strona głównaMEDYCYNA ESTETYCZNAokolice oczu- odmładzanie

Odmladzanie skóry wokół oczu

Jedną z doskonałych i skutecznych metod odmładzania i przywracania napięcia skórze wokół oczu jest mezoterapia igłowa oraz zabiegi DERMAPEN

Mezoterapia igłowa ma na celu usuwanie cieni i zmarszczek pod oczami. Polega na podaniu bardzo małych ilości substancji nawilżających i odżywczych tam, gdzie skóra ich najbardziej potrzebuje. Za pomocą płytkich zastrzyków lekarz lub kosmetolog może wprowadzić w przestrzeń pomiędzy skórą a naskórkiem substancje rewitalizujące. Najczęściej są to kompozycje kwasu hialuronowego, minerałów i witamin. Śródskórne lub podskórne iniekcje stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Po mezoterapii skóra poprawia się z każdym wykonanym zabiegiem!
Zabieg mezoterapii wybierają osoby zarówno młode jak i dojrzałe, kierując się oczekiwaniem szybkiego efektu, ale składy koktajli w zależności od wieku i wymagań indywidualnych skóry są różne.

 

Wskazówki przed i po zabiegu:
Po odpowiednim przygotowaniu skóry, na 15-30 minut przed zabiegiem nakładany jest krem znieczulający.
Zabiegi można wykonywać manualnie za pomocą odpowiednio dobranej wielkości igiełki i strzykawki lub mechanicznie za pomocą specjalnego pistoletu do mezoterapii. Skóra po zabiegu może być lekko zaczerwieniona, z delikatnymi pęcherzykami. W niektórych miejscach po zabiegu mogą pojawić się delikatne siniaki.
Skóra nie wymaga specjalnej pielęgnacji, miejsca zasinione można smarować maścią z arniką lub witaminą K, a powstałe drobne zasinienia można maskować specjalnym mineralnym i leczniczym korektorem, którego rodzaj i odcień możemy dobrać na miejscu w salonie.

 

 Cennik  mezoterapii igłowej  okolic oczu


POLECANE PREPARATY:

DARK CIRCLE SOLUTION – innowacyjna mezoterapia likwidująca cienie pod oczami

Dermaheal Dark Circle Solution to innowacyjny koktajl do mezoterapii skóry wokół oczu z unikalnymi peptydami biomimetycznymi, redukujący cienie wokół oczu.  Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!

Wskazania:

 • cienie pod oczami
 • zmęczony wygląd oczu
 • utrata elastyczności i zmarszczki pod oczami
 • cienka skóra pod oczami i prześwitujące naczynia

Unikalne połączenie peptydów biomimetycznych rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę wokół oczu redukując cienie i oznaki zmęczenia - dając efekt świeżego i promiennego spojrzenia. Preparat wygładza zmarszczki wokół oczu i zapobiega ich powstawaniu oraz poprawia elastyczność skóry poprzez zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Zmniejsza również syntezę melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni wokół oczu.

 Po zabiegu:

Zaraz po zabiegu widoczne jest lekkie opuchnięcie, które może utrzymywać się do kilku godzin. Rzadko zdarzają się zasinienia, które w tej okolicy mogą utrzymywać się do 2 tygodni.

Efekty zabiegu:

Już po jednym zabiegu widać zmniejszenie cieni pod oczami oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Skóra jest rozświetlona, zwiększa się jej elastyczność i napięcie.
Zabieg należy powtórzyć 4 razy w odstępach 2-3 tygodni, potem 1 raz co 2-3 m-ce.

EYE BAG SOLUTION – innowacyjna mezoterapia na „WORKI" pod oczami

Dermaheal Eyebag Solution to innowacyjny koktajl do mezoterapii z unikalnymi peptydami biomimetycznymi, zwalczający worki i opuchnięcia wokół oczu. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!

Unikalne połączenie peptydów biomimetycznych poprawia mikrokrążenie i stymuluje drenaż redukując worki i opuchnięcia wokół oczu oraz zapobiegając zastojom limfatycznym. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe okolic oczu. Wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt odmłodzenia skóry. Dodatkowo ma działanie rozjaśniające i rozświetlające skórę wokół oczu.

Wskazania:

 • worki i opuchnięcia pod oczami
 • przepuklina tłuszczowa powiek dolnych
 • zaburzenia krążenia limfatycznego oraz żylnego w okolicy oczu
 • wiotkość skóry oraz zmarszczki okolicy oczu

Przebieg zabiegu:

Zabieg polega na podaniu preparatu techniką mezoterapii w okolicy powieki dolnej. Wcześniej nakładany jest krem znieczulający, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Po zabiegu:

Zaraz po zabiegu widoczne jest lekkie opuchnięcie, które może utrzymywać się do kilku godzin. Rzadko zdarzają się zasinienia, które w tej okolicy mogą utrzymywać się do 2 tygodni.

Efekty zabiegu:

Już po jednym zabiegu widać zmniejszenie „worków" pod oczami i poprawę napięcia skóry. Skóra staje się elastyczna i bardziej napięta. Dochodzi do poprawy krążenie, dzięki czemu zmniejsza się tendencja do opuchnięć.
Zabieg należy powtórzyć 4 razy w odstępach 2-3 tygodni, potem 1 raz co 2-3 m-ce.

 

LIGHT EYES ULTRA - Likwidacja cieni i obrzęków pod oczami

Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Ta wyjątkowa kombinacja jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu. Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu. Najlepsze rezultaty przynosi seria 3 zabiegów w odstępach 3 tygodni.

Wskazania do zabiegu:

 • ciemne kręgi wokół oczu
 • obrzęk powiek
 • korekcja cienkich zmarszczek

Efekty zabiegu:

natychmiastowe zmniejszenie cieni pod oczami
poprawa mikrokrążenia
zwiększenie elastyczności skóry wokół oczu
wygładzenie małych zmarszczek wokół oczu
zmniejszenie tendencji do puchnięcia oczu

Przebieg zabiegu:

Zabieg polega na podaniu preparatu techniką mezoterapii w okolicy powieki dolnej. Wcześniej nakładany jest krem znieczulający, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Po zabiegu:

Zaraz po zabiegu widoczne jest lekkie opuchnięcie, które może utrzymywać się do kilku godzin. Rzadko zdarzają się zasinienia, które w tej okolicy mogą utrzymywać się do 2 tygodni.

 

Przeciwwskazania do zabiegów mezoterapii okolic oczu:


 • ostre bakteryjne, miejscowe choroby skóry
 • miejscowe stany zapalne, gorączkowe, rumieniowe
 • cukrzyca niewyrównana
 • choroba nowotworowa
 • alergie na stosowany preparat
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew, np. aspiryna

 

KARBOKSYTERAPIA-  redukcja do 90 % cieni pod oczami
Karboksyterapia jest jedną z nielicznych metod likwidacji cieni pod oczami. Badania naukowe potwierdzają wysoką skuteczność metody już po 5 zabiegach. Dwutlenek węgla naturalnie występuje w organizmie, jest produktem metabolizmu komórkowego. Poprzez zakwaszenie okolicy, do której podano CO2 zabieg stymuluje procesy powstawania nowych naczyń. Obszar zabiegowy staje się dotleniony i dużo lepiej odżywiony. Ponadto, poprzez rozerwanie, pod wpływem gazu, połączeń między poziomymi warstwami skóry i wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego, dochodzi do stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. W wyniku aktywacji czynnika wzrostu dochodzi do wytworzenia sieci nowych, elastycznych kapilar, dzięki czemu mikrokrążenie zostaje przywrócone. Przepływ tkankowy zostaje zwiększony, a cienie pod oczami ulegają redukcji. Zabieg karboksyterapii zalecamy w przypadku walki z workami i cieniami, zmarszczkami statycznymi oraz poduszeczkami tłuszczowymi okolic oczu. Poprzez zwiększenie ukrwienia skóry pod oczami, karboksyterapia pozwala skutecznie walczyć z tą przypadłością, która jest często spowodowana  słabą cyrkulacja krwi w obrębie powieki dolnej oraz górnej. Okolice oczu rozjaśniają się, a obrzęki zmniejszają. Dodatkowym atutem zabiegu jest jego bezbolesny przebieg oraz krótki czas trwania. Po 10 minutach można wrócić do codziennych zajęć, bez siniaczków czy podrażnienia.     więcej o zabiegu

Wskazania do zabiegu:

 • "kurze łapki"
 • worki i cienie pod oczami
 • zmarszczki statyczne okolic oczu
 • poduszeczki tłuszczowe okolic oczu


 Zabieg karboksyterapii polecamy zarówno Paniom jak i Panom.
Najczęściej polecamy wykonanie serii 5-6 zabiegów raz w miesiącu.

Efekty serii zabiegów karboksyterapii:

Ceny zabiegu karboksyterapii okolic oczu:
górna i dolna powieka - 149 zł      
dolna powieka- 119 zł
                           
Pierwszy testowy zabieg ( zanim zdecydujesz się na pełną serię) możesz wykonać w naszym salonie z rabatem - 20 %

 

REDENSITY II

To innowacyjny produkt dedykowany leczeniu okolicy oka i likwidacji cieni pod oczami. Wyjątkowość produktu polega na tym, że żel (kwas hialuronowy) posiada niskie właściwości higroskopijne, dzięki czemu nie pęcznieje po wstrzyknięciu i układa się w jednorodną formę płaszcza, przykrywającego ciemny obszar pod oczami. Nie ma więc ryzyka powikłań w postaci grudek i nierówności. Teosyal Redensity II prawie w ogóle nie wywiera nacisku na tkanki limfatyczne, co chroni przed pojawieniem się obrzęku w tej okolicy. Zapewnia długotrwałą korekcję, przy jednoczesnej doskonałej tolerancji, potwierdzonej badaniami klinicznymi. Preparat zawiera lidokainę, która wraz z powierzchownym znieczuleniem skóry, powoduje iż zabieg jest w zupełności bezbolesny. Efekt to wyrównana, wygładzona i rozświetlona powierzchnia oka.

Wskazania do zabiegu:

 • cienie pod oczami
 • dolina łez
 • fałd powiekowo – policzkowy
 • niewielkie „worki pod oczami"

Teosyal Redensity II zawiera: kwas hialuronowy [HA] 15mg/g – połączenie delikatnie usieciowanego Kwasu Hialuronowego z nieusieciowanym HA; 3 przeciwutleniacze: Kwas Liponowy, Glutation i N-Acetylo-L-Cysteina; 8 aminokwasów: Glicyna, Lizyna, Treonina, Prolina, Leucyna, Izoleuzyna, Arginina, Walina; minerały: Miedź i Cynk; witaminę B6

Efekty:

Efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu i utrzymuje się średnio przez 8-12 miesięcy (badania kliniczne). Decyduje o tym wiek pacjenta, rodzaj zastosowanego preparatu (trwalsze są preparaty o większym stopniu usieciowania) oraz tryb życia i ogólna kondycja pacjenta. Palenie papierosów bardzo przyspiesza utratę uzyskanego efektu.

Wygląd skóry tuż po zabiegu:

W miejscu iniekcji możliwe zaczerwienienia oraz lekki obrzęk, które ustępują po przyłożeniu chłodzącego opatrunku.

Przeciwskazania:

 • infekcje skórne w miejscu zabiegowym
 • uczulenie na preparat – kwas hialuronowy
 • ciąża okres karmienia piersią
 • tendencja do powstawania bliznowców
 • niewyrównana cukrzyca

 

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.