strona głównaMEDYCYNA ESTETYCZNAOSOCZE BOGATOPLYTKOWE PRPAutologic -krem z osoczem

Krem AUTOLOGIC w własnym osoczem

Przywróć i zachowaj naturalne piękno wykorzystując nieograniczony potencjał swoich własnych komórek macierzystych.
Stwórz Twój własny AUTOLOGIC KREM !
Pomysł na własny krem jest innowacją i gwarantuje specjalistyczne i indywidualne podejście do potrzeb Twojej skóry. Autologic Krem jest wskazany do regeneracji i odbudowy skóry, łagodzenia podrażnień i mikrourazów, głębokiego nawilżenia, codziennej pielęgnacji skóry, nawet bardzo suchej i wrażliwej, redukcji wiotkości, przywrócenia jędrności i elastyczności oraz zmniejszenia widoczności zmarszczek. Jest wskazany do codziennego stosowania w czasie kuracji osoczem bogatopłytkowym, ale również polecany jako rewitalizujący krem dla osób nie wykonujących zabiegów. Krem powstaje dzięki dodaniu do jego bazy  własnego osocza bogatopłytkowego, uzyskanego z pobranej i odwirowanej Twojej  krwi.

SKŁADNIKI AKTYWNE KREMU ORAZ ICH DZIAŁANIE:

 • MagnolSi oraz SYN®-COLL - roślinne komórki macierzyste przywracają funkcje i zdolności komórek macierzystych skóry do proliferacji i różnicowania się oraz chronią je przed stresem i szkodliwym działaniem czynników środowiska, dzięki czemu skóra lepiej się regeneruje, goi, jest mniej wrażliwa i wolniej się starzeje.
 • HyaCare® Filler CL - małocząsteczkowy, usieciowany kwas hialuronowy posiada unikalne własności superabsorbujące wodę oraz zwiększoną odporność na rozkład enzymatyczny, w wyniku czego doskonale wypełnia zmarszczki oraz długotrwale nawilża skórę.
 • Collasol M - trzeciorzędowy, aktywny biologicznie, rozpuszczalny w wodzie kolagen morski posiada właściwości silnie nawilżające, liftingujące, regenerujące, spłycające zmarszczki, ponadto sprzyja wygładzaniu blizn oraz redukcji przebarwień.
 • Cremol HIG - fosfolipidy i ceramidy odbudowują zniszczoną barierę lipidową skóry. W ten sposób przywrócona zostaje równowaga w jej składzie, przy jednoczesnej redukcji TEWL i zwiększeniu nawilżenia. Przeprowadzono wiele badań potwierdzających skuteczność́ ceramidów w kombinacji z lipidami w odbudowie bariery ochronnej skóry.
 • Acqua BiominTM - biodostępny kompleks mineralno-białkowy (wapń, krzem, magnez, miedź, cynk) uczestniczy w wielu reakcjach biochemicznych w macierzy zewnątrzkomórkowej. Odgrywa istotną rolę w procesie regeneracji skóry, produkcji elastyny oraz kolagenu, przyspiesza gojenie. Nawilża i ujędrnia skórę.
 • Sweet Almond Oil - olej ze słodkich migdałów dzięki zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych wykazuje silną zdolność zmiękczania naskórka i wzmacniania lipidowej bariery ochronnej skóry. Wysoka zawartość fitosteroli, lecytyny witaminy A, B1, B2, B6. E działa odżywczo, usprawnia odnowę komórkową, poprawia ukrwienie skóry, zapewnia wytworzenie stabilnego filmu ochronnego, wygładza i zmniejsza cienkie linie i zmarszczki wokół oczu, wyrównuje koloryt. Działa łagodząco i uspokajająco, stanowi efektywny środek w przypadku cery podrażnionej, swędzącej, z elementami zapalnymi.
 • Folic acid - kwas foliowy bierze udział w metabolizmie węglowodanów i aminokwasów oraz odgrywa ważną role w metabolizmie DNA i RNA. Przyspiesza proces regeneracji i naprawy naskórka uszkodzonego poprzez działanie czynników środowiskowych.
 • Trokserutyna - substancja pochodzenia roślinnego należąca do grupy bioflawonoidów. Zmniejsza przepuszczalność oraz poprawia elastyczność drobnych naczyń krwionośnych. Neutralizuje wolne rodniki, działa przeciwzapalnie oraz przeciwobrzękowo. Zmniejsza skłonność płytek krwi do agregacji, usprawnia mikrokrążenie oraz chroni śródbłonek naczyń przed uszkodzeniami.

Niepowtarzalnymi zaletami kremu Autologic są:

 • specjalistyczna, spersonalizowana formuła z dodatkiem komórek macierzystych
 • bardzo wysoka skuteczność działania
 • bogactwo składników aktywnych
 • wszechstronność działania
 • wysoki profil bezpieczeństwa formuły

Cena kremu Autologic ( z czynnikami wzrostu stworzony w dniu zabiegu z własnego osocza):
300 zł

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.