strona głównaArtystyczna stylizacja brwi

Artystyczna stylizacja brwi

Jeżeli nie jesteś pewna, jaki optymalny kształt powinny mieć Twoje brwi, jeżeli za każdym razem
po wizycie w gabinecie kosmetycznym Twoje brwi wyglądają coraz to inaczej i nie jesteś zadowolona z ich kształtu-zapraszamy na artystyczną stylizację brwi wykonywaną w naszym salonie przez p.Agatę Świecką,
Zajmuje się ona m.in. kształtem brwi od kilkunastu już lat jako wizażystka i linergistka, a perfekcja pracy jest jej cechą wrodzoną.
Stylizacja,którą wykonuje można bez przesady nazwać stylizacją mistrzowską !!!

Artystyczna stylizacja brwi- jest to nadanie naturalnym brwiom optymalnego dla nich kształtu pęsetą lub pęsetą i nożyczkami  oraz podkreślenie ich henną w wybranym, naturalnym odcieniu,jeżeli jest to konieczne.
Stylizacja artystyczna brwi daje możliwość wykreowania brwi praktycznie idealnych i to w sposób niezmiernie naturalny, gdyż brana jest pod uwagę przede wszystkim budowa twarzy Klientki oraz naturalna linia i kierunek rośnięcia  w łuku włosków.

Brwi są niezmiernie ważnym elementem kobiecej urody, ponieważ nadają wyraz naszej twarzy.Bez brwi twarz jest jak obraz bez ramy.
 Kształtem brwi, szerokością, wysokością położenia i nadanym kolorem można twarz odmłodzić, wyszczuplić, zaokrąglić, wyłagodzić lub też zaostrzyć rysy. Można uzyskać wiele korzystnych efektów, więc sprawa nadania im idealnego i optymalnego kształtu jest naprawdę ważna.
Naturalne brwi są zazwyczaj asymetryczne, położone na różnych wysokościach i są różnej długości.Włoski w łuku rosną w różnych kierunkach, często tak,że usuwanie pęsetą włosków wiąże się z ubytkami w łuku i jego deformacją, stąd też konieczna staje się profesjonalna stylizacja brwi wykonywana przy pomocy bezpiecznych nożyczek, pęsety i henny.

 STYLIZACJA BRWI przed i po:


Stylizacja brwi jako próba do makijażu permanentnego brwi
Artystyczna stylizacja brwi często stanowi " przymiarkę" do makijażu permanentnego.
Brwiom Klientki nadaje się optymalny dla niej kształt za pomocą pęsety i nożyczek.
Henną na włoskach i skórze precyzyjnie rysuje się idealną linię, przy czym hennę nakłada się na skórę również w te miejsca,gdzie włosków brakuje a gdzie powiny być.
Brwi bezpośrednio po stylizacji  dają przez kilka dni (dopóki henna utrzymuje sie na skórze) efekt makijażu permanentnego.
Henna ze skóry szybko znika, jednak te Panie,które nie mogą się zdecydować na makijaż permanentny brwi ,po takiej usłudze nabierają pewności ,gdyż mogą sprawdzić, czy będą się dobrze czuły i wyglądały z ich nowym kształtem.

Cena zabiegu stylizacji brwi  wynosi 150,00 zł.

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.