strona głównaMEDYCYNA ESTETYCZNACytoCare

CytoCare to wieloskładnikowy koktajl do mezoterapii igłowej, zawierający w swoim składzie witaminy, nieorganiczne sole, aminokwasy oraz kwas hialuronowy. Jego głównym przeznaczeniem jest przywrócenie kapitału biologicznego skóry –  nawodnienie i regeneracja skóry, co w efekcie powoduje widoczne zatrzymanie się efektów jej starzenia. Polepsza się również kondycja i elastyczność skóry oraz powraca jej młody wygląd.

 

 

 

Preparat CytoCare wytwarzany jest w trzech odmianach (CytoCare 532, CytoCare 516, CytoCare 502). Jego skład jest identyczny, jednak różnica polega na ilości kwasu hialuronowego w koktajlu. W zależności od wieku i rodzaju skóry, lekarz dobiera odpowiedni koktajl:

CytoCare 532 – 32 mg kwasu hialuronowego
CytoCare 516 – 16 mg kwasu hialuronowego
CytoCare 502 – 2 mh kwasu hialuronowego

Efekty mezoterapii z użyciem CytoCare:

  • zapobiega pojawianiu się pierwszych zmarszczek
  • głębsze zmarszczki ulegają spłyceniu
  • wspomaga regenerację skóry
  • poprawia i utrzymuje równowagę biologiczną skóry
  • odpowiednio odżywia komórki skóry
  • nawadnia nawet głębokie warstwy skóry.


Częstotliwość zabiegów:

Terapia jest dobierana indywidualnie w zależności od problemu pacjenta oraz od zastosowanego preparatu.Cykl terapeutyczny mezoterapii igłowej na twarz lub szyję składa się z 5 zabiegów, wykonywanych w odstępach 7-14 dni.

CENNIK ZABIEGÓW

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.