strona głównaZabiegi laserowe i E-light IPL+RF laserowe usuwanie tatuaży, makijażu permanentnego

Laserowe usuwanie tatuaży, makijażu permanentnego

USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO LASEREM Q-SWITCH

W Extravaganza Wy-SPA Urody istnieje na miejscu możliwość wykonania zabiegu całkowitego usunięcia laserem makijażu permanentnego z okolic brwi i ust oraz tatuażu laserem Q-switch (laser medyczny).
Najnowszej generacji laser Nd-Yag Q - Switch jest urządzeniem spełniającym najwyższe światowe standardy. Dzięki zastosowaniu doskonałych parametrów zabiegi są bardzo skuteczne i pozbawione ryzyka wystąpienia efektów ubocznych. Jego praca charakteryzuje się bardzo krótkim (nanosekundowym) impulsem o dużej energii, który rozbija za pomocą wiązki światła (promień lasera) cząsteczki barwnika pod skórą nie naruszając tkanki. Usuwa on wszystkie rodzaje makijażu permanentnego i tatuażu tzn. profesjonalne i amatorskie. więcej o urządzeniu:

Dzięki laserowi Q-Switch możemy pozbyć się niechcianego pigmentu prawie bezboleśnie. Sąsiednie tkanki pozostają nietknięte, a makijaż lub tatuaż jest usunięty bez pozostawienie blizny, co jest niewątpliwą korzyścią tej metody.

Urządzenie wyposażone jest w dwa filtry o różnej długości, co sprawia, że możliwe jest usuwanie pigmentów różnego koloru.

 • 1064nm do usuwania ciemnych tatuaży (czarnych, szarych, granatowych),
 • 532nm do usuwania czerwonego koloru

Laser ten najlepiej usuwa makijaże i tatuaże wykonane w ciemnych kolorach tj. niebieski, granatowy, czarny, czerwony.
Niestety nie wszystkie kolory barwnika są możliwe do usunięcia. Niezmiernie do usunięcia są pigmenty o kolorach: żółtych, fioletowych, różowych, białych.

Makijaż permanentny  z brwi lub  z konturu ust można usunąć praktycznie w całości bez blizn i widocznych śladów, zazwyczaj podczas kilku sesji.
Laser Q - Switch  usuwając pigment na brwiach nie uszkadza cebulki włoska, dzięki czemu po usuwaniu makijażu z brwi Klientka nie traci swoich włosków. Czasem mogą ulec one jedynie przejściowemu rozjaśnieniu, ale można je bez problemu, do czasu odzyskania swojego naturalnego koloru przyciemnić specjalną do tego celu mascarą mineralną.

 

PROMOCJA STAŁA-"NIE BŁĄDZ NIGDY WIĘCEJ"

JEŻELI BĘDZIESZ USUWAĆ LASEROWO BRWI W NASZYM SALONIE
(minimum 3 zabiegi)- OTRZYMASZ 10% RABAT
NA ZABIEG WYKONANIA NOWYCH BRWI

 

 

 

Brwi przed serią zabiegów                          w trakcie kuracji                                     po usunięciu 

Usta po 2 zabiegach usunięcia fragmentów tatuażu laserem i ponowna pigmentacja tuż po zabiegu:

Zdjęcia brwi Klientek  po serii kilku zabiegów laserem Q-Switch:


 

Zabiegów powinno być tyle, aby, jeżeli planujemy zrobić brwi od nowa, stary pigment dał się bez trudu zakryć nowym i nie prześwitywał.

 

Klientka po serii  zabiegów Q-Switch i ponownej pigmentacji brwi  Long Time Liner metodą cieniowania


Usuwanie brwi po nieudolnej " metodzie włoskowej" lub microbladingu:

Pozostałe korekty laserem Q-Switch:

 

Czasem zdarza się, że pomimo kilku zabiegów pigment nie daje się do końca usunąć bez ryzyka powstania na skórze śladów lub blizn. Zawsze jednak warto podejmować próby usuwania, bo nawet jeżeli tatuaż będzie jeszcze trochę widoczny, to nie będzie już tak "rażący" i będzie można pozostałe ślady już bez problemu "przykryć" na nowo pigmentem, wykonać nowy rysunek brwi, tym razem bardziej uważnie wybierając miejsce i osobę wykonującą zabieg.


Usta przed laserowym usuwaniem pigmentu                                  Usta po zabiegach- 30 dni
PRZEBIEG ZABIEGU
Usuwanie makijażu permanentnego nie jest zabiegiem specjalnie bolesnym, jednak bardzo wrażliwe osoby mogą otrzymać znieczulenie miejscowe maścią EMLA. Nanosekundowe impulsy światła emitowane przez laser Q-switch absorbowane są przez komórki zwierające barwnik. Komórki te ulegają zniszczeniu i rozbiciu na mniejsze cząsteczki pod wpływem dużej ilości energii, która jest przez nie pochłaniana. Skóra, która nie zawiera pigmentu i tym samym nie absorbuje promieniowania pozostaje nienaruszona. Następnie barwnik zostaje usuwany z organizmu przez układ limfatyczny w naturalny sposób. Niepożądany pigment na skórze stopniowo staje się coraz bledszy ( taki proces blednięcia może trwać do paru miesięcy).
Czas trwania zabiegu zależy od powierzchni skóry  i może wnosić od 5 do 15 minut. Po zabiegu może wystąpić przejściowe zaczerwienienie skóry, lekkie opuchnięcie, bądź też delikatne powierzchowne, szybko gojące się uszkodzenia naskórka. Gojąca się skóra może lekko swędzieć. Miejsca po zabiegowe smarujemy maścią Cicaplast firmy La Roche  w celu szybszej ich regeneracji.

PO ZABIEGU

Nie można korzystać z basenów, kąpieli w jeziorach, saun oraz solarium przez miesiąc od wykonania zabiegu.
Należy chronić miejsce zabiegu przed słońcem,stosować kremy z wysokim faktorem +50.
Mogą w niektórych przypadkach wystąpić przejściowo miejscowe przebarwienia.

ILE POTRZEBA ZABIEGÓW

Usuwanie makijażu  podczas jednego  zabiegu jest przeważnie niemożliwe, ale już po jednym zabiegu może on zdecydowanie zblednąć.
Aby całkowicie go usunąć  potrzebne jest zazwyczaj od 2 do 8 zabiegów, w zależności od jakości barwnika użytego do zabiegu, głębokości wprowadzenia pigmentu i  indywidualnych predyspozycji skóry. Po każdym zabiegu barwnik ulega stopniowemu rozjaśnieniu.

Zabiegi powtarzamy w odstępie 4-6 tygodni

Po ostatnim zabiegu usuwania laserem brwi , kiedy niepożądany pigment jest już praktycznie niewidoczny,po miesięcznym okresie rekonwalescencji skóry, można wykonać ponowny zabieg mikropigmentacji.

CENNIK LASEROWEGO USUWANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO:

Koszt  zabiegu ustalany jest  podczas konsultacji przed zabiegowej.

Cena jednorazowej korekty laserem , wykonywanej przez naszego kosmetologa wynosi orientacyjnie od 50,00 ( fragmenty makijażu) do 250,00 zł ( cała linia brwi lub ust) za jedną sesję.
W przypadku płatności gotówką udzielamy rabatu 5%.
Korekta wykonywana laserem przez lekarza ( na wysokich parametrach) wynosi 300,00 zł.
Zazwyczaj podczas pierwszych wizyt brwi wymagają całkowitego rozjaśniania, zaś kolejne zabiegi są zabiegami częściowymi ( tam, gdzie pigment wprowadzony jest najgłębiej).


PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

 • hemofilia
 • cukrzyca
 • ciąża
 • epilepsja
 • chemioterapia
 • rozrusznik serca
 • choroby skóry
 • przeziębienie
 • zmiany skórne (wirusowe, bakteryjne)
 • intensywna opalenizna
 • skłonność do powstawania przebarwień i bliznowaceń
 • obniżona odporność
 • wirus HIV
 • zażywanie: leków psychotropowych, fotouczulających sterydów
 • ciemny odcień skóry
 • choroby tkanki łącznej
 • bardzo duża powierzchnia tatuażu
 • zażywanie niektórych doustnych retinoidów oraz okres do 3 miesięcy po zakończeniu stosowania

 

CENNIK ZABIEGÓW LASEROWYCH


                         

 

 

 

 

 


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.