nowotworowe
 • Duże żylaki w miejscu wykonywania zabiegu
 • Zakrzepowe zapalenie żył
 • Przepuklina
 • Nadciśnienie
 • Obniżona krzepliwość krwi
 • Skłonność do powstawania krwiaków
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.