strona głównaMakijaż permanentny (trwały)makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi

Zapraszamy do zapoznania się z OPINIAMI Klientek po zabiegach oraz do skorzystania

z aktualnych PROMOCJI ! 


  

           Idealne brwi na zamówienie  !!!

Brwi są niezmiernie ważnym elementem urody, ponieważ nadają określony wyraz każdej twarzy.
Kształtem, szerokością i kolorem brwi można twarz odmłodzić, wyszczuplić, zaokrąglić, wyłagodzić lub też zaostrzyć  rysy. Można zrobić naprawdę wiele, więc sprawa jakości makijażu permanentnego brwi jest naprawdę ważna.
Sam kształt  łuków  zależy w głównej mierze od budowy twarzy, natomiast kondycja włosków -to już suma predyspozycji genetycznych oraz tego, jak były one traktowane przez właścicielkę.
Brwi zazwyczaj robią się wraz z wiekiem coraz słabsze, rzadsze i wytarte na skroniach, ale też często zdarza się, że nawet bardzo młode osoby mają problem z wypadającymi brwiami lub z tym, że po niefortunnej jednorazowej depilacji brwi nie odrosły już w takim kształcie, jak przedtem.
Ale jest na to rada, naturalny makijaż permanentny brwi :)

Makijaż permanentny brwi, wykonywany przez linergistkę Agatę Świecką, można bez przesady nazwać makijażem mistrzowskim !!!

makijaż permanentny ustZajmuje się ona m.in. brwiami od kilkunastu już lat, a perfekcja wykonania  jest jej cechą wrodzoną.

Naturalnie brwi mogą rosnąć asymetrycznie, na różnych wysokościach i mieć różny kształt. Nie jest więc sztuką dorysowanie utraconych w łuku brwi włosków - to może zrobić kosmetyczka w każdym gabinecie zajmującym się makijażem permanentnym.
Tutaj jest potrzebna wizażystka - wyobraźnia i wprawna ręka, gdyż cała sztuka polega na tym, aby pokłócić się nieco z naturą i ją trochę poprawić.

Makijaż permanentny daje absolutną możliwość uzyskania efektu brwi praktycznie idealnych i to w sposób niezmiernie naturalny. Tą możliwość właśnie wykorzystuje p.Agata, która jest przede wszystkim wizażystką i doskonałą stylistką brwi!


 

DWIE METODY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BRWI

W naszym salonie można wykonać makijaż permanentny brwi dwiema metodami: tradycyjną, znaną od lat metodą cieniowania, dającą efekt po wyłuszczeniu nadmiaru pigmentu naturalnego podkreślenia brwi cieniem do powiek. 

Tę metodę proponujemy Klientkom, które mają regularne łuki brwi bez wyraznych ubytków we własnych włoskach, wymagające jedynie zaznaczenia lub ukierunkowania.

Drugą metodą, która jest metodą autorską p. Agaty Świeckiej jest połączenie metody  delikatnego cieniowania łuków brwi z wyraznym wrysowaniem w nie pojedynczych włosków metodą microbladingu tzw. popularnie SHADING.
Tę metodę  polecamy Klientkom, które lubią nieco mocniejszy efekt makijażu i mają ubytki we włoskach.
Połączenie tych dwóch metod daje ładny, długotrwały efekt regularnych łuków brwi. W momencie, kiedy jakiś pojedynczy włosek zniknie z upływem czasu , nie powstanie nieestetyczna przerwa, lecz położony pod spodem cień zniweluje jej efekt. W trakcie roku, przed obowiązkowym corocznym uzupełnieniem, jeżeli zajdzie taka potrzeba, można  oczywiście dorysować brakujący włosek za symboliczną opłatę.

 

Makijaż permanentny brwi metodą cieniowania -efekt po 6 miesiącach

 

Makijaż permanentny brwi nową metodą SHADING-cieniowanie łuków brwi + włoski metodą mikroblading


Rekonstrukcja i podniesienie górnej linii łuku brwi  metodą łączonąETAPY ZABIEGU

1. Konsultacja

Podczas konsultacji ustalamy z Klientką najważniejsze dla Niej sprawy- jej preferencję co do kształtu, koloru i szerokości brwi. Brwi są jedynie na tym etapie narysowane kredką i Klientka może się "oswoić" z nowym kształtem. Konsultacja bezpośrednio przed wykonanym zabiegiem jest bezpłatna.
Konsultacja, po której Klientka nie wykonuje zaraz zabiegu kosztuje 100,00 zł.
Istnieje także możliwość stylizacji brwi połączonej z wykonaniem henny. Na proponowany kształt brwi bezpośrednio na skórę i włoski nakładana jest henna w odpowiednim kolorze. Daje to efekt kilkudniowego makijażu permanentnego,gdyż henna ze skóry szybko znika. Jednak te Panie,które nie mogą się zdecydować , czy chcą robić już zabieg, po takiej usłudze nabierają pewności. Cena tej usługi wynosi 150,00 zł.

2. Zabieg właściwy

UWAGA ! Bardzo polecamy na 10-14 dni  przed zabiegiem makijażu permanentnego brwi ( pierwszy raz lub odświeżenie po dłuższym czasie)  wykonać profesjonalny  zabieg  kwasami u  kosmetologów w naszym salonie. Są oni przeszkoleni w odpowiednim nakładaniu preparatów dla potrzeb przyszłego zabiegu.

 


STAŁA PROMOCJA !!!
Aktualnie dla naszych przyszłych Klientek oferujemy zabieg kwasem migdałowym w atrakcyjnej cenie 135 zł.

 
Po takim zabiegu brwi się znacznie lepiej i szybciej się pigmentują oraz dłużej się utrzymują po wykonaniu.

Bezpośrednio przed samym zabiegiem  wykonujemy w salonie  peeling enzymatyczny, aby usunąć zbędny naskórek z brwi oraz dezynfekujemy obszar zabiegowy. Następnie wykonujemy bardzo precyzyjny rysunek nowego kształtu brwi kredką i po zaakceptowaniu go przez Klientkę zaczynamy zabieg.
Najpierw bardzo delikatnie zaznaczamy nowy kontur, znieczulamy skórę i wypełniamy narysowany kształt małymi kreseczkami z odpowiednim kolorem  pigmentu. Zabieg jest praktycznie absolutnie bezbolesny. Zdarza się często,że Klientka po prostu zasypia!
Wypełnianie polega na delikatnym cieniowaniu łuku oraz ewentualnym rysowaniu kilku małych, brakujących włosków .
Pojedyncze włoski są rysowane w przeróżnych kierunkach, tak jakby były tkane nieregularnie, są robione celowo miejsca  jaśniejsze i ciemniejsze- co w rezultacie po wyłuszczeniu się  pigmentu ( po 14 dniach po drugim zabiegu) daje bardzo naturalny wygląd.
Brwi docelowo mają wyglądać tak, jakby były absolutnie naturalne, pociągnięte  tylko lekko  cieniem do powiek, a nie jak stelaż równoległych kreseczek w ramce.
Bezpośrednio po pierwszym zabiegu ciemniejszy od pożądanego kolor brwi utrzymuje się od 3 do 10 dni (w zależności od indywidualnych uwarunkowań skóry). Można maskować ciemny rysunek pudrem mineralnym, wówczas brwi wyglądają jak po świeżej hennie. Brwi do wyłuszczenia smarujemy regenerującym kremem  (krem i puder można zakupić również na miejscu w salonie).

3. Dopełnienie pigmentu

Po pierwszym zabiegu skóra "wyrzuca" nadmiar pigmentu od 20 do 70%.
Drugi zabieg przeprowadzamy zazwyczaj najwcześniej po 14- 30 dniach. Polega  on na uzupełnieniu pierwszej warstwy pigmentu i dołożeniu drugiej warstwy w docelowym kolorze. Drugi zabieg jest absolutnie obowiązkowy przy robieniu brwi pierwszy raz. Na tym etapie dokonuje się korekty kształtu i koloru brwi, rozjaśnia lub przyciemnia ich kolor. Brwi tylko po jednym zabiegu mogą mieć " roboczy" kolor i szybko zniknąć. Drugi zabieg jest często też rozjaśnieniem brwi po pierwszym zabiegu.

4.Coroczne uzupełnienia pigmentu

Pigment na brwiach utrzymuje się około 1-3 lat, z czasem jaśnieje i powili zanika, co wiąże się z procesem naturalnego złuszczania się naskórka. Każda skóra ma swoje indywidualne tempo zanikania pigmentu. Najszybciej znika on ze skóry tłustej oraz w strefie T skóry mieszanej ( nasady brwi). Najdłużej utrzymuje się na skórze cienkiej i suchej oraz u osób starszych. Również na szybsze zanikanie pigmentu wpływ mają zabiegi kosmetyczne wykonywane na czole w okolicach brwi, głównie peelingi chemiczne, kwasy,henna, częste ich opalanie lub moczenie w basenie. Aby brwi były zawsze perfekcyjne poleca się regularne ich odświeżanie, zazwyczaj  co 10-12 miesięcy. Przed odświeżeniem brwi również wykonujemy zabieg kwasami (patrz wyżej).

WAŻNE dla Pań odświeżających brwi !
Na zabieg dopełniający pigment należy się już zapisać, kiedy zaczynamy dostrzegać pierwsze oznaki niedoskonałości pigmentu i kształtu łuków (słaby kolor, jasne plamki, zanikanie pigmentu po brzegach).
To jest zazwyczaj ten moment, kiedy mamy ochotę poprawiać brwi kredką lub henną.
Wówczas zazwyczaj wystarcza jednorazowe pokrycie brwi nowym pigmentem ( 50 % ceny) oraz po dwóch tygodniach ewentualne  małe, częściowe uzupełnienie, rozliczane jako korekty częściowe ok 50-150 zł.
Klientki,u których pigment zanikł więcej niż 50 % ( po więcej niż rok) muszą się niestety poddać ponownie dwóm pełnym zabiegom, aby przez rok brwi wyglądały znów doskonale, natomiast na drugi uzupełniający zabieg otrzymują 20 % rabat.

Makijaż permanentny brwi - cennik zabiegów

 

PROMOCJA !!!
Klientki płacące za zabieg gotówką, mogą mieć płatność rozłożoną na dwie raty ( 70% i 30%) płatną bezpośrednio po każdym zabiegu  oraz otrzymują 5 % rabat.

 

BRWI LUBIĄ KRESKI  

Panie, które zdecydowały się na mikropigmentację brwi powinny także  zastanowić się, czy nie warto na jednym spotkaniu zapewnić także analogiczną oprawę dla swoich oczu i zrobić permanentne kreski.
Taki komplet wygląda bardzo dobrze i zapewnia niesamowity komfort na co dzień, gdyż poranny makijaż ograniczamy wówczas do minimum. Za kreski wykonane do 30 dni po zabiegu  brwi zapłacimy mniej o 5%!


GWARANCJA JAKOŚCI ZABIEGU!

Po wykonaniu pełnych dwóch pełnych zabiegów Klientka otrzymuje 30 dniową gwarancję usługi.
Jeżeli w tym okresie cokolwiek Panie zaniepokoi w rysunku brwi, wówczas problem jest rozwiązywany  bezpłatnie. Po upływie 30 dni zabiegi rozliczane są wg. cennika, co jest związane z naturalnym procesem złuszczania się naskórka wraz z pigmentem. 

Gwarancja 30 dni nie obejmuje usługi makijażu, który został wykonany na skórze, z której wcześniej był usuwany laserowo makijaż permanentny lub też skóry z bliznami. Taka skóra może częściej niż normalnie miejscami wyrzucać pigment i jego uzupełnianie wiąże się z dodatkowymi opłatami za jego częściowe uzupełnienia.

                                                                      Informacje i zalecenia po zabiegowe

 Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia lub zaczerwienienia skóry. Ten objaw ustępuje po około 1 godzinie.
W ciągu pierwszych dni po zabiegu absolutnie nie stosować żadnego mydła i olejku. Skórę myjemy regularnie delikatnym mleczkiem i tonikiem lub płynem micelarnym, smarujemy 2 X ( rano i wieczorem) kremem z wit.E , nie wałkujemy i nie zrywamy odstających fragmentów pigmentu.
Nie martwimy się także, że brwi są za ciemne- jest to normalne i muszą być ciemne, aby po wyłuszczeniu pigmentu np. 50% były widoczne. GWARANTUJEMY,ŻE ZJAŚNIEJĄ W SWOIM TEMPIE PO KILKU DNIACH.
Przez pierwszy tydzień po zabiegu nie moczyć brwi, nie należy chodzić do sauny, na basen ani na solarium, należy też unikać miejsc nasłonecznionych lub zabezpieczać skórę kremem z mocnym filtrem ochronnym.
Po 3-6 dniach od zabiegu brwi jaśnieją około 50 % i przybierają bardzo naturalny wygląd.


Makijaż permanentny brwi nową metodą SHADING-cieniowanie łuków brwi + włoski metodą mikrobladingprzed zabiegiem cieniowania                             bezpośrednio po zabiegu                       dwa tygodnie po zabiegu 

                                                         Przeciwskazania dla makijażu permanentnego

Metoda Long Time Liner nie powinna być stosowana u osób przyjmujących sterydy( mogą wystąpić opuchnięcia), ani w czasie  infekcji, szczególnie przy braniu antybiotyków.
Jako, że pigment w metodzie Long Time Liner umieszczany jest w naskórku w sposób mało inwazyjny miesiączka , ciąża ani karmienie nie stanowią przeciwskazania do wykonania zabiegu.

 

                          BRWI PRZED ZABIEGIEM                                                  BRWI PO MIESIĄCU

 


Makijaż permanentny brwi -Galeria, zdjęcia przed i po zabiegu

Poniżej załączone są zdjęcia brwi naszych Klientek przed i bezpośrednio zaraz  po zabiegu. Wyrazne widać na nich kolektę kształtu.
Na niektórych zdjęciach widać  jeszcze zaczerwienienia i pigment jest dość ciemny, na innych jest przypudrowany.
Proszę się nie bać, że brwi będą później też takie ciemne, jak na zdjęciach.
Po upływie tygodnia brwi jaśnieją o ok.30-50% i odzyskują swój naturalny wygląd.

Przez pierwszy tydzień można brwi bez problemu przypudrować pudrem mineralnym Jane Irredale, który nie blokuje swobodnego przepływu powietrza pomagającego goić naskórek. Puder możemy dobrać kolorystycznie i sprzedać w salonie na miejscu.

             BRWI PRZED ZABIEGIEM                                                              BRWI ZARAZ PO ZABIEGU ( jeszcze ciemne)X


 

 

Zapraszamy także do odwiedzenia galerii makijażu permanentnego, gdzie można obejrzeć całe twarze z wykonanym makijażem permanentnym tych Klientek, które oczywiście wyraziły na to zgodę.


 

Makijaż permanentny brwi Warszawa jesienna PROMOCJA!

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.