strona głównaZABIEGI KOSMETYCZNEZabiegi Roll-Cit ENVIRONRoll-Cit kosmetyczny

Mikronakłuwanie domowe

" Nie ma odmładzania bez mikronakłuwania..." cytat dr Fernandesa

Roll-Cit kosmetyczny jest urządzeniem przeznaczonym do użytku domowego.
Zbudowany jest z rączki i wałeczka obrotowego z mikroigiełkami ze stali chirurgicznej  o długości 0.2mm, ktore są praktycznie ledwo wyczuwalne.
Służy do mikronakłuwania skóry, której bariera ochronna warstwy rogowej naskórka bardzo utrudnia wnikanie w jej głąb cennych związków aktywnych zawartych w kosmeceutykach Environ.
 Używanie urządzenia Roll-Cit  polega na systematycznym mikronakłuwaniu powierzchni skóry  przez 5 do 20 minut w zależności od obszaru skóry poddanej terapii oraz bezpośredniej aplikacji kosmoceutyków Environ na tak przygotowaną skórę.
Poruszanie wałeczkiem w różnych kierunkach gwarantuje równomierne rozmieszczenie mikronakłuć, a tym samym równomierną dystrybucję aktywnych witamin na całej powierzchni naskórka.Samo wałeczkowanie jest bezbolesne - oczywiście przy normalnej sile nacisku na naskórek. Regularne rolowanie  zmusza naskórek do regeneracji, dzięki czemu nasza skóra się odnawia i wygładza.
 Poza tym sprzyja lepszemu ukrwieniu -bowiem stanowi pewien rodzaj masażu.
  Bardzo istotna jest regularność użycia,bo ona właśnie może  zapewnić widoczne efekty.Dla uzyskania najlepszych efektów powinien być stosowany  codziennie wieczorem w domu, przed aplikacją kremów Environ.
Efektem domowego nakłuwania  są mikrokanaliki ułatwiające lepszą penetrację witamin i związków aktywnych zawartych w produktach Environ.
100000 razy lepsza penetracja preparatów Environ w głąb skóry (od zwykłej aplikacji produktów na powierzchnię skóry) oraz wysoki poziom witamin A, C i E stymulują naturalny proces produkcji kolagenu.

Do najczęściej stosowanych produktów Environ po mikronakłuwaniu należą preparaty o najwyższych stężeniach witamin: Olejek Essentia, seria AVST, Serum C-Quence, zawierające najwyższe stężenie Wit.A  w wysokości 10.000j.m.,krem C-Boost o najwyższym stężeniu witaminy C.
W celu uniknięcia reakcji retinoidalnej w początkowej fazie poleca się stosowanie niższych stężeń witaminy A w produktach, stopniowo do coraz wyższych wraz z antyutleniaczami.
 Przez pierwsze tygodnie stosowania Roll-Citu  skóra może nieznacznie puchnąć, szczególnie w okolicach powiek.
 
Roll-Cit kosmetyczny minimalizuje oznaki starzenia się skóry.
 Po kilku miesiącach skóra produkuje zwiększony kolagen i elastynę.Uzyskuje się znaczną redukcję zmarszczek i blizn, napięcie zwiotczałej skóry, redukcję przebarwień oraz pogrubienie żywej części naskórka.Poprawia się jej pigmentacja, a także następuje redukcja popękanych naczynek.Pogrubienie naskórka powoduje, iż popękane naczynka stają się mniej widoczne, a skóra odzyskuje zdrowszy wygląd.


 


Korzyści mikronakłuwania naskórka Roll-citem kosmetycznym:

  •  zabieg jest całkowicie naturalny i może być wykonywany samodzielnie w domu,przed położeniem kosmoceutyków    Environ
  •  jest zupełnie bezbolesny i nie powoduje niszczenia skóry
  •  może być używany na cienkiej,wrażliwej i naczynkowej skórze w celu jej pogrubienia i wzmocnienia
  •  nie wywołuje  ma nadwrażliwości na słońce
  •  może być stosowany na wszystkich częściach ciała, twarzy,powiek, szyi i dekoltu
  •  daje efektywne rezultaty w stosunku do kosztów urządzenia
  •  znacznie wzmacnia zabiegi jonoforezy i sonoforezy podczas zastosowania bezpośrednio przed zabiegiem w gabinecie
  •  może być stosowany po zabiegu medycznym Roll-Cit
  •  może być stosowany po laseroterapii
  •  może być stosowany w miejscach niedostępnych dla laseraRoll-Cit powinien być przechowywany w oryginalnym opakowaniu, które chroni przed dziećmi, zapewnia czystość i zabezpiecza przed uszkodzeniem.
Po każym zastosowaniu Roll-Cit wystarczy spłukać go wodą i przemyć raz w tygodniu płynem do dezynfekcji Environ.
                                                                                                                           cena urządzenia : 490,00 zł

Połączenie mikronakłuwania  Roll-Citem kosmetycznym wraz z codziennym używaniem kosmeceutyków Environ oraz zabiegami jono i sonoforezy w gabinecie, daje doskonałe rezultaty i w wielu przypadkach stanowi terapię zastępczą do głębokich złuszczeń skóry, a nawet operacji plastycznych.

Efekty stosowania Roll-Cit wraz z kosmeceutykami Environ:

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.