strona głównaZABIEGI KOSMETYCZNEZABIEGI POWITALNE

Extravagancki Zabieg powitalny dla Niej i dla Niego

Aby poznać się lepiej  osób , które  zawitają do nas po raz pierwszy przygotowaliśmy specjalne dwa Pakiety Powitalne, osobne dla Pań oraz osobne dla Panów.


Każdy z pakietów jest honorowany rabatem w wys. 180,00 zł i    zamiast 380,00 zł kosztuje jedynie 200,00 zł !


Oprócz przedstawienia Państwu naszych umiejętności i kompetencji, dają nam możliwość szczegółowej diagnozy Waszej skóry i jej indywidualnych potrzeb, zapoznania nas z jej wymaganiami oraz doborem (jeżeli jest taka potrzeba) kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych do użytku domowego, z możliwością ich zakupu w naszym gabinecie.


" EXTRAVAGANCKI ZABIEG POWITALNY"- PAKIET ZABIEGÓW DLA NIEJNasz Zabieg Powitalny składa się z sześciu etapów :


1. Diagnozy stanu skóry i jej bieżących potrzeb,
2. Oczyszczania skóry twarzy jedną z dwóch alternatywnych, wybranych przez kosmetologa metod: poprzez peeling kawitacyjny lub poprzez mikrodermabrazję diamentową,
3. Wtłoczenie w głąb skóry niezbędnych dla niej substancji odżywczych zawartych w wybranej ampułce za pomocą aparatury Ionzyme DF do jono i sonoforezy Environ, dzięki której to składniki odżywcze zawarte produktach wnikają w skórę do 40 razy głębiej.
4. Kolejnym etapem jest położenie indywidualnie dobranej kremowej lub algowej maski na twarz i szyję.
5. Następnym etapem będzie relaksujący masaż twarzy, szyi i dekoltu.
6. Na zakończenie „Zabiegu Powitalnego" zostanie wykonany kosmetyczny makijaż mineralny produktami Jane Iredale, połączony z indywidualnym ich doborem . Makijaż obejmuje położenie podkładu, korektora, pudru i różu.
Po takim pierwszym spotkaniu mamy już ułożony plan pielęgnacyjny skóry, dobrane kosmetyki do pielęgnacji domowej, kosmetyki do makijażu razem z instrukcją ich stosowania. Kolejne zabiegi kosmetyczne będzie można już wybierać bezpośrednio z naszej bogatej oferty , bądź też zapisywać się na ustalone z kosmetologiem „ zabiegi spersonalizowane" o różnych czasach i różnych widełkach cenowych.
Extravagancki Zabieg Powitalny jest chętnie i często kupowany na prezent i oferowany w formie Kuponu Prezentowego.


" EXTRAVAGANCKI ZADBANY MĘŻCZYZNA" -PAKIET POWITALNY DLA NIEGO


Ten pakiet, ułożony specjalnie z myślą o mężczyznach, jest chętnie kupowany dla Nich na prezent i oferowany w formie Kuponu Prezentowego

Pakiet " Extravagancki Zadbany Mężczyzna" składa się z pięciu etapów i trwa około 1,5 godziny :
1. Diagnozy stanu skóry i jej bieżących potrzeb.
2.Oczyszczania skóry twarzy jedną z dwóch alternatywnych, wybranych przez kosmetologa metod: poprzez peeling kawitacyjny lub poprzez mikrodermabrazję diamentową.
3. Wtłoczenie w głąb skóry niezbędnych dla niej substancji odżywczych zawartych w wybranej ampułce za pomocą aparatury Ionzyme DF Environ, dzięki której to składniki odżywcze zawarte w ampułce wnikają w skórę do 40 razy głębiej.
4. Kolejnym etapem jest położenie indywidualnie dobranej do potrzeb skóry maski kremowej lub algowej.
5. Następnym etapem będzie relaksujący masaż twarzy i dłoni.
Po takim pierwszym spotkaniu mamy już ułożony plan pielęgnacyjny skóry Klienta, dobrane kosmetyki do pielęgnacji domowej. Kolejne zabiegi kosmetyczne będzie można już wybierać bezpośrednio z naszej bogatej oferty , bądź też zapisywać się na ustalone z kosmetologiem „ zabiegi spersonalizowane" o różnych czasach i różnychW celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.