strona głównaMAKIJAŻ PERMANENTNYmakijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi

           Idealne brwi na zamówienie  !!!

Brwi są niezmiernie ważnym elementem urody, ponieważ nadają określony wyraz każdej twarzy.
Kształtem, szerokością i kolorem brwi można twarz odmłodzić, wyszczuplić, zaokrąglić, wyłagodzić lub też zaostrzyć  rysy. Można zrobić naprawdę wiele, więc sprawa jakości makijażu permanentnego brwi jest naprawdę ważna.
Sam kształt  łuków  zależy w głównej mierze od budowy twarzy, natomiast kondycja włosków -to już suma predyspozycji genetycznych oraz tego, jak były one traktowane przez właścicielkę.
Brwi zazwyczaj robią się wraz z wiekiem coraz słabsze, rzadsze i wytarte na skroniach, ale też często zdarza się, że nawet bardzo młode osoby mają problem z wypadającymi brwiami lub z tym, że po niefortunnej jednorazowej depilacji brwi nie odrosły już w takim kształcie, jak przedtem.
Ale jest na to rada, naturalny makijaż permanentny brwi :)
Makijaż permanentny brwi, wykonywany przez linergistkę Agatę Świecką, można bez przesady nazwać makijażem mistrzowskim !!!
Zajmuje się ona m.in. brwiami od ponad dwudziestu już lat, a perfekcja wykonania makijażu  jest jej cechą wrodzoną.
Naturalnie brwi mogą rosnąć asymetrycznie, na różnych wysokościach i mieć różny kształt. Nie jest więc sztuką dorysowanie utraconych w łuku brwi włosków - to może zrobić kosmetyczka w każdym gabinecie zajmującym się makijażem permanentnym.
Tutaj jest potrzebna wizażystka - wyobraźnia i wprawna ręka, gdyż cała sztuka polega na tym, aby pokłócić się nieco z naturą i ją trochę poprawić.
Makijaż permanentny daje absolutną możliwość uzyskania efektu brwi praktycznie idealnych i to w sposób niezmiernie naturalny. Tą możliwość właśnie wykorzystuje p.Agata, która jest przede wszystkim wizażystką i doskonałą stylistką brwi!


Wskazania do zabiegu makijażu permanentnego brwi :


• kobiety oszczędzające swój cenny czas, zajęte zawodowo lub zabiegane
• kobiety, które nie potrafią lub nie lubią się malować
• osoby niedowidzące
• kobiety z tendencją do alergii lub uczulone na kosmetyki kolorowe
• osoby po zabiegach chemioterapii
• osoby chorujące na łysienie plackowate

 

TRZY METODY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BRWI

W Extravaganzie można wykonać makijaż permanentny brwi trzema metodami:

1. Tradycyjną, znaną od lat metodą cieniowania wykonywaną aparatem Long Time Liner,

dającą efekt po wyłuszczeniu nadmiaru pigmentu naturalnego podkreślenia brwi cieniem do powiek. Można spotkać się też z określeniem tej metody jako metoda pudrowa. Tę metodę proponujemy Klientkom, które mają regularne łuki brwi bez wyraznych ubytków we własnych włoskach, wymagające jedynie zaznaczenia lub ukierunkowania.

Naturalny efekt cienia efekt po 6 m-cach:


2. Drugą metodą, która jest metodą autorską p. Agaty Świeckiej jest połączenie metody  delikatnego cieniowania łuków brwi z wrysowaniem w nie pojedynczych włosków metodą  tzw. metoda łączona lub shading.

Najpierw skóra jest pokrywana delikatnie pigmentem przy pomocy aparatu Long Time Liner a następnie na ten pigment w miejsce, gdzie brak jest włosków w łuku, wrysowywane są one pojedynczo metodą microbladingu.
Tę metodę  polecamy Klientkom, które lubią nieco mocniejszy efekt makijażu i mają ubytki we włoskach.
Połączenie tych dwóch metod daje ładny, długotrwały efekt regularnych łuków brwi. W momencie, kiedy jakiś pojedynczy włosek zniknie z upływem czasu, nie powstanie nieestetyczna przerwa, lecz położony pod spodem cień zniweluje jej efekt. W trakcie roku, przed obowiązkowym corocznym uzupełnieniem, jeżeli zajdzie taka potrzeba, można  oczywiście dorysować brakujący włosek za symboliczną opłatę.

Makijaż permanentny brwi nową metodą łączoną -cieniowanie łuków brwi + włoskiMetodę tą proponujemy Paniom, których brwi wymagają większej korekty i zmiany kształtu na bardziej korzystny lub przy wyrazniejszych ubytkach włosków w łuku.

 

Rekonstrukcja i podniesienie górnej linii łuku brwi  metodą łączoną 

Niektóre Panie mają brwi dość nisko osadzone, co w przypadku głęboko osadzonych oczu daje efekt ciężkości spojrzenia. Moją autorską  metodą łączoną mogę zmienić ten kształt na lżejszy, najpierw zaznaczając kredką pożądany kształt, lekko cieniując go pigmentem a następnie wrysowując w niego nowe włoski. Dzięki temu zabiegowi cały łuk się podnosi a oczy robią się bardziej otwarte. Nowopowstałe włoski są w identycznym kolorze jak własne, więc po okresie ok 7 dni, kiedy to brwi się rozjaśnią- korekta jest praktycznie niezauważalna. 

Klikając w zdjęcie można je powiększyć

 

3. Trzecia metoda, to metoda rysowania jedynie pojedynczych włosków, zwana techniką PhiBrows

Microblading PhiBrows to manualna technika makijażu permanentnego brwi, w której kształt brwi ustalany jest po uwzględnieniu indywidualnych cech budowy twarzy oraz reguły złotego przekroju (phi 1.618).
Pigment wprowadzany jest w skórę właściwą specjalnym ostrzem. Włoski w makijażu brwi rysowane są zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu. Pigment brwi zostaje dobrany na podstawie naturalnego koloru włosków w łuku.
Po 30 dniach od wykonania zabiegu, kiedy skóra jest już wygojona wykonywany jest drugi zabieg korygujący. Po tym tym czasie około 15% pigmentowanych włosków zanika. Zdarza się jednak, że w przypadku skóry tłustej konieczne mogą być jeszcze dodatkowe poprawki.
Makijaż permanentny brwi techniką PhiBrows utrzymuje się około roku, a po tym czasie należy już go odświeżyć. W przypadku skóry tłustej konieczne może być odświeżenie koloru już po 6 miesiącach.


 Etapy zabiegu:

1. Konsultacja przedzabiegowa

Podczas konsultacji ustalamy z Klientką najważniejsze dla Niej sprawy- jej preferencję co do kształtu, koloru i szerokości brwi. Brwi są jedynie na tym etapie narysowane kredką i Klientka może się "oswoić" z nowym kształtem. Konsultacja bezpośrednio przed wykonanym zabiegiem jest bezpłatna. Konsultacja, po której Klientka nie wykonuje zaraz zabiegu i wychodzi z gabinetu kosztuje 150,00 zł.

Istnieje także możliwość stylizacji brwi połączonej z wykonaniem henny. Na proponowany kształt brwi bezpośrednio na skórę i włoski nakładana jest henna w odpowiednim kolorze. Daje to efekt kilkudniowego makijażu permanentnego,gdyż henna ze skóry szybko znika. Jednak te Panie,które nie mogą się zdecydować , czy chcą robić już zabieg, po takiej usłudze nabierają pewności. Cena tej usługi wynosi 250,00 zł.

2. Zabieg właściwy

Bezpośrednio przed samym zabiegiem  wykonujemy w salonie  peeling enzymatyczny, aby usunąć zbędny naskórek z brwi oraz dezynfekujemy obszar zabiegowy. Następnie wykonujemy bardzo precyzyjny rysunek nowego kształtu brwi kredką i po zaakceptowaniu go przez Klientkę zaczynamy zabieg.
Najpierw bardzo delikatnie zaznaczamy nowy kontur, znieczulamy skórę i wypełniamy narysowany kształt małymi kreseczkami z odpowiednim kolorem  pigmentu. Zabieg jest praktycznie absolutnie bezbolesny. Zdarza się często,że Klientka po prostu zasypia!
Wypełnianie polega na delikatnym cieniowaniu łuku oraz ewentualnym rysowaniu kilku małych, brakujących włosków .
Pojedyncze włoski są rysowane w przeróżnych kierunkach, tak jakby były tkane nieregularnie, są robione celowo miejsca  jaśniejsze i ciemniejsze- co w rezultacie po wyłuszczeniu się  pigmentu ( po ok.10 dniach po drugim zabiegu) daje bardzo naturalny wygląd.
Brwi docelowo mają wyglądać tak, jakby były absolutnie naturalne, pociągnięte  tylko lekko  cieniem do powiek, a nie jak stelaż równoległych kreseczek w ramce.
Bezpośrednio po pierwszym zabiegu ciemniejszy od pożądanego kolor brwi utrzymuje się od 3 do 10 dni (w zależności od indywidualnych uwarunkowań skóry). Można maskować ciemny rysunek pudrem mineralnym, wówczas brwi wyglądają jak po świeżej hennie. Brwi do wyłuszczenia smarujemy regenerującym kremem  (krem i puder można zakupić również na miejscu w salonie).

3. Dopełnienie pigmentu

Po pierwszym zabiegu skóra "wyrzuca" nadmiar pigmentu od 20 do 50%.
Drugi zabieg przeprowadzamy zazwyczaj najwcześniej po 14- 30 dniach, w zależności od metody, którą został przeprowadzony zabieg. Polega  on na uzupełnieniu pierwszej warstwy pigmentu i dołożeniu drugiej warstwy w docelowym kolorze. Drugi zabieg jest absolutnie obowiązkowy przy robieniu brwi pierwszy raz. Na tym etapie dokonuje się korekty kształtu i koloru brwi, rozjaśnia lub przyciemnia ich kolor. Brwi tylko po jednym zabiegu mogą mieć " roboczy" kolor i szybko zniknąć. Drugi zabieg jest często też rozjaśnieniem brwi po pierwszym zabiegu.

4.Coroczne uzupełnienia pigmentu

Pigment na brwiach utrzymuje się około 1-3 lat, z czasem jaśnieje i powoli zanika, co wiąże się z procesem naturalnego złuszczania się naskórka. Każda skóra ma swoje indywidualne tempo zanikania pigmentu. Najszybciej znika on ze skóry tłustej oraz w strefie T skóry mieszanej ( nasady brwi). Najdłużej utrzymuje się na skórze cienkiej i suchej oraz u osób starszych. Również na szybsze zanikanie pigmentu wpływ mają zabiegi kosmetyczne wykonywane na czole w okolicach brwi, głównie peelingi chemiczne, kwasy,henna, częste ich opalanie lub moczenie w basenie. Aby brwi były zawsze perfekcyjne poleca się regularne ich odświeżanie, zazwyczaj  co 10-12 miesięcy.

WAŻNE dla Pań odświeżających brwi !
Na zabieg dopełniający pigment należy się już zapisać, kiedy zaczynamy dostrzegać pierwsze oznaki niedoskonałości pigmentu i kształtu łuków (słaby kolor, jasne plamki, zanikanie pigmentu po brzegach).
To jest zazwyczaj ten moment, kiedy mamy ochotę poprawiać brwi kredką lub henną.
Wówczas zazwyczaj wystarcza jednorazowe pokrycie brwi nowym pigmentem ( 50 % ceny) oraz po dwóch tygodniach ewentualne  małe, częściowe uzupełnienie, rozliczane jako korekty częściowe.
Klientki,u których pigment zanikł więcej niż 50 % ( po więcej niż rok) muszą się niestety poddać ponownie dwóm pełnym zabiegom, aby przez rok brwi wyglądały znów doskonale, natomiast na drugi uzupełniający zabieg otrzymują 10 % rabat.

 

Efekty makijażu permanentnego wszelkim technikami zależą od:


• kondycji skóry, i zabiegów na niej wykonywanych
• stosowania się do zaleceń po zabiegu,
• narażenia skóry na zewnętrzne czynniki środowiskowe ( słońce, wiatr, suche powietrze)
Za szybsze niż w/w zanikanie pigmentu w skórze mogą być odpowiedzialne przyjmowane antybiotyki lub terapia hormonalna. Ważna jest również ochrona przed słońcem (nie tylko przez pierwszych 7 dni), ale każdego dnia i o każdej porze roku.

 

Przeciwskazania dla makijażu permanentnego

• opryszczka
• choroba nowotworowa
• ciąża i karmienie piersią
• infekcje i stany zapalne w okolicach miejsca poddawanego zabiegowi
• podwyższona temperatura
• hemofilia
• łuszczyca
• choroby tarczycy
• przyjmowanie leków rozszerzających krew
• epilepsja
• silne złuszczanie skóry i zbiegi z zakresu medycyny estetycznej
Na konsultacji przed makijażem permanentnym brwi rozpoznajemy rodzaj i typ skóry, przeprowadzamy wywiad, by sprawdzić, czy ewentualne problemy zdrowotne albo zażywane leki nie wpłyną negatywnie na przebieg lub ostateczne efekty zabiegu. Klientka jest proszona o wypełnienie szczegółowej ankiety dotyczącej Jej stanu zdrowia.

 

Makijaż permanentny brwi – jak przygotować się do zabiegu:

 

  • Przed  planowanym zabiegiem nie robimy henny, ponieważ włoski w łuku mają mieć naturalny kolor. Tylko to daje gwarancję,że nowe brwi będą wyglądały pięknie i naturalnie, gdyż pigment wybrany do zabiegu będzie wiernie odwzorowywał naturalny kolor własnych włosków.
  • Na miesiąc przed zabiegiem najlepiej unikać intensywnych zabiegów oczyszczających, takich jak peelingi, kwasy, zabiegi laserowe czy peelingi owocowe. Następujące po peelingach nadmierne wyłuszczanie skóry może spowodować utratę nowo zaimplantowanego pigmentu. Można jedynie na 2-3 tygodnie wcześniej zrobić delikatny peeling migdałowy.
  • W czasie 7-14 dni przed zabiegiem również nie należy robić  botoksu. W tym krótkim czasie po zrobieniu botoksu układ mięśni na czole, a tym samym kształt brwi może się dynamicznie zmieniać, i może dać to co prawda przejściowy, ale i groteskowy efekt. Planowany zabieg botoks może być wykonany na ok. 3 tygodnie przed zabiegiem na brwiach.
  • Nie przychodzimy na zabieg z opalonym czołem! Po wakacyjnych szaleństwach z opalaniem należy odczekać co najmniej 30 dni. Przesuszony słońcem i opalony naskórek także zostanie szybko usunięty z nowo nabytymi brewkami.

 


BRWI LUBIĄ KRESKI  - stała promocja na komplety

Panie, które zdecydowały się na mikropigmentację brwi powinny także  zastanowić się, czy nie warto na jednym spotkaniu zapewnić także analogiczną oprawę dla swoich oczu i zrobić permanentne kreski.
Taki komplet wygląda bardzo dobrze i zapewnia niesamowity komfort na co dzień, gdyż poranny makijaż ograniczamy wówczas do minimum. Za kreski wykonane do 30 dni po zabiegu  brwi zapłacimy mniej o 10%! GWARANCJA JAKOŚCI ZABIEGU 


Cena zabiegu wykonywanego po raz pierwszy obejmuje zabieg główny oraz jego dopełnienie po 14-30 dniach.
Po wykonaniu pełnych dwóch pełnych zabiegów Klientka otrzymuje 30 dniową gwarancję usługi. Jeżeli w tym okresie cokolwiek Panie zaniepokoi w nowo wykonanym makijażu, wówczas problem jest rozwiązywany bezpłatnie.
Nie dotyczy to oczywiście zmiany kształtu i koloru,który został wcześniej, zaakceptowany przez Klientkę. Po upływie 30 dni zabiegi dopełniające rozliczane są wg. cennika, co jest związane z naturalnym procesem złuszczania się naskórka wraz z pigmentem.
Gwarancja 30 dni nie obejmuje usługi makijażu, który został wykonany na skórze, z której wcześniej był usuwany laserowo makijaż permanentny lub też skóry z bliznami. Taka skóra może częściej niż normalnie miejscami wyrzucać pigment i jego uzupełnianie wiąże się z dodatkowymi opłatami za jego częściowe uzupełnienia.


Zalecenia po  makijażu permanentnym:


Przez tydzień po wykonaniu makijażu permanentnego brwi należy unikać:

• aplikacji kremów i makijażu w okolicach poddawanych zabiegowi, za wyjątkiem tych, jakie zostały dane po zabiegu wraz z dokładną instrukcją ich stosowania
• ćwiczeń, które powodują nadmierne pocenie się
• masaży twarzy
• inhalacji
• sauny i basenu
• opalania
• zabiegów laserowych
• peelingów chemicznych
• zabiegów z kwasami
• mikrodermabrazji

 

 Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia lub zaczerwienienia skóry. Ten objaw ustępuje po około 1 godzinie.
W ciągu pierwszych dni po zabiegu absolutnie nie stosować żadnego mydła i olejku. Skórę myjemy regularnie delikatnym mleczkiem i tonikiem lub płynem micelarnym, smarujemy otrzymanym po zabiegu kremem, nie wałkujemy i nie zrywamy odstających fragmentów pigmentu.
Nie martwimy się także, że brwi są za ciemne- jest to normalne i muszą być ciemne, aby po wyłuszczeniu pigmentu np. 50% były widoczne. Po 3-6 dniach od zabiegu brwi jaśnieją około 50 % i przybierają bardzo naturalny wygląd.
Przez pierwszy tydzień po zabiegu nie moczyć brwi, nie należy chodzić do sauny, na basen ani na solarium, należy też unikać miejsc nasłonecznionych oraz zabezpieczać skórę kremem z mocnym filtrem ochronnym.

 

ZACHĘCAMY  DO SAMODZIELNYCH ZAPISÓW NA WIZYTY POPRZEZ  SYSTEM REZERWACJI BOOKSY.com/pl 


 

Makijaż permanentny brwi nową metodą łączoną-cieniowanie łuków brwi + włoski metodą mikroblading.

Na zdjęciach przedstawiony jest efekt zaraz po wykonanymzabiegu. Po ok 7 dniach brwi robią się jaśniejsze około 20-50 %. Podczas drugiego zabiegu możemy brwi rozjaśnić ( jeżeli wydają się być Klientce za ciemne) lub przyciemnieć. 

                          BRWI PRZED ZABIEGIEM                                                  BRWI PO MIESIĄCU


 

             BRWI PRZED ZABIEGIEM                                                              BRWI ZARAZ PO ZABIEGU ( jeszcze ciemne)
Makijaż permanentny brwi Warszawa jesienna PROMOCJA!

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.