strona głównaMEDYCYNA ESTETYCZNAusuwanie blizn

Usuwanie blizn

                                      REGENERIS-mezoterapia własnym osoczem bogatopłytkowym

Rewolucyjny i najnowszy trend w medycynie estetycznej.
 Plazma bogatopłytkowa, która zawiera czynniki wzrostu, uzyskana z krwi pacjenta tworzy indywidualny eliksir młodości. Czynniki wzrostu zawarte w osoczu pobudzają komórki skóry do ich samoodbudowy, dzięki czemu skóra odzyskuje młodzieńczą witalność. Skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna i widocznie młodsza.
W przypadku Regeneris pobudzamy komórki własnego organizmu do regeneracji. Dajemy komórkom naszej skóry sygnał do odnowy i rewitalizacji. Technologia oparta o Regeneris daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry, a przy tym jest absolutnie naturalna i biokompatybilna z Twoim ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.
Efekty zabiegu pojawiają się w stosunkowo krótkim czasie.
 Kurację wykonuje się w serii po trzy zabiegi w odstępach co trzy tygodnie, przy czym, w zależności od indywidualnych potrzeb, terapię można uzupełnić o dodatkowy zabieg lub zabiegi.
Zabieg REGENERIS wykonywany się najczęściej na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach, ale może być też stosowany na owłosioną skórę głowy oraz na inne partie ciała.
szczegóły- REGENERIS

CENNIK ZABIEGÓW

 

 

 PEEL (TCA) - zabieg z zastosowaniem 5% kwasu trojchlorooctowego (TCA)

Zabieg przebiega w dwóch etapach:

  • nałożenie na skórę roztworu kwasów
  • nałożenie maski, która jest aktywnym kremem wspomagającym działanie kwasów i powoduje odnowę naskórka.

W trakcie zabiegu pojawia się pieczenie, szczypanie, zaczerwienienie skory. Około 2-3 dni po zabiegu dochodzi do ściągnięcia i złuszczenia naskórka.

Wskazania do zabiegu:

  • zmarszczki (drobne)
  • przebarwienia
  • blizny potrądzikowe
  • trądzik grudkowo-krostkowy

Efekty:

  • skora jest znacznie gładsza, przestaje być ziemista i matowa
  • skóra zyskuje delikatnie zaróżowiona barwę

CENNIK ZABIEGÓW


Na świeże blizny zalecamy kurację domową z wykorzystaniem kosmeceutyków Environ, zawierających lecznicze dawki witaminy A i C.
Dzięki aktywnym formom witamin, ubytki skórne ulegają wypełnieniu, keloidy są mniej widoczne, a w późniejszym etapie wyższe stężenia, np.:

Olejek EssentiA i EssentiA Forte z serii IntA
W przypadku wieloletniej blizny wskazany jest Retinol 3, także z serii IntA.

Rezultaty terapii:

Naskórek pogrubia się, dzięki czemu blizna ulega regeneracji. W celu przyspieszenia efektów lub w przypadku opornych blizn, zalecamy serię sonoforez z witaminami.

Kolejną, również efektywną metodą redukcji blizn jest Roll - Cit medyczny i kosmetyczny, które prowadzą do wzmożonej produkcji własnego kolagenu wypełniającego ubytki w skórze.

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.