strona głównaMEDYCYNA ESTETYCZNAokolice oczu- odmładzanie

Odmladzanie skóry wokół oczu

Jedną z doskonałych i skutecznych metod odmładzania i przywracania napięcia skórze wokół oczu jest mezoterapia igłowa oraz zabiegi DERMAPEN

Mezoterapia igłowa ma na celu usuwanie cieni i zmarszczek pod oczami. Polega na podaniu bardzo małych ilości substancji nawilżających i odżywczych tam, gdzie skóra ich najbardziej potrzebuje. Za pomocą płytkich zastrzyków lekarz lub kosmetolog może wprowadzić w przestrzeń pomiędzy skórą a naskórkiem substancje rewitalizujące. Najczęściej są to kompozycje kwasu hialuronowego, minerałów i witamin. Śródskórne lub podskórne iniekcje stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Po mezoterapii skóra poprawia się z każdym wykonanym zabiegiem!
Zabieg mezoterapii wybierają osoby zarówno młode jak i dojrzałe, kierując się oczekiwaniem szybkiego efektu, ale składy koktajli w zależności od wieku i wymagań indywidualnych skóry są różne.

 

Wskazówki przed i po zabiegu:
Po odpowiednim przygotowaniu skóry, na 15-30 minut przed zabiegiem nakładany jest krem znieczulający.
Zabiegi można wykonywać manualnie za pomocą odpowiednio dobranej wielkości igiełki i strzykawki lub mechanicznie za pomocą specjalnego pistoletu do mezoterapii. Skóra po zabiegu może być lekko zaczerwieniona, z delikatnymi pęcherzykami. W niektórych miejscach po zabiegu mogą pojawić się delikatne siniaki.
Skóra nie wymaga specjalnej pielęgnacji, miejsca zasinione można smarować maścią z arniką lub witaminą K, a powstałe drobne zasinienia można maskować specjalnym mineralnym i leczniczym korektorem, którego rodzaj i odcień możemy dobrać na miejscu w salonie.

 Cennik  mezoterapii igłowej  okolic oczu

 

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.