strona głównaUsuwanie i korekty makijażu permanentnego

Usuwanie i korekty makijażu permanentnego

PROMOCJA STAŁA-"NIE BŁĄDZ NIGDY WIĘCEJ"

JEŻELI BĘDZIESZ USUWAĆ LASEROWO BRWI W NASZYM SALONIE (minimum 3 zabiegi)- OTRZYMASZ 10% RABAT NA ZABIEG WYKONANIA NOWYCH BRWI


Jeżeli zdarzyło Ci się zrobić gdzieś makijaż permanentny, który nie spełnił Twoich oczekiwań i wręcz oszpecił, to pomożemy Ci go całkowicie usunąć lub zmienić jego kształt i kolor.

Wykonujemy  skuteczne  korekty makijażu na dwa sposoby:

 

Sposób usunięcia lub korekty makijażu jest dobierany indywidualnie i zależy od koloru i głębokości umiejscowienia niepożądanego pigmentu oraz jego kształtu.
O sposobie usunięcia lub korekty makijażu decydujemy podczas bezpłatnej konsultacji wstępnej, osobistej lub e-mailowej ( można także nadesłać zdjęcia obszaru zabiegowego). 

Prosimy o nie zapisywanie się od razu na zabieg makijażu permanentnego brwi,  jeżeli podejrzewa Pani , że będzie potrzebna jakaś ich korekta , bez wstępnej konsultacji ze specjalistą.

METODY  KOREKTY BRWI

Brwi do korekty mogą mieć różne kolory i kształty i od nich właśnie jest uzależniona metoda ich usunięcia.
Jeżeli stary  pigment jest bardzo ciemny, wręcz granatowy, wówczas najpierw należy go usunąć  laserem. Najprawdopodobniej jest to tatuaż (zbyt głęboko zrobiony makijaż trwały), który się przebarwił. Należy go z pewnością usunąć, gdyż inaczej będzie on z czasem wychodził spod nowego makijażu brwi i psuł końcowy efekt. Makijaż permanentny, prawidłowo wykonany w naskórku, będzie się stopniowo rozjaśniał , natomiast  tatuaż pozostanie wciąż ciemny, wpadający z czasem w granat.

USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO LASEREM
Zazwyczaj po wstępnej konsultacji i zakwalifikowaniu się makijażu do korekty laserowej przystępujemy do usunięcia niepożądanego pigmentu laserem Q-Switch na miejscu w salonie. W tym celu potrzeba wykonać  około 2-6 zabiegów laserowych w zależności od głębokości i trwałości starego barwnika i indywidualnych właściwości skóry.  

Ceny zabiegów laserowych:
 
Cena jednorazowej  korekty laserem , wykonywanej przez naszego kosmetologa wynosi  od 50,00 do 250,00 zł w zależności od powierzchni zabiegu.
W przypadku płatności gotówką udzielamy rabatu 5%.
Korekta wykonywana laserem przez lekarza ( na najwyższych parametrach) wynosi 300,00 zł.     CENNIK

więcej o zabiegu laserowym 

Nie można niestety, przed wykonaniem pierwszego zabiegu usuwania brwi laserem w salonie ocenić, ile  zabiegów będzie potrzebnych do ich całkowitej likwidacji. Jest to sprawa indywidualna i zależy od jakości pigmentu i głębokości jego umiejscowienia w skórze. Nie jesteśmy w stanie wcześniej, nawet po przysłaniu nam zdjęcia lub po osobistej konsultacji, wycenić kosztów całościowych i podać liczby wizyt bez próby laserowej. Z pewnością  nie jest to zabieg jednorazowy, ale z każdym kolejnym zabiegiem brwi jednak będą wyglądały coraz lepiej. Kolejne zabiegi, jeżeli obszar niepożądanego pigmentu będzie się zmniejszał, będą kosztować odpowiednio mniej.

Po całkowitym rozjaśnieniu brwi, po okresie ok. 4 tygodni, będzie można wykonać zabieg ponownej, prawidłowej mikropigmentacji.

 

Zdjęcia okolic  poddanych zabiegowi laserowego usuwania   i ponownej  prawidłowej pigmentacji:

przed korektą                                            po usunięciu laserem                        miesiąc po mikropigmentacji

 

           przed korektą                         po usunięciu laserem                       zaraz po zabiegu mikropigmentacjiusuwanie makijazu permanentnego


                stopniowe rozjaśnianie brwi po laserze                  po ponownym zabiegu mikropigmentacji


Usta po 2 zabiegach usunięcia fragmentów tatuażu laserem i ponowna pigmentacja tuż po zabiegu:

Usta- korekta pigmentemKOREKTA  MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BRWI PIGMENTEM
Jeżeli makijaż po konsultacji będzie korygowany wyłącznie pigmentem, korekty są robione wówczas  w trakcie wykonywania nowego  makijażu lub też dodatkowej wizyty. Cena korekty kamuflującym pigmentem Long Time Liner zależy od wielkości obszaru i ilości niezbędnych zabiegów korygujących.
Jeżeli korekta makijażu mieści się w zakresie 2 zabiegów  i nie wymaga użycia dodatkowego pigmentu kamuflującego poza obszarem nowego rysunku  poprawki są BEZPŁATNE ! 

CENNIK MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

BRWI PRZED KOREKTĄ                                                                          BRWI PO KOREKCIEUsuwanie starego kształtu brwi laserem i korekta metodą cieniowanie+ włoski


Jeżeli Klientka posiadająca niepożądany makijaż nie zdecyduje się na wstępną jego korektę laserem możemy poprawić nieco  kształt  makijażu jedynie pigmentami, lecz należy się z tym liczyć, że po około roku stary kształt będzie na nowo "wybijał", natomiast nowy kształt będzie musiał uwzględnić to, co pod spodem będzie zakryte, więc niejako może być "wymuszony".


usuwanie makijazu permanentnego warszawa
korekta makijazu permanentnego warszawa

 

 

METODY KOREKTY KRESEK

Kreski niestety są najtrudniejsze do usunięcia lub zakamuflowania, szczególnie zbyt grube kreski dolne.
Na oczach nie można wykonać zabiegu laserowego, gdyż jest zbyt ryzykowny, więc korekta górnej kreski  polega głownie na jej " schowaniu"  w grubszej kresce dekoracyjnej i rozjaśnieniu pozostałych fragmentów specjalnym kamuflażem do kresek Long Time Liner.
Polecamy tą metodę, gdyż przynosi ona najlepsze rezultaty.
Zbyt grubą dolną kreskę można również spróbować rozjaśnić kamuflażem. Powodzenie zabiegu rozjaśniania kreski kamuflażem jest uzależnione od indywidualnych właściwości skóry i głębokości wprowadzonego wcześniej pigmentu i nie daje gwarancji całkowitego jej usunięcia, a jedynie jej rozjaśnienie.

Cena zabiegu rozjaśniania kreski kamuflażem jest taka sama jak zrobienia nowej, czarnej  kreski. Pierwsze dwa zabiegi są zabiegami całościowymi, gdyż nawet jasny pigment musi być położony równo.  Trudno jest też z góry przewidzieć ilość potrzebnych zabiegów. Kolejne zabiegi mogą być rozliczane jako korekty częściowe.    CENNIK ZABIEGÓW

                                                                      KOREKTA KRESEK PIGMENTEM 

KOREKTY KRESEK DOLNYCH


 

SPOSOBY KOREKTY UST

Usta o kształcie "rozlanym" i pigmencie wychodzącym poza pożądaną linię lub zbyt ciemnym kolorze również można usunąć w całości lub fragmentach laserem Q-Switch lub skorygować ich kształt pigmentem Long Time Liner.
Jeżeli stary rysunek  nie wychodzi poza właściwą linię i kolor nie jest zbyt ciemny, wówczas z powodzeniem można je skorygować jedynie poprzez wykonanie makijażu permanentnego i "schowanie" w nim brzydkiego kształtu. Jeżeli stary kształt wychodzi poza nowy,używamy prawie niewidocznych pigmentów kamuflujących.

       USTA PRZED KOREKTĄ                                                                   USTA  PO KOREKCIEW celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.